İçeriğe Yönlendir

Audi A6 S-Tronic 2.0 TDI 190 PS

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

. Servis en azından sahibine sorabilirdi böyle böyle denemek için bir şey yapacağız diye. Yasal olarak belki hakkı vardır, onu da bilemiyorum. 

standart servis formlarında gereği halinde yol testi yapılacağı yazar. yoksa her defasında şöyle gideceğiz falan diye sormak zaman kaybı olur

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Forumda eski bir üyenin aracını yetkili servis hayvan gibi kullanmıştı, araçta kamera olduğunu farketmemişler. Youtube da videosu vardı sanırım, servis özür dilemişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

....

yağ kapkaraydı bin km sonra. ve eksikti. filtre ise leş gibiydi. bildiğin bir nceki filtre yani. araba daha

....

Benzinli miydi araç? Dizelde yağ değiştikten sonra 5 dakika çalışsın yağ aynen kapkara oluyor zaten.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

yag eksik, hava filtresi kirliydi. bakim yapmamislar.  acemi kullanici degilim.

hava filtresini sokup bakmak icin 20 dk parca sokuluyor. v6 daracik kaput.

tarihinde Doğan Arşiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Tamam arkadaşlar sorun çözülmüş koskoca adamı döveceksiniz yahu [emoji16] Sorun çözülsün de yeterki aya gitsin (o kadar da degil tabi). Moral falan bırakmadınız (böyle devam edin belki Astra parasından ucuza satılık A6 görebilirim).

Forumda eski bir üyenin aracını yetkili servis hayvan gibi kullanmıştı, araçta kamera olduğunu farketmemişler. Youtube da videosu vardı sanırım, servis özür dilemişti.
Bir üst mesajımla çelişeceğim ama [emoji16] Techturkey de okudum yanlış bilmiyorsam Antalya yetkili servis. Turbo değiştik falan demişler kamera kayıtlarında ustalar Çok afedersiniz iteledim kepirttim (bu kibarcası tabi) değişmemiş falan çıktı kamera kayıtlarında. Kural ihlalleri küfürler ohoovv.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Arızayı çözmek için 300 km yolmu yapmışlar  . dpf kaynaklı olduğundan otobana çıkıp gazlamışlardır arıza tipine göre testde değişir illaki 

3 kere adanaya gidip gelmişler işte düz hesap arabanın ciger açılmış

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

yag eksik, hava filtresi kirliydi. bakim yapmamislar.  acemi kullanici degilim.

hava filtresini sokup bakmak icin 20 dk parca sokuluyor. v6 daracik kaput.

Yanlış anladın Doğan, öyle değildir demedim, açıklamışsın zaten filtrenin durumunu ve yağ seviyesini. Ben motoru merak ettim, mesajının başında "moturu merak edenler yazmasın" deseydin yazmazdım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Önder Özcan yazdı:

Yanlış anladın Doğan, öyle değildir demedim, açıklamışsın zaten filtrenin durumunu ve yağ seviyesini. Ben motoru merak ettim, mesajının başında "moturu merak edenler yazmasın" deseydin yazmazdım :D

peki. motor om642 motor. 258 hp euro 6.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bakımından şüphelenen a6’larınız şüpheli fiyatında alınır deyip konuyu kapatalım bence :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Bakımından şüphelenen a6’larınız şüpheli fiyatında alınır deyip konuyu kapatalım bence [emoji4] 

Yakıtına ve bakımına vergisine kaskosuna kısaca yürütme maliyetine gücünüz yetmeyebilir. Başka araba bakmanızı öneririm.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Arda Bülent Güzel yazdı:

Yakıtına ve bakımına vergisine kaskosuna kısaca yürütme maliyetine gücünüz yetmeyebilir. Başka araba bakmanızı öneririm.

Allah size daha çok versin bülent bey. Kusura bakmayın. Başlığınızı meşgul ettik. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arda Bülent Güzel yazdı:

Benim de yetmez, çıkayım bari :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Tam buraya uygun bir karikatör var ama yasak koyamıyorum. 

Sakin olun yahu. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selim Bilgin yazdı:

Tam buraya uygun bir karikatör var ama yasak koyamıyorum. 

Sakin olun yahu. 

Whatsapa atsana 😅

Söz, ispiyonlamam 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Benim de yetmez, çıkayım bari [emoji4]
Daha burda misin sen bit pazarı gezen adamsin sen yahu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Benim de yetmez, çıkayım bari [emoji4]

Daha çıkmadın mı emmi konudan. [emoji23][emoji23] seni bizim tiguan konusuna alalım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Daha burda misin sen bit pazarı gezen adamsin sen yahu

Bursa bit pazarını kestirdim gözüme [emoji28]
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Allah size daha çok versin bülent bey. Kusura bakmayın. Başlığınızı meşgul ettik. 

Hele gel yav biz ötede oynarız 😎

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Daha çıkmadın mı emmi konudan. [emoji23][emoji23] seni bizim tiguan konusuna alalım
Benim ona da yetmez ki [emoji16]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Akbal yazdı:

Benim ona da yetmez ki emoji16.png

Gel biz C5 le oynayalım. 😅

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Gel biz C5 le oynayalım. 😅

Nasıl oynayalım 😁 Bixenon falan yaparım en fazla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Akbal yazdı:

Nasıl oynayalım 😁 Bixenon falan yaparım en fazla.

bi.... tamam da xenon be yahu... led varken , yıl olmuş bilmemkaç spaceX uzaya türist taşıyor tarifeli sefer ile

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
bi.... tamam da xenon be yahu... led varken , yıl olmuş bilmemkaç spaceX uzaya türist taşıyor tarifeli sefer ile
İşte ancak o kadar oynayabilirim [emoji3] Deli gibi fakirlik ruhumuzda var.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
İşte ancak o kadar oynayabilirim [emoji3] Deli gibi fakirlik ruhumuzda var.

İşletim maliyeti yüksek arabanın yoksa alınmayacak araba değilki bizim araba.

Aha 10. ay geliyor, bıyıklı emmi arar şu kadar kasko şu kadar trafik diye. Mercedes karttan çeker olmazsa.

Emmi seneye kurtuluyorsun benden. Seneye sadece tiguanın kasko ve trafiği var. A6 gidecek seneye işleride bırakıyorum hanımla gezecem paso
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Arda Bülent Güzel yazdı:

seneye işleride bırakıyorum hanımla gezecem paso

Süper bir düşünce :) 👏

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...