İçeriğe Yönlendir

A6 3.0 TDI Quattro

Selim Bilgin

Recommended Posts

Önder Özcan
Dogan Arsiray yazdı:

sahinin on konsolun altindan cikan viteslisini hatirlayanlar?

88 de çıkan Regata kasa Şahin. 4 fitezdi onlar, babam 89 da sıfır almıştı, çok sene kullandım 😍

resim.png.f35e68b581a8369d2aa7bc5d918c04cf.png

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Önder Özcan yazdı:

88 de çıkan Regata kasa Şahin. 4 fitezdi onlar, babam 89 da sıfır almıştı, çok sene kullandım 😍

Tam şu oluyormuş, ucundan dönmüş :) orta kısmın boş olması kadar güzel bir şey yok. Genişlik, rahatlık anlamında çok iyi oluyor. Bazı markalar ortayı doldurdukça dolduruyor

images?q=tbn:ANd9GcQY24dGCm97-IcEYSKMDZQ

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Önder Özcan yazdı:

fan işaretinin ışığının sarı rengine bayılırdım.birde torpido gözünün yeri güzeldi. başkada birşeyi yoktu zaten bu arabaların. :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Gök yazdı:

a6 konusunda fakirliğe bağladınızmı en son :D 

😄 Şahin diyor, 4 vites diyor. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Dogan Arsiray yazdı:

pişman olursun.

Bence de ama bu aralar denk gelirse satarım gibi.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Selim Bilgin yazdı:

Bence de ama bu aralar denk gelirse satarım gibi.

zaten hep öyle olur.

Ali Darbaz yazdı:

Arabada enjektör olması büyük nimetti :D

adam hemşiredir belki?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
enjektörler revise edildi benim 308 in biliyorsun

hemen yazılım yaptırayım mı yoksa alışması için biraz beklemem gerekir mi ?

Yazılımsız geçen her saniye kayıptır yaşamda
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bi zengün konusu görüp kaçacaktım ama burda da 308 konuşuluyor:(

Önder Özcan yazdı:

Bir önceki sayfaya gidip audi göreyim dedim, karşıma çıkana bakın 😍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Selim Bilgin yazdı:

Dükkanın önünü kapatmayalım. 250 veren varsa vereyim yarın.

sen bana 250 versinler tamam diyorsan 1 günde satarım :D  bu ara ne satacak olsam 1 gün de gidiyor sadece kondisyon bisikletini satamadım oda daha sıfır çok garip neden satılmadı sanırım motive olamadım.

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mert Gulkokan yazdı:

enjektörler revise edildi benim 308 in biliyorsun

hemen yazılım yaptırayım mı yoksa alışması için biraz beklemem gerekir mi ?

Revize edildikten sonra yeni kod alınıp girildiği için beklemeye gerek yok bence. Sadece ben olsam sorun olmadığından emin olmak için bi 1000 km kullanırdım böyle. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selim Bilgin
(düzenlendi)

Arabayı aldığımdan beri motor ve şanzıman kulaklarını değiştireyim diyordum, Akif usta gerek yok diyordu. En son D'de rölantide titreşim iyice artınca siparişi verdik. Febi olarak stoklarda yok, yerli markalar var, biz Febi sipariş verdik ve bir haftada geldi. Akabinde montajı yapıldı. Titreşim %100 gitmedi ama bayağı farketti. Titreşim konusuna sonra yine geliriz.

Sonra kendi kendime nazar değdirdim sanırım, sabah erken evden çıktım, oğlanı anneannesine bırakmak için Şehremini'nin dar sokaklarında ilerlerken polis normalde döneceğim sokağı kapattı, aynı yere çıkmak için bayağı dolandıktan sonra maks. 10 metrelik ters yöne girip normal yoluma çıkacakken kızını okula yetiştirmek için ters yönden kaptırıp gelen bir ablanın Golf'ü ile tokuştuk. Ben sağa baktığımda yoktu, normalde araçlar soldan geldiği için kafamı sola eğip ayağımı frenden kaldırdım çatırt diye bir ses geldi. Frenden ayağımı kaldırdım dediysem de bizim tosun bayağı bi tork ile gidiyor o şekilde.

Golf sağdaki kaldırımla benim aramda sıkışınca kapı ve çamurluğu yamuldu. Benim tampon ve panjurda görünen sıyrıklar vardı sadece. İkimiz de ters yönde olduğumuz için geçmiş olsun deyip ayrıldık.

Tamponun arka tarafı kırılmış tabi, farın ayakları kırılmış, sol sis çerçevesindeki kromaj kırıldı, büyük panjurun da kromajı bayağı ezilmişti onu da değiştirdik derken toparladık arabayı. Hazır sanayiye bırakmışken ertelediğimiz bir takım kontroller yapıldı, bakımın üstünden 7bin km geçmiş, hava ve yakıt filtresini de değiştirdim, motorun içini yıkadık derken dün aldım arabayı.

Süreci yürüten ve koordine eden Mekatronik servise, kaporta boya işlemlerini sorunsuzca yapan Gümanlar otoya buradan da teşekkürler. Benim için VIP bir süreç oldu.

Temennim yılbaşına kadar sanayiye sadece çay içmeye uğramak ama bakalım kısmet. :) 

Fotolar: 

kaza1.jpeg

kaza2.jpeg

kaza3.jpeg

Bu da bonus:

allroad1.jpeg

tarihinde Selim Bilgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Geçmiş olsun, bi tutanak yazsaydınız.

"Şimdi ben ters yönde ilerlerken, ters yönden gelen abla çaat diye vurdu"

:D 

• Beğen 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...