İçeriğe Yönlendir

Ev Alma Danışması

Ali Darbaz

Ev alma seçeneği   

83 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Bu gün ekonomiyi düşünüce hayatıın en büyük felaketinden direkten dönmüş olduğunu farkediyorum. 

felaket izafidir/görecedir. senye bir daha dönüp bakalım bilançoya

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

2019 aralıkta evi değiştirdim. Asgari ücret 2020 tl di kredi 2060

Şimdi asgari ücret 11400 kredi 2060.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

sosyal medyacı iktisatçılar mal almayın N1apacaksınız naraları atıyordu 3 harfçiler.... 1930 ların alman merkez bankası müdürü gibi ceza da almadılar

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
İlkay Başaran yazdı:

Sen böyle dedinya şimdi yeni yasa çıkartırlar. Kredi ödemelerinde enflasyon oranında yapılandırma adı altında bişiy çıkar mıkar ses etme. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Evi alırken bende arabamı satmıştım. Diğer türlü ödeme imkanım yoktu. Ama eş dost akraba borç alsam belki kalabilirdi. Araba yine alınıyor iyi de olsa kötü de olsa. Ama ev öyle değil. 

Her şeyin fiyatı arttı doğru, ama ev için arabanın değer kaybını önemsemiyorum artık. İnsanoğlu hep kazanmak hep karlı iş yapmak ister ama ev almak benim için yatırım amacı olmadı hiç. Kafayı bi yere sokalım ev sahibi derdi olmasın kira ile uğraşmayalım. Ve en önemlisi barınma krizi gibi bi sıkıntı etkilemesin. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Darbaz yazdı:

Sen böyle dedinya şimdi yeni yasa çıkartırlar. Kredi ödemelerinde enflasyon oranında yapılandırma adı altında bişiy çıkar mıkar ses etme. 

Maaşlara enflasyon oranında zam yapmayı şart koşsunlar sorun yok. Enflasyonu düzgün çıkartacaklar ama.

Çağlar Bayur yazdı:

sosyal medyacı iktisatçılar mal almayın N1apacaksınız naraları atıyordu 3 harfçiler.... 1930 ların alman merkez bankası müdürü gibi ceza da almadılar

Evet arabaları 2 kg süte verecez para etmeyecek ww3 gelecek diyenler vardı. 350 bin tl ye aldım evi. 4 milyon tl şuan.

O zaman megan 2 50 bin tl di. (2019 aralık) 320 ye verdim 5 ay önce.

Baya tutturdular.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
İlkay Başaran yazdı:

Evet arabaları 2 kg süte verecez para etmeyecek ww3 gelecek diyenler vardı.

Bir cisim yaklaşıyor :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Mustafa Karahan yazdı:

Kafayı bi yere sokalım ev sahibi derdi olmasın kira ile uğraşmayalım. Ve en önemlisi barınma krizi gibi bi sıkıntı etkilemesin. 

Tam da bu sebeplerden dolayı Mayıs ayında ev aldım ben de. Hiç satmak istemiyordum fakat başka türlü de evi alamıyordum. Bugün de arabanın satışını verdim. İnsallah daha iyileri olur bir gün. 

Hayirli olsun size de

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Alptuğ Özcan yazdı:

Tam da bu sebeplerden dolayı Mayıs ayında ev aldım ben de. Hiç satmak istemiyordum fakat başka türlü de evi alamıyordum. Bugün de arabanın satışını verdim. İnsallah daha iyileri olur bir gün. 

Hayirli olsun size de

Teşekkürler, araba olur yine alırsınız ama ev gerçekten farklı bir şey. Allah kiracı olanların yardımcısı olsun. Tez zamanda ev nasip etsin. Kiracılık zor iş gerçekten. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...