İçeriğe Yönlendir

Karavan İnceleme

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Selçuk Keleş
Mehmet Ozyurek yazdı:

Emrah mı ? 
Yeni bir tane yapıyor kendine.  

Evet. Bir tane daha var bitmek üzere

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Emrah mı ? 
Yeni bir tane yapıyor kendine.  

ford minibüs karavan fiyatına orta ayar ama kötü de olmayan bir tatil merkezinde, şu anki fahiş fiyatlar ile bile, herşey dahil toplam 35-40 hafta konaklama yapılabilir. yada o paranın sadece faizi ile her iki ayda bir iki hafta aynı imkanlarla konaklama yapılabilir.

motor karavan almak tamamen fantazi birşey yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Karavan bakanlar, araştırmalar yapanlar için çok ekstra bir şey olduğunu düşünmüyorum. Çok çok iyi yapabilecek karavan imalatçıları var. Sadece transitte arka camı genişlemiş gördüğüm ilk araç.

M2010J19SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Cavit Çırakoğlu yazdı:

Karavan bakanlar, araştırmalar yapanlar için çok ekstra bir şey olduğunu düşünmüyorum. Çok çok iyi yapabilecek karavan imalatçıları var. Sadece transitte arka camı genişlemiş gördüğüm ilk araç.

Sizinki ne durumda Cavit bey, var mı bir gelişme ?

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Sizinki ne durumda Cavit bey, var mı bir gelişme ?
Can sıkıcı bir hal aldı. Son ekonomik durumlar karar vermeyi zorlaştırdı. Parça parça topluyorum. Kasetli tuvalet , depoları ufak bir kaç şey aldım. Elektrik işlerini anlaştım gibi.15 tatilde mobilya işlerini tamamlayıp dönüşte Güner enerjisi ve tuvalet işlerine bakacagim. En sağlıklı olanı hazır olanı almak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Cavit Çırakoğlu yazdı:

Can sıkıcı bir hal aldı. Son ekonomik durumlar karar vermeyi zorlaştırdı. Parça parça topluyorum. Kasetli tuvalet , depoları ufak bir kaç şey aldım. Elektrik işlerini anlaştım gibi.15 tatilde mobilya işlerini tamamlayıp dönüşte Güner enerjisi ve tuvalet işlerine bakacagim. En sağlıklı olanı hazır olanı almak.

Evet kur artışı ile rakamlar malesef uçtu, sıfırdan araç toplamak çok zor. Birde özel bir aracı alelade yapmamak için iyi malzeme alınca rakamlar çok yükseliyor. 

Kolay gelsin diyelim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cavit Çırakoğlu yazdı:

camı 3.5 cm dışarı taşıran plastik... sanırsın mars a uydu yollamış... biraz abartı olmuş tüm yapım içinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Çağlar Bayur yazdı:

camı 3.5 cm dışarı taşıran plastik... sanırsın mars a uydu yollamış... biraz abartı olmuş tüm yapım içinde.

Uzun boylular dikine yatamıyor, bu sebeple uzun yıllardır yurtdışında yapılan örnekleri var ama çok daha bütün duruyor ve güzel görünüyor.

Transitteki biraz kelebekli olmuş :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sami Demirpaz yazdı:

Uzun boylular dikine yatamıyor, bu sebeple uzun yıllardır yurtdışında yapılan örnekleri var ama çok daha bütün duruyor ve güzel görünüyor.

Transitteki biraz kelebekli olmuş :)

az kıvrılsınlar senede 5 gün kamp için yahu, ruslar lada ile karda kamp yapabiliyor

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Çağlar Bayur yazdı:

az kıvrılsınlar senede 5 gün kamp için yahu, ruslar lada ile karda kamp yapabiliyor

Bunu yaptıran veya alanlar 6 aylık turlara çıkıyor hakkını veriyor :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sami Demirpaz yazdı:

Bunu yaptıran veya alanlar 6 aylık turlara çıkıyor hakkını veriyor :)

6 aylık tura çıkabileceksem ... ben alman karavan bakardım, chevy de olur, ram alır çekme yapardım ....arkaya da cross motor bağlar missssss

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Çağlar Bayur yazdı:

6 aylık tura çıkabileceksem ... ben alman karavan bakardım, chevy de olur, ram alır çekme yapardım ....arkaya da cross motor bağlar missssss

Bu işin hakkı Alman zaten :) Çok şükür sorun yaşatmadı, sadece kampımızı yapar döneriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Çağlar Bayur yazdı:

dıştan hepsi aynı , beyaz :rofl: yaşayan farkı görüyor tabii

Kışın ısınmaz, yazın yanar.

Kışın webasto aküyü bitirir, yazın buzdolabı aküyü bitirir. 

Bir takım maceraları var tabi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

dıştan hepsi aynı , beyaz :rofl: yaşayan farkı görüyor tabii

Beyaza boyasak iş görür mü?

6546441912282018.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Çağlar Bayur
Sami Demirpaz yazdı:

Kışın ısınmaz, yazın yanar.

Kışın webasto aküyü bitirir, yazın buzdolabı aküyü bitirir. 

Bir takım maceraları var tabi.

yaz aylarında sosyal medyada fenomen olmanı bekliyoruz hayırlısı ile

not: çekim öncesi güzel yıkat karavanı, toz kalmasın

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Çağlar Bayur yazdı:

yaz aylarında sosyal medyada fenomen olmanı bekliyoruz hayırlısı ile

not: çekim öncesi güzel yıkat karavanı, toz kalmasın

Ehehe, video çeksek çok izlenir biliyorum ama onlarla da uğraşamam şimdi. Mohito'nun buzları eriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...