İçeriğe Yönlendir

2014 F10 520i Premium

Sinan Akgöl

Recommended Posts

Oğuzhan Çakır

Abi çok geçmiş olsun. Cidden ucuz atlatılmış. Allah beterinden korusun

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Oğuzhan Çakır yazdı:

Abi çok geçmiş olsun. Cidden ucuz atlatılmış. Allah beterinden korusun

Sağol kardeşim amin cümlemizi korusun. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Sinan Akgöl yazdı:

S059mY.jpgS056Iq.jpgS0IrCo.jpg

Düzenlenmiş fotolar. Şunu da merak etmiyor değilim kaskolardan karşılansa kim suçlu çıkardı acaba 4 yol ağzı ve ikisi de sokak.

Ustad cok gecmis olsun. Cadde sokak neresi anlamadim ama yollar esit ise sen haklisin gibi gorunuyor.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Şu yolun dibinde biten duvarlar yokmu. Zaten hep onların yüzünden oluyor bu kazalar. Geçmiş olsun. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Geçmiş olsun, yollar eşit ise plakanız clionun ön lastiğin de olduğuna göre hata sizde gibi, clio kavşağa 1 m ye yakın sizden önce girmiş.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Sinan gecmis olsun. O solundaki duvar yuzunden gorememissiniz birbirinizi. Kavsagin durumuna gore ve carpan da sen oldugundan hatali sen cikardin gibi geliyor bana.

Neticede herkes kendi hasarini mi karsiliyor?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çok geçmiş, Allah beterinden saklasın. 

Clio kavşağa girmiş yani yol onun gibi. Bence de siz suçlu çıkardınız. Bununla geçmiş olsun tekrar. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Geçmis olsun Sinan Bey. Bu tür kavsaklarda her zaman sağınızdaki araç önceliklidir. Ancak ne yazık ki bu kuralı ne kimse bilir ne kimse uygular. Tek çare aşırı kontrollü gitmek. 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Arda Bülent Güzel yazdı:

Geçmiş olsun.

Sağol abi teşekkür ederim.

Ali Darbaz yazdı:

Şu yolun dibinde biten duvarlar yokmu. Zaten hep onların yüzünden oluyor bu kazalar. Geçmiş olsun. 

Ben hiç bu açıdan düşünememiştim hatta nasıl görmedim diyordum. Teşekkür ederim sağolun.

Emin Önal yazdı:

Geçmiş olsun :nazar:

Teşekkür ederim sağolun.

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

geçmiş olsun 

Teşekkür ederim sağolun.

Mustafa Tüfekçi yazdı:

geçmis olsun

Sağol Mustafa

Metin Uzunoğlu yazdı:

Geçmiş olsun, yollar eşit ise plakanız clionun ön lastiğin de olduğuna göre hata sizde gibi, clio kavşağa 1 m ye yakın sizden önce girmiş.

Teşekkürler sağolun. Yollar eşit yalnız plaka olayı şöyle ben durduktan sonra clio beni sıyırdığı için plaka oraya girdi. Zaten görmemle olay saniyelik oldu.

Önder Özcan yazdı:

Sinan gecmis olsun. O solundaki duvar yuzunden gorememissiniz birbirinizi. Kavsagin durumuna gore ve carpan da sen oldugundan hatali sen cikardin gibi geliyor bana.

Neticede herkes kendi hasarini mi karsiliyor?

Teşekkür ederim abi sağol. Bana da öyle geliyor bende çok bir şey olmadığı için tramer vs uğraşmak istemedim teklifte karşı taraftan gelince şuan herkes kendi aracını kendi cebinden yaptırıyor.

Mahmut Yıldız yazdı:

Çok geçmiş, Allah beterinden saklasın. 

Clio kavşağa girmiş yani yol onun gibi. Bence de siz suçlu çıkardınız. Bununla geçmiş olsun tekrar. 

Amin, çok teşekkür ederim sağolun.

Ahmet Gül yazdı:

Geçmis olsun Sinan Bey. Bu tür kavsaklarda her zaman sağınızdaki araç önceliklidir. Ancak ne yazık ki bu kuralı ne kimse bilir ne kimse uygular. Tek çare aşırı kontrollü gitmek. 

Teşekkür ederim Ahmet bey sağolun. Bende öyle hatırlıyorum kuralı ama burası böyle malesef ki, Aşırı kontrolle bunla kurtardık.

Erkan Işık yazdı:

Geçmiş olsun kavsakda yol ver tabelası vs yokmu ıkı taraf ıcın de gösteren 

Sağol abi teşekkür, Sokak arası 4 yol benim yönüm ve Clio'nun yönü de yukarıdan aşağıya tabelayı geçtim sokak ismi tabelası bile yoktu balkondan izleyenlere sordum ismi ne buranın diye.

Evren Barış Özbek yazdı:

Geçmiş olsun. 

Çok teşekkür ederim sağolun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Benim dusuncem carpisma noktasi Clionun on camurluktan oldugu icin Clio suclu. Gectigimiz haftalarda Transporter a yandan giren bir forumdas vardi hakli cikti. Transporter in 1 metre ileride olmasi avantaj mi deyim kar mi deyim ikisini de saglamadi.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Sami Demirpaz yazdı:

Geçmiş olsun, nazar diyelim.

Çok teşekkür sağolun, bende öyle dedim.

Servet Aydın yazdı:

Sinan en kötüsü bu olsun. Kanlı bayramda kansız kavgasız hallolmuş işler

Çok teşekkürler abi çok sağol. 

Metin Akbal yazdı:

Benim dusuncem carpisma noktasi Clionun on camurluktan oldugu icin Clio suclu. Gectigimiz haftalarda Transporter a yandan giren bir forumdas vardi hakli cikti. Transporter in 1 metre ileride olmasi avantaj mi deyim kar mi deyim ikisini de saglamadi.

Bende öyle düşünüyorum ben gördüğüm an durdum Clio, önden arkaya kadar traşladı kendini tampona 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Yolver levhası-DUR tabelası vb işaret olmayan yollarda Sağdan gelene yol verilmesi gerekiyorsa burada Clionun sağında kalıyor BMW ve Clio haksız oluyor. Yanlışmı yorumluyorum yanlışsa bilen aydınlatsın lütfen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

S0UZWU.jpg,

Kırmızı benim aracın yönü mavi ok Clio, iki yolda sokak benim arabanın durduğu yeri düşününce 2sn önce vursa bana sol ön pert.

Aydın Sert yazdı:

Çok geçmiş olsun.

Rabbim beterinden korusun.

Çok teşekkürler sağolun. Amin cümlemizi korusun inşallah.

Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Geçmiş olsun Sinan...Yeni gördüm.

Sağol abi teşekkür ederim. 

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Clio hatalı gibi, ama yine de böyle yerde durup geçmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...