İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam; T5 Multivan

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek
Hakan Tarım yazdı:

Oldukça fazla ses patlaması var. Yine de carrr currrr seslerden iyidir :)

Mic bozuk bı ayfonla çektim biraz önce bunu

Linkine tikla 1080p de dinle

Önde arkada toplam 6 tane tweeter var, tizler biraz yüksek çıkıyor. Onu biraz kısmam lazım:)

Şu ikinci arabanın parasını biriktiriyorum, multivandaki tesisatı komple satıp sq sistem yapacağım, cam çerçeve indirmeyi müzik kültürü sanıyormuşum, değilmiş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Ebrar Tüfek yazdı:

Önde arkada toplam 6 tane tweeter var, tizler biraz yüksek çıkıyor. Onu biraz kısmam lazım:)

Şu ikinci arabanın parasını biriktiriyorum, multivandaki tesisatı komple satıp sq sistem yapacağım, cam çerçeve indirmeyi müzik kültürü sanıyormuşum, değilmiş :)

müziği sen dinle, boşver millet dinlemesin ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Hakan Tarım yazdı:

müziği sen dinle, boşver millet dinlemesin ;)

Yok zaten insan içerisinde açmıyordum abi, yani bazen açıyorumdur :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Arka diskleri ve balataları değiştiriyoruz şuan sanayide, diskler incelmiş balatalar azalmış. Kafamız rahat olsun yeni sahibine masraf çıkmasın.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Gitmeden enjektörleri ufakta olsa bi temizleyeyim dedim, şimdi yolda azcık devirli kullanacağım, hem kurum temizliği olur, hemde bakalım bu sıvı işe yarayacakmı. 7d00725e2fc2c737d85245626dac9de5.jpg

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Biraz kurum attık. Ortalara doğru hızlanma bilgisi görülebilir. Klima ve tesisat açıktı. 

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Hayırlısı olsun Ebrar. Arabalar çizim için sadece birer araç olmalılar. Ama haklısın bazen araç olmaktan öte aileden oluyorlar. Takma kafana zamanla geçecektir.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Hacı Şenyurt yazdı:

Hayırlısı olsun Ebrar. Arabalar çizim için sadece birer araç olmalılar. Ama haklısın bazen araç olmaktan öte aileden oluyorlar. Takma kafana zamanla geçecektir.

Yok zaten yeni aldığım arabamı çok sevdim abi, araçtan öte aile benim için :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Metin Akbal yazdı:

Hayirli ve hayirlisi olsun Ebrar.

Çok teşekkür ederim abi :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Tatilde girmemiştim, satmışsın bile üzüldüm valla. Hayırlısı olsun Ebrar tadını alabildiysen ne mutlu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Yusuf Berke yazdı:

Tatilde girmemiştim, satmışsın bile üzüldüm valla. Hayırlısı olsun Ebrar tadını alabildiysen ne mutlu.

Abi bende üzüldüm, işte babam sat dedi sattım.  Uzun yolda tadını aldım da bi kamp yapamadan gitti ona üzüldüm :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Ebrar Tüfek yazdı:

Abi bende üzüldüm, işte babam sat dedi sattım.  Uzun yolda tadını aldım da bi kamp yapamadan gitti ona üzüldüm :)

Caddy ile kampa gittiğimde tadını aldım çok güzel zevk. T6 alma planı varsa onla da yapılır :) Yerine gelecek olan aratmaz inşallah, hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Yusuf Berke yazdı:

Caddy ile kampa gittiğimde tadını aldım çok güzel zevk. T6 alma planı varsa onla da yapılır :) Yerine gelecek olan aratmaz inşallah, hayırlısı olsun.

2 tane araba aldım abi, t6 falan bu saatten sonra zor. Ama ileride bakılır tabi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Ebrar Tüfek yazdı:

2 tane araba aldım abi, t6 falan bu saatten sonra zor. Ama ileride bakılır tabi :)

Gönlünde ne varsa o olsun hayırlısıyla inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Yusuf Berke yazdı:

Gönlünde ne varsa o olsun hayırlısıyla inşallah.

Allah razı olsun abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ebrar Tüfek

Hiç 1000 mesajlı konum olmamıştı, bunu 1000 yapamadan arabayı sattık yav, bari 1 hafta geç gitseydi de 1000 leseydik konuyu :D

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Ebrar Tüfek yazdı:

Hiç 1000 mesajlı konum olmamıştı, bunu 1000 yapamadan arabayı sattık yav, bari 1 hafta geç gitseydi de 1000 leseydik konuyu :D

El birliği ile 1000 yaparız Ebrar merak etme. Şimdi konuyu görünce aklıma geldi ben bu arabayı hiç çıplak gözle görmedimya la. İçine binip de 1 tur bile atmadık vay be. Bu da bizim ayıbımız olsun. @Hasan Sancak sen binmiş miydin?

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Emrah Altun yazdı:

El birliği ile 1000 yaparız Ebrar merak etme. Şimdi konuyu görünce aklıma geldi ben bu arabayı hiç çıplak gözle görmedimya la. İçine binip de 1 tur bile atmadık vay be. Bu da bizim ayıbımız olsun. @Hasan Sancak sen binmiş miydin?

Abi 1 yıl oldu bikere binmedin arabama valla :(

Hasan Sancak yazdı:

@Emrah Altun ben canlı gördüm ama park halinde iken. Hatta @Ebrar Tüfek müzik sistemini test ettirmeden bırakmamıştı :)

Sen bide eski ufak subwoofer ile dinlemiştin, büyüğü takınca dinlemek nasip olmadı :)

Serkan Karakoca yazdı:

hayırlı olsun ebrar kardeşim ...

Teşekkür ederim abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...