İçeriğe Yönlendir

Yerli Otomobil TOGG' un Tasarım Aşaması

Sinan Akgöl

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Uğraşmayacaksınız..kafayı takmayacaksınız...Nimetlerinden faydalanacaksınız.. diyor... Başka yerlerde de benzer siyasetçilerin benzer konuşmalarını çok dinledim. Dİnliyorum. (burada kendisi de iyi niyetli ama dediğinin fakrında değil. Öğretilmiş çaresizliğin yüzeye vurması)

yakinen bilirim kendisini, gerisini sorma :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Siyasette "içerdeysen" onu bilemem..İşleri yolunda güden çok sanayici var tabi belli çevrelerle. Katara onun karşılığında hangi araziler verildi istanbulun yarısı teslim edildi mi bilemeyiz. Belki adam iyi madem bot alıyor gibi yapayım demiş de olabilir. 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

yakinen bilirim kendisini, gerisini sorma :)

Ya iyi niyetli anadolu çocuğu adam olabilir. Ona lafım yok. Ama ROM'a kazınmış bi kere "yapamayız" fikri.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Siyasette "içerdeysen" onu bilemem.. Katara onun karşılığında hangi araziler verildi istanbulun yarısı teslim edildi mi bilemeyiz. Belki adam iyi madem bot alıyor gibi yapayım demiş de olabilir. 

Ya iyi niyetli anadolu çocuğu adam olabilir. Ona lafım yok. Ama ROM'a kazınmış bi kere "yapamayız" fikri.

E dedim ya. Siyasi fikir farklı. Ama üretmeye engel değil. Katar’a karşılık ne verildiği ilgilendirmiyor. Fuar’da gösteriliyor. Gidiliyor detaylı toplantı yapılıyor ve satılıyor. Böyle örnek çok var. Her sektörden üretim yapan fabrikatörlerimiz sadece bir yöne mi eğilimli yani? Koca koç grubu ibb seçimlerinde net tavır koydu. İstese yatırım yapsa kim ne yaparsa yapsın, üretemez mi? Engel yok hocam. Varsa da aşmak için engel yok

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

E dedim ya. Siyasi fikir farklı. Ama üretmeye engel değil. Katar’a karşılık ne verildiği ilgilendirmiyor. Fuar’da gösteriliyor. Gidiliyor detaylı toplantı yapılıyor ve satılıyor. Böyle örnek çok var. Her sektörden üretim yapan fabrikatörlerimiz sadece bir yöne mi eğilimli yani? Koca koç grubu ibb seçimlerinde net tavır koydu. İstese yatırım yapsa kim ne yaparsa yapsın, üretemez mi? Engel yok hocam. Varsa da aşmak için engel yok

Adama gezici dersen ne yapsın? herkesin tavrı var koçun olamaz mı? 

Burada konuyu başka taraflara çekmeyelim ben de siz de. Engeller elbette aşılır ama önce gezici-tarikatçı ayrımı engelini toplumdan söküp atmalıyız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Siyasette "içerdeysen" onu bilemem..İşleri yolunda güden çok sanayici var tabi belli çevrelerle. Katara onun karşılığında hangi araziler verildi istanbulun yarısı teslim edildi mi bilemeyiz. Belki adam iyi madem bot alıyor gibi yapayım demiş de olabilir. 

iyidir bildiğim kadarıyla, neyse rom kısmına katılıyorum, yazıkki doğru..

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ne yapmış ki Koç grubu?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Yurdaer Elay yazdı:

Ne yapmış ki Koç grubu?

Bunu iyi kötü anlamında söylemedim. Destek için yapacaklarını yapmıştır. Lakin bu koç’un büyüklüğünü ve üretme kapasitesini engellememiştir. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bunu iyi kötü anlamında söylemedim. Destek için yapacaklarını yapmıştır. Lakin bu koç’un büyüklüğünü ve üretme kapasitesini engellememiştir. 

Ne cezalar kesildi tüpraşa  polis arkadaşları gövde gösterisi yapmaya zorladılar rafineride..Hatırlayalım. 

Milgemden yaka paça atıldılar.

Biden'in konuşmasını dinledim. artık tek ülkeyiz hepimiz beraberiz dedi.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Ne cezalar kesildi tüpraşa  polis arkadaşları gövde gösterisi yapmaya zorladılar rafineride..Hatırlayalım. 

Yine döndük başa :) tüpraş demek ki kağıt üstünde yanlış şeyler yapmış ki ceza kesilmiş. İşte böyle herkesin yanlış yaptığı ortamda devlet de yanlış oynuyor. Tüpraş gibi şirketin yüzlerce hukuki elemanı var. Hataya mahal vermeselermiş hocam. O zaman da yatırım yapılamıyor diyeceksiniz. Ama gelişmiş ülkelerde şartlar daga katı. Bizde tek işten yüzde 100 kâr elde etmedikçe patron o işe girmeye tenezzül bile etmiyor. Bu da gelir adaletsizliğini ortaya çıkarıyor. Vs vs işte

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

tüpraş demek ki kağıt üstünde yanlış şeyler yapmış ki ceza kesilmiş.

1 yıl öce bilançoda ceza için yedek akçe ayrılır, fıtrat diyelim

şimdi de sah kom sattığı arabalar için ceza ödeyecek mesela

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Neyse gizli bilgi vaz gectim :8 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

1 yıl öce bilançoda ceza için yedek akçe ayrılır, fıtrat diyelim

şimdi de sah kom sattığı arabalar için ceza ödeyecek mesela

Evet düzeltiyorum. Bilerek ceza yemek diye bir şey var

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Neyse gizli bilgi vaz gectim :8 

ben de zaten kamuya açık olan bilançodan örnek yazdım tantuni sofrasında diğer hususlar masaya yatırılabilir yanına da bir KANT içeriz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben de merak ettiğim için sormuştum kaçırdığımız bir şey mi var diye :) Olur ya, ibb mitinglerine yemeli içmeli sponsor olmuştur, ya da ekip her gittiği yere özel uçakla gitmiştir, kalınan otellerin faturalarını Koç ödemiştir mesela gibi gibi.. Benim bildiğim bir özel uçak meselesi var onu da ibb başkanı zaten kendileri tarafından kiralandığını söyledi. Ama doğru, ama doğru değil :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yine döndük başa :) tüpraş demek ki kağıt üstünde yanlış şeyler yapmış ki ceza kesilmiş...

Başa döndük evet. Bölünmüşlük bitmeli. Bu bitiş, herkesin bi tarafa itaati ile de olmamalı. Birlikte yaşamayı öğrenmeli yeniden.

Türkiyede Emin Çölaşana fetöcü deniyorsa herşey olabilir kanaatindeyim. Daha fazla konuşmayayım. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Emin Çölaşana fetöcü deniyorsa

Beğenmedikleri herkese diyebiliyorlar. Biraz daha yazın, siz de fetöcü olursunuz hocam :)

Hatta bu mesajımı beğenmeyen biri bile fetöcü olduğumu düşünebilir.

İspark'çı ile kavga ettiğimde arkamdan fetöcü diye bağırmıştı :D

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sani Gerşon yazdı:

...

İspark'çı ile kavga ettiğimde arkamdan fetöcü diye bağırmıştı :D

Temiz parlak gözlüklü...çok bilmiş.. tipik..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

...

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bunu silelim arkadaşlar. "idi amin" i anlatan bir filim. Bizle alakası yok. 

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

--

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Başa döndük evet. Bölünmüşlük bitmeli. Bu bitiş, herkesin bi tarafa itaati ile de olmamalı. Birlikte yaşamayı öğrenmeli yeniden.

Türkiyede Emin Çölaşana fetöcü deniyorsa herşey olabilir kanaatindeyim. Daha fazla konuşmayayım. 

Ayrıştırma bu ülkeyi kaosa sürükleyecek tek şey. En tehlikelisi. Yeni de değil. Belki 100 seneden beri devam ediyor. Güç odakları değişiyor sadece. Böyle devam ederse 50-100 sene sonrası çok tehlikeli. 

instagtam istifa ettiğini duyurmuş. İnstagram’dan istifa da ilk kez oluyor sanırım. Sağlık sorunları varmış. 

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Twt hesabını kapatmış. Ama insta pek uygun biryer değil. Bana inandırıcı gelmedi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Bu olay özelinden yazayım. Devlet Yöneticileri kesinlikle sosyal medya kullanmamalı yada resmi açıklama yapmama kararını bildirmeliler. Savaş çıkartır alimallah.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

. Yeni de değil. Belki 100 seneden beri devam ediyor. Güç odakları değişiyor sadece. Böyle devam ederse 50-100 sene sonrası çok tehlikeli. 

100 sene değil. Emevilerden beri böyle...

patrona halil kimdi hatırlayalım..

Devrim oldu da öyle oldu psikozundan kurtulmak gerek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...