İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Servet Aydın
parmağa eldiven taksa iyi olur sırf yağ gibi hissediyorum [emoji3] 

Bende de. Araçların egzos gazı hep yapışmıştır
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Servet Aydın yazdı:

İçeriden kirli cam. Parmağını sür anlaşılır

Koptum ya :D:D 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Şimdi ben yerinde olsam, o cama 4,5 lt/100 km yazardım, baktıkça sevinirdim. Head up display :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

kalorifer peteğin patlak antfirizmi üflüyor cama acaba . inceden bir yağ tabakası oluşturur göz gözü görmez arabada 

• Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gök yazdı:

kalorifer peteğin patlak antfirizmi üflüyor cama acaba . inceden bir yağ tabakası oluşturur göz gözü görmez arabada 

Kafasını taşla ezseydin 😁

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Bende de. Araçların egzos gazı hep yapışmıştır

egzos denmiş, duman lazımsa geleyim?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
egzos denmiş, duman lazımsa geleyim?

4x4 aracı olanlar yazmasın konu dumana boğuluyor
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ali Gök yazdı:

Torpido güneş gördükçe plastik parçalardan kimyasallar buhar olup cama yapışır diye okumuştum. Özetle uzun zamandır ön cam temizlenmemiştir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kronik yutbr hatası, farların fotosuna selfie çekilmez, 10 mt den duvar aydınlatma fotosu çekilir.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Önümüzdeki hafta ufukta yağmur görünmüyor. Sanırım arabayı yıkatabilirim. Ayrıca benzin ucuzken birde benzin alayım. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Önümüzdeki hafta ufukta yağmur görünmüyor. Sanırım arabayı yıkatabilirim. Ayrıca benzin ucuzken birde benzin alayım. 

sonraki ay da kar yağacak diye 4x4 alınabilir

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Evden çıkmaya okadar üşendimki, araba gene kirli kaldı. 

Ben bugün su jetiyle su tuttum. O kadar kirliymişki, sanki hiç su tutmamış gibiydi :) temizlenmedi yani. 

beyaz renk arabayı seviyorum. Gri varken anında kirli gözüküyordu gözüme. Beyazda hiç gözüme batmıyor

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben bugün su jetiyle su tuttum. O kadar kirliymişki, sanki hiç su tutmamış gibiydi :) temizlenmedi yani. 

beyaz renk arabayı seviyorum. Gri varken anında kirli gözüküyordu gözüme. Beyazda hiç gözüme batmıyor

Bizimkiside nerden baksan 5 aydır su tutulmadı. İçeriside aynen o şekilde. Araba yıkamak için zaman ve para ayıramıyorum :( 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1 adet kavemi dışarısı yerine evde içerek ayda 4 defa araba yıkatabiliyorum, kaveden de temiz arabadan da mahrum kalmadan. hem evdeki kave kağıt ta kokmuyor

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Bizimkiside nerden baksan 5 aydır su tutulmadı. İçeriside aynen o şekilde. Araba yıkamak için zaman ve para ayıramıyorum :( 

Twitter’da yunanlara laf yetiştirmezsen zaman çıkar bence :) sıcak gelene kadar akan soğuk suyu da biriktirirsen arabayı bedavaya yıkarsın. Yağını çıkarma devri :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Twitter’da yunanlara laf yetiştirmezsen zaman çıkar bence :) sıcak gelene kadar akan soğuk suyu da biriktirirsen arabayı bedavaya yıkarsın. Yağını çıkarma devri :) 

yahu çok eğlenceli ama. Adamların haber ajanslarında, haber sitelerinde yukarda Türkiye diye sekme var. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

oldukça başarılı, çok iyi

sis ayarını aşağı indirek gerekebilir bu ayarda uzun yolda işe yarar, siste işe yaramaz, çok da iyi aydınlatmış sisler

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Benzin 9,75. Var mı yeni tasarruf yöntemleri

Malesef eski yöntemlerden devam ediyorum. Yeni bir yol çok eğimli olduğu için tüketim 8 litreleri görüyordu. Eski yola geri döndüm, tüketim malesef çok artıyor

Motor hep %99 yükte kalıyor. 

https://youtu.be/CTAmCaNAODQ

Motorun yağlama anını telefonla kayda aldım. Çok güzel sıcratıyor 

giphy.gif

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...