İçeriğe Yönlendir

2014 F10 520i Premium

Sinan Akgöl

Recommended Posts

Sinan Akgöl
Önder Özcan yazdı:

Kovayla yıkama ve üstübüyle cila denmiş, bildirim geldi :)  (böyle böyle alıyorlar bu arabaları işte)

Yıldız olunca Ph değeri düşük bebe şampuanları ile yıkar havlulara sarmalar sararım yok napalım :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
(düzenlendi)
Sinan Akgöl yazdı:

Premium ses sistemimiz olmayınca, kovayla araba yıkayıp üstübüyle cila atıyoruz napalım :D 

Ben yıkatmıyorum artık, kibarca pamukla siliyorum :D 

Şaka bir yana yıkatsam bile kapı içlerine eşiklerine kesinlikle su tutturmuyorum, nemli bezle silin bi zahmet diyorum.

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Resim? 

vBI7I.jpgG6gRq.jpgz264z.jpg1HYvv.jpgaHilp.jpghErb5.jpg

Tt2S5.jpg7RFBw.jpg

Hatunun telefonda daha çok var onları da daha sonra eklerim. :) 

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Dogan Arsiray yazdı:

yine doluşmuş başlığa <6 silindirciler. öfff...

😑

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Hakan Tarım yazdı:

kapı içlerine eşiklerine kesinlikle su tutturmuyorum, nemli bezle silin bi zahmet diyorum.

Ben de bende tuhaflık var diyodum. Demekki yanlız değilmişim☺️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ebrar Tüfek yazdı:

Sinan abi fotoğrafları hangi telefon ile çektin :)

Samsung A51 Ebrar :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sinan Akgöl yazdı:

Samsung A51 Ebrar :) 

Araba nerde ? 

Ben isparka park edince bile 4 fotoraf çekiyordum :) 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ali Darbaz yazdı:

Araba nerde ? 

Ben isparka park edince bile 4 fotoraf çekiyordum :) 

Arabayı şelaleye gidince köy evinin yanındaki tarlaya çektim, yürüdüm 10dk.

Geri kalan zamanlarda da Erdek merkezde nereye bulduysam oraya ya da okulun bahçesine otoparka. Ön cama güneşlik tamam yazlıkçı modunda

Arabayı çekmek hiç aklıma bile gelmedi manzaralara doğaya daldım demek ki :) 

Ebrar Tüfek yazdı:

Harika çekiyormuş :)

Bende buraya gidince anladım iyi çekiyomuş, fotoğraf çekme özürlüyümdür telefon açığı kapatmış yoksa bir ayar vs anladığımdan değil. :D 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Sinan abi fotoğrafları hangi telefon ile çektin [emoji4]

Samsung A51 Ebrar [emoji4] 

Bi daha cekme diyecek sandim [emoji2960]

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Merhabalar;
15 temmuz'un resmi tatil olması sebebi ile 5 günlük pandemi süreci ile müstakbel eşimin ailesinin sahip olduğu Erdek'teki yazlığa doğru Cumartesi sabah 6 itibari ile yola çıktık.
Osmangazi köprüsü, ve sonrası otoban ile, Karacabey sapağından eski İzmir yolu ile Erdek'e 3 saat süre ile ulaştık.
İstanbul'dan Erdek kapının önünde arabayı park ettim ortalama hızım 100 110 kesintisiz molasız hız sabitleyici kullanmadan klima kapalı ortalama yakıt 6.1lt
Dönüş aynı rota ile 120 130km yer yer 150km üstü ile klima ara ara açık kapalı karma kullanım modunda 6.8lt ile arabayı stop ettim.
Şanzıman sorunundan sonra ilk defa uzun yola çıktım korka korka ancak araç bu sefer sıfır sıkıntı ile gitti geldi, 520i N20b16 motor kesinlike 100km sonrasında daha ekonomik şanzıman 8. vites konumunda 110km 2000dd 120km hızı 2300dd ile ilerledim otobanda. Devir 2000dd üzerinde iken sıkıntısız devirlenme sağlıyor sollamada vs. Frenlerim dönüşte balata ötmesi yaptı çözemedim hafif basınca ince vıyaklama cıyaklamalar başladı. Bakalım bir ustaya gidecek artık [emoji4] 

Sizlere Erdek ve Bandırma'da gidebileceğiniz yerleri tavsiye etmek isterim.
Bildiği üzere Erdek öyle çokta lüks bir yer değil ancak şuan deniz temizliği ve sıcaklığı aşırı tavsiye edebileceğim seviyede. Tüplü dalış, şnorkel dalışları yapan biri olarak Türkiye kıyılarında girmediğim deniz sahili kalmadı Mersin haricinde. Deniz kesinlikle küçük çocuklar için bile girilebilir seviyede.

Ancak akşamları bazen sert rüzgar çıkabiliyor plan yapılırsa illa bavula uzun kollu bir şeylerde koymak lazım [emoji4] 

Tavsiye edeceğim yerler sırayla.
Erdek merkez ÖGS tost, kahvaltı için ideal 1 normalden büyük + bir yarım ekmek(sucuk kaşar amerikan jambon) 17tl 
Bamboo cafe çay kahve için 2.5tl çay 6tl türk kahvesi, ayrıca plaj olarakta kullanabiliyorsunuz dilerseniz denize de girebiliyorsunuz.Etrafındaki pastanelerden vs aldığınız herşeyi oturup yiyebilirsiniz kahvaltıda da.
Bluemoon beach, Giriş 20tl şezlonglar sosyal mesefe kuralı ile yerleştirilmiş hem iskele hem kum plaj imkanı var, içecekler normal fiyat aralığında ancak sıcak içecek servisi yok.
Oteller bölgesinde şehir merkezinden gidilerek, Özlem mantı 2 porsiyon dolu dolu mantı + içecek 50tl.
Yine oteller bölgesinin ilerisinde akşam kumsal üzerinde akşam yemeği istenir ise Motto restaurant.
Yine Erdek şehir merkezinden 20dk gidiş geliş dağ yolu ile Ormanlı köyündeki Şelale görülebilir, köy içlerinde oturulabilir. Fotoğrafları ekleyeceğim [emoji4] 

Yarın gidiyorum çadıra :)
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Fatih Evcin yazdı:

Yarın gidiyorum çadıra :)

Neresine gidiceksin? 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Samsung A51 Ebrar [emoji4] 
Lutfen tapatalk imzanizi kapatin [emoji14] [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
  • Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Sinan Akgöl yazdı:

Neresine gidiceksin? 

Erdek'e. Sende bir daha giderken merkezde aşlı amca ve teyzenin işlettiği çiğ börekçiye bi uğra :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Bayramın 3.günü ufak bir kaza yaptım gerçi daha büyükte olabilirdi, sokak arasında hem çok yavaş hemde ayağım neredeyse hep fren pedalı üstünde gibi giderim. Faydasını gördüm.

Araçta 3 kişiydik 4.yü almaya gidiyorduk bilmediğim semt bilmediğim yerlerden geçerken neyse dört yolda gri clio ile çarpışma oldu. Mangala gidecektik 1 saat rötarlı gittik :D 

Hızım düşüktü ama Clio yokuş aşağı kaptırmış geliyorken zaten gördüğüm saniye refleks frene asıldım ancak saniyelik bam güm çatur çutur dedim ön dağıldı benim.

Karşı araçta ufak bebek anne varmış, kadın daha arabadan kavga etme diye bağırınıyor, bende inen elemana bakıyorum bu tarz olaylarda absürt soğukkanlılık geliyor bana anlamsız. Ben benim arabaya baktım plaka yok çizikler var böbreklerden biri kırık üstten kaputta bir şey yok, far yıkamaları çalıştırdım çalışıyor. Sağ sis çerçevesi çıkmıştı aldım yerine taktım 20sn'de ama plaka yok baya bir aradım yok. 

Karşı tarafa dedim çek arabayı tutanak tutalım sonra devam kaskon var mı var tamam bende de var rahat ol bize bir şey olmadı.Ufaklık korktu ağlıyor karşı taraf şokta sonra anladım şokun sebebini. Bir de sigortacı bir arkadaşı geldi 1980 Türk filmlerinden çıkmış gibi bir de arabada Sarı YRV. Akıl veriyor dedim sen bir akıl verme polis çağırırım hiç uğraştırma beni biz anlaştık yazıyoruz gerçekten de araç sahibi abi sen daha iyi bilirsin diyip bana bıraktı olayı. Çarpmışsın sen diyip duruyordu sustu.

Abi sende tutanak raporu var mı?

Var. Ver dedim kalem dolduralım çektim fotoları önce, önce bu bir dedi sen sokaktan ben caddeden geliyorum şöyle böyle dedim git bakkala sor ne ismi buranın gördü geldiği yerde sokak sonra geri vites. 

Doldurdum tutanağı kendi tarafımın, sıra geldi buna diyorum plaka ne bilmiyor, bakıyor söylüyor, tel no verdi, poliçeye bakıyorum araba kayınvalidenin üstüne dedi. Krokiyi de çizdim işlem tamam ben hala plakayı arıyorken baktım plaka Clio'nun lastikteymiş fotoda gözüküyor bide çıkarım derken parmakları yardık :D 

Sonra ben plakayı koydum öne ezik büzük bastım gittim mangala orada eleman aradı, abi araç kayınpederimin, yok çok fırça yedim tramer çıkmasın arabayı yeni aldık vsvs ben cebimden yaptırıcam geldim kaportacıya çok hasar aldım sende çok birşey yok vs dedi. Dedim cebimden yaptırım benden istiyorsan parasını hiç kasma kaskodan halledelim. Yok abi dedi rica etsem sen sorun çıkarmazsan ben yaptırım sende kendi arabanı yaptır dedim kör istedi bir göz  Allah verdi iki göz dedim bana uygundur, gene vazgeçer aklında birşey kalırsa telefonum açık vazgeçersen diye yok abi dedi helalleştik. Bende tampon boyanacak zaten çizikti ki çiziklerin yüzde 80nini pasta cila polisajla çıkardım 2 böbrek yeni 130tl x2 tamam. Allah herkesi kazadan beladan korusun mala gelsin bize bir şey olmasın. 

Plaka bastırdım bugün 25tl. Sanırım Clio'nun sağ ön lastiği de yamultmuşum jant açılı duruyor. Bahaneyle bugün Emmi'yi aradım konuştuk seneler sonra çok mutlu oldum.

206084a19a3.jpeg36ed6c2802d.jpegdf79d9b864a.jpegb985e52374d.jpeg

3 foto çıkmıyor sanırım halledemezsek yeniden yüklerim 

• Beğen 1
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun, plaka nasıl girmiş oraya, Allah beterinden korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Selçuk Bakış yazdı:

Geçmiş olsun, plaka nasıl girmiş oraya, Allah beterinden korusun.

Sanırım ben bir iteledim vurunca o arada sıkıştı oraya bende anlamadım. Teşekkür ederim cümlemizi korusun inşallah

Sefa Çelik yazdı:

Geçmiş olsun, en büyük kazan bu olsun. u

Ucuz atlatılmış. 

Aynen abi bende süratli olsam karşı sokağa sokardım heralde. Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Recep Demirci yazdı:

Geçmiş olsun. Plaka nasılda saklanmış. 

Teşekkür ederim sağolun. Beş dakika aradim namussuzu 😁

Alpay Sumer yazdı:

gecmis olsun. Ucuz atlatmana cok sevindim. 

Çok teşekkürler sağol Alpay. Kod var dediler geldik demedin yapamadik kodlamayi bak neler yapiyorum arabaya :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sinan Akgöl yazdı:

Teşekkür ederim sağolun. Beş dakika aradim namussuzu 😁

Çok teşekkürler sağol Alpay. Kod var dediler geldik demedin yapamadik kodlamayi bak neler yapiyorum arabaya :)

Allah kotusunden korusun.Valla okumadan bi gozum kapali baktim fotoya🥺 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

S059mY.jpgS056Iq.jpgS0IrCo.jpg

Düzenlenmiş fotolar. Şunu da merak etmiyor değilim kaskolardan karşılansa kim suçlu çıkardı acaba 4 yol ağzı ve ikisi de sokak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...