İçeriğe Yönlendir

W203 Selektör Sorunu

Fatih Akbaş

Recommended Posts

Fatih Akbaş
Bunların hepsi böyle değildir demi ?

default_shok.gif

Abi 2000-2002 lerde var birşeyler maf tır kompresör kelebeği dır ESP gidiyor yaştan dolayı 2000 modeller zati elektrik arızasıyla meşhur.Bu arkadaşın kaporta düzgün fiyatını uygun aldım uğraştırıyo biraz işte bilerrk aldım birazda yani.Allahtan furkan abi elektrik hariç çoğu şeyin çözümünü anlatmışta fazla tırsmıyom [emoji16]

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Kılıç yazdı:

Abi 2000-2002 lerde var birşeyler maf tır kompresör kelebeği dır ESP gidiyor yaştan dolayı 2000 modeller zati elektrik arızasıyla meşhur.Bu arkadaşın kaporta düzgün fiyatını uygun aldım uğraştırıyo biraz işte bilerrk aldım birazda yani emoji16.png

rus yadan çelik ithal edilen yıllardı Almanların, elektronik parçalarda da muhtelif yan tedarikçilerin olduğu yıllar. Opel de çok çekti

O yüzden ki bazı elektrik arızalarını röle vs. takarak bypass ederler

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
rus yadan çelik ithal edilen yıllardı Almanların, elektronik parçalarda da muhtelif yan tedarikçilerin olduğu yıllar. Opel de çok çekti
O yüzden ki bazı elektrik arızalarını röle vs. takarak bypass ederler
Bu 203ler hurda gemi sacındanmış ben öyle duydum ne kadar doğru bilmiyorum
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
made in russia , hammadeyi nereden eritmiş bilmem ancak en kalitesizi
Öylede demiyeydin hocam şimdi [emoji1]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Ali Kılıç yazdı:

Abi 2000-2002 lerde var birşeyler maf tır kompresör kelebeği dır ESP gidiyor yaştan dolayı 2000 modeller zati elektrik arızasıyla meşhur.Bu arkadaşın kaporta düzgün fiyatını uygun aldım uğraştırıyo biraz işte bilerrk aldım birazda yani.Allahtan furkan abi elektrik hariç çoğu şeyin çözümünü anlatmışta fazla tırsmıyom emoji16.png

Estağfurullah hocam, faydalı olmuşsa ne mutlu bana. Abi bu arada sen büyüksün benden, direk Furkan, kardeş, birader de gitsin :)

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Estağfurullah hocam, faydalı olmuşsa ne mutlu bana. Abi bu arada sen büyüksün benden, direk Furkan, kardeş, birader de gitsin [emoji4]
Yok abi sitedeki veri doğruysa sen benden baya büyüksün [emoji1]90 lıyım ben benim üyelik te bi sorun olmuştu admin kendi oluşturdu sonradan düzelttim ama güncellememiş heralde
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bunların hepsi böyle değildir demi ?

:shok:

Ben C320 de 7 yılda hiç Elektronik problem yaşamadım sadece sattığım gün koltuk ağırlık sensörü kuzen koltuğa oturunca bozuldu :d

Ali Kılıç yazdı:

Yok abi sitedeki veri doğruysa sen benden baya büyüksün emoji1.png90 lıyım ben benim üyelik te bi sorun olmuştu admin kendi oluşturdu sonradan düzelttim ama güncellememiş heralde

1975 yazıyor da :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Kılıç yazdı:

benim üyelik te bi sorun olmuştu admin kendi oluşturdu sonradan düzelttim ama güncellememiş heralde

İnşallah adını doğru yazmışımdır.. 

Adın da yanlış ise düzeltelim. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

İnşallah adını doğru yazmışımdır.. 
Adın da yanlış ise düzeltelim. 

Adımda yanlış abi Fatih AKBAŞ ama bu isimde biri var diyor forum onun için ses etmedim.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Kılıç yazdı:
Mehmet Ozyurek yazdı:

Adımda yanlış abi Fatih AKBAŞ ama bu isimde biri var diyor forum onun için ses etmedim.

Bunun böyle olduğunu tahmin ettiğim için sormuştum.. 

Hallettim. 

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

Bunun böyle olduğunu tahmin ettiğim için sormuştum.. 
Hallettim. 

Teşekkürler abi.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Belki kodlanmıştır bu durum, B6 A4 araçta sürekli yanacak şekilde kodlanabiliyordu.
O menüden ayarlanıyor, arıza değil. 
Servet abiden geri dönsün kart, görüntülü görüşerek anlatırım nasıl kapanacağını [emoji6]
Dusundugum gibiymis, yazilimsal bir durum :)
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Metin Akbal yazdı:

Dusundugum gibiymis, yazilimsal bir durum :)

Evet yazılımda ayarı var ama Fatih kardeş (:D) denemiş. Sanırım kart arızalı. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Evet yazılımda ayarı var ama Fatih kardeş (:D) denemiş. Sanırım kart arızalı. 
Hadi yaa uzuldum simdi tekrardan [emoji16]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu bir far tesisatı mı 

Kim çalışmış oralarda. ?

Başka yerde arıza aramayın ya

Muhtemelen tesisat hatası bu sorun.  

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Bu bir far tesisatı mı 
Kim çalışmış oralarda. ?

Abi bilibiliyle şase buldum multimetre vermiyordu
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Bu bir far tesisatı mı 
Kim çalışmış oralarda. ?

Bu sinyale giden yeşil kablo abi sinyalde buldum şaseyi sinyale giden yeşille kahverengi şase yapıyor ama geçen sefer sararkenmi yaptırdım ta baştan öylrmiydi bilmiyorum
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...