İçeriğe Yönlendir

O Bir Koreli

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:
Detay alalım Mehmet. Neyle nasıl boyadın.

Daha once A101 den aldığım bir boya vardı elimde onun ile boyadım boyadım yanlış galiba kapladım desem daha doğru olacak galiba

0adddd8fbc890580f9a32fe3b3ba4b1b.jpg

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

aynadaki boya mat plastik kaplama mı? bu spreyden mi sıkıldı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

aynadaki boya mat plastik kaplama mı? bu spreyden mi sıkıldı?

Evet abi

Ayna üzerinde kapak vardı ilave krom kaplı onu söküp bunun ile kapladim ama daha yapıştırmadım yarın yapıştıraçağım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

Abi havalandırmaya da el at yaz gelmeden :)

Aracı aldigımda bakım yaparken polen değiştirirken komple hava tuttuk yetmez mi :)

Servet Aydın yazdı:

Farlar ne zaman elden geçecek? Epey sararmış

Abi farlar aklımda ancak hava bir düzelmedi ki vakit ayirabileyim ufaktan bir operasyon yaptım ama yetmedi sağlam girmem gerekecek 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hava tutmayla olacak gibi değil abi, km 240 ı geçmişken hem de default_smile.png

Farları iç/dış temizlemek lazım gibi duruyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

Hava tutmayla olacak gibi değil abi, km 240 ı geçmişken hem de default_smile.png

Bakalım, biraz şu ortamlar duzelsin hele hepsini elden geçiririz yapamadıklarımı yaptıracak bir yer buluruz elbet

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu

Aracı aldigımda ön tanpon eki kırıktı aldığım kişi araç yanında vermişti malesef şu zamana kadar vakit bulup el atamamıştım bu gün biraz uğraşıp kırık yerleri içeriden sıcak silkon ile yapıştırdım araç üzerine montajını yaptım talgit ile yapıştırdım ama istedim gibi olmadı. Önümüzdeki hafta inşallah işyerinde kullandığımız bir silikon var esnekliğini kaybetmeyen onun ilede kenarlarını tekrar yapıştıracağım 

a35fa8ff14e898a27d203078b0ae61cb.jpg98af993c577397f1b54f8e668c5d3ba3.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Esnek silikonlada olmaz ise istersen Komple sok arazide bir yerlere carpip yine kirilabilir. 

Su bos gunlerde farlara ugrassaydin keske 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sami Demirpaz yazdı:

Esnek silikonlada olmaz ise istersen Komple sok arazide bir yerlere carpip yine kirilabilir. 

Su bos gunlerde farlara ugrassaydin keske 😂

Sökükdü zaten bu gün taktım 

Farlar aklımda daha önce denedim ama istediğim gibi olmadı yüksek kum zimpara bulmam lazım birde pasta cila yapmayı düşünüyorum önümüzdeki hafta sonuna ozaman bir daha deniyecegim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Farlar aklımda daha önce denedim ama istediğim gibi olmadı yüksek kum zimpara bulmam lazım birde pasta cila yapmayı düşünüyorum önümüzdeki hafta sonuna ozaman bir daha deniyecegim 
Kaçlık zımpara lazım abi sana?
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Bilmem ama en az 2000 gerekir herhalde 

Yarın bizim malzemeciye bir sorayim bakalım 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bilmem ama en az 2000 gerekir herhalde 

Yarın bizim malzemeciye bir sorayim bakalım 
Sanayideki boyacılarda 2000 bulunuyor ama üstünden emin değilim. Ben de bakayım elimde var mı diye ama çok dağınık halde kalan malzemeler.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aracı aldigımda ön tanpon eki kırıktı aldığım kişi araç yanında vermişti malesef şu zamana kadar vakit bulup el atamamıştım bu gün biraz uğraşıp kırık yerleri içeriden sıcak silkon ile yapıştırdım

Sıcak silikon olmaz bu tür işlerde.. 

Tekrar sökülecek yer ise şeffaf silikon kullan, kırılsa da düşmesin dediğin bir şey ise siyah silikon.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sıcak silikon olmaz bu tür işlerde.. 

Tekrar sökülecek yer ise şeffaf silikon kullan, kırılsa da düşmesin dediğin bir şey ise siyah silikon.. 

Montaj için kullanmadım sıcak silikonu kırık parçayı tutturdum sıcak silikon ile montajı vida ile yapılıyor iki tane üstte var 3 adet plakanın altına attım iki adette plakadan var gri silikonu üstten araya sıkacağım sonra 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sıcak silikon siyah ise ve yapışma yüzeyi önceden ısıtılırsa muazzam tutma kabiliyeti oluyor. Denendi onaylandı bir çok kere. Beyaz olanda olmuyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Servet Aydın yazdı:

Sıcak silikon siyah ise ve yapışma yüzeyi önceden ısıtılırsa muazzam tutma kabiliyeti oluyor. Denendi onaylandı bir çok kere. Beyaz olanda olmuyor

Abi bendeki beyaz ve önceden ısıtma yapmadım bakalım olmaz ise sökerim fibeçiler taş mı yiyecek olmadı onlara gidip yaptırırız olmaz ise zaten yan basamaklar var onlar için gitmem gerekecek 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Siyah dediğiniz mastik değil mi dyson denenlerden. Onunla güneşli bir günde yaptığım hiç bir şeyi kolay kolay sökemedim daha..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu
Servet Aydın yazdı:

Farlar ne zaman elden geçecek? Epey sararmış

Büyük sözü dilerim 

Köksal Yılmaz yazdı:

Dış temizlik yapıldı içini açmaya cesaret  edemedik 

Köksal Yılmaz yazdı:

Kendim yapmaya gözüm yemedi hemde zımpara bulamadım istediğim gibi 

Ali Gök yazdı:

Fari temizlesen araba 3 yas genclesir

en az

Bak bakalım kaç yaş gençleştirme olmuş 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Aracın farları sararmış tı uzun zamandır kendim temizlemek için zımpara pasta organizasyonu yapmayı düşünüyordum ama baktım olacak gibi değil @mehmet cihat in arkadaşı vasıtası ile bugün halletik malum hafta sonu yasakları nedeni ile hafta içi halletmemiz gerekiyordu. Saolsun arkadaş gelip bizim işyerinde farları temizledi

Tapatalk foto yükleme başarısız deyip duruyor resimleri yukleyemedim

48d5f02207759663f2f02e9c50f276bd.jpge2a9853bc790ab0f3f8c487ba0649069.jpgdcffd0ed6a2f3b965df1dab217b75de7.jpg9159a6903512b339cdee7e9446f654ce.jpg4c904ccf384cb285aed90faae6b42e1b.jpgb90afca4467081f592f4930e584d9ba9.jpg023243288b49ea6361df3c995b3a4f8a.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Aracın farları sararmış tı uzun zamandır kendim temizlemek için zımpara pasta organizasyonu yapmayı düşünüyordum ama baktım olacak gibi değil @mehmet cihat in arkadaşı vasıtası ile bugün halletik malum hafta sonu yasakları nedeni ile hafta içi halletmemiz gerekiyordu. Saolsun arkadaş gelip bizim işyerinde farları temizledi

Tapatalk foto yükleme başarısız deyip duruyor resimleri yukleyemedim

Tek tek seçip yükleyebilirsin, toplu seçince para ister.😊

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...