İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araçlara Gelen Fiyat Güncellemeleri

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

öyle bi dünya var mı

İngiltere’ye baktım. Corolla hybrid en ucuzu 24,3bin pound. Civic en ucuzu 21,7bin pound. Civic için 1.0 ve 1.5 turbo satıyor sadece İngiltere’de. Corolla’nın düz benzinlisi yok. Olsaydı muhtemelen pound olurmuş. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Scala'ya Premium 1.0 DSG'ye 245 fiyat verdi bir bayi, son araç. Fiyat nasıl? Ben alamam da isteyene devredebilirim ücretsiz. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ford gölcük’te üretimi durdurdu. 13 haziran’a kadar üretim yok. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ümit Türk yazdı:

2. eller yukarı fırlamaya başladı mı?  Hiç bakamadım piyasaya. 

Fırlama değil ama artış var

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Fırlama değil ama artış var

Reis niye bozuyorsun beni artış demek istedim işte :D:D  otomatik yazım hatası (!) 🙈

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Resimdeki arabayı daha önce ilanını paylaştığım Astra h aracımızı verip üstüne 122 bin daha ekleyip ikinci elden aldık.  Artık siz yapın hesabı. 43000 kmde 2019 model eco modeli. 

ACtC-3eF-o_AJS2MpVEPJadCIOzxcop85nIX6im5

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ümit Türk yazdı:

Reis niye bozuyorsun beni artış demek istedim işte :D:D  otomatik yazım hatası (!) 🙈

Fırlama günleri de gelecek. Sonra kelime bulamayız 😀

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ford gölcük’te üretimi durdurdu. 13 haziran’a kadar üretim yok. 

Çip krizi fena vuracak, her sektörü

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mahmut Yıldız yazdı:

Çip krizi fena vuracak, her sektörü

Açıklamada bant yenilemesi yazıyor. Muhtemelen yeni araçlar için hazırlık. Bir de planlanan üretim sayısının önünde gidildiği o sebeple ara verildiğ yazıyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Şu an bizim öndeki otomobil alanında hiç 1,4 egea yok. SAdece crosslar ve yüksek paket egealar var. Araç park alanının ortası kelle gibi bomboş. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Açıklamada bant yenilemesi yazıyor. Muhtemelen yeni araçlar için hazırlık. Bir de planlanan üretim sayısının önünde gidildiği o sebeple ara verildiğ yazıyor. 

Çip krizinde bant yenileme yapılıyor yani. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Kriz büyüyor Subaru da ABD de üretime ara verdi. Sarı siteye baktım.  araçlar yukarı çıkmaya başlamış. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

arabası olmayan mobilet alsın olan da alsın. 4 Teker fazla ülke halkına.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
arabası olmayan mobilet alsın olan da alsın. 4 Teker fazla ülke halkına.
Büyükler Allah ım bize bu ekmek fazla der şimdi o aklıma geldi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Benzinin litresi 10 lira olsa trafik azalır. Yapacağım hipermil ile o 10 liralık zamı rahatlıkla kara geçerim. Araba yıpranmaz , ek bakım masrafları ile uğraşılmaz. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Benzinin litresi 10 lira olsa trafik azalır. Yapacağım hipermil ile o 10 liralık zamı rahatlıkla kara geçerim. Araba yıpranmaz , ek bakım masrafları ile uğraşılmaz. 

niye zam alacaksın ki?

herkes senin gibi düşünür maliyeti aşağı paslarsa gene ayşe teyze çeker bunun sıkıntısını. 

trafik de azalmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

20 lira olsa yine azalmaz trafik. birilerine fikir verme durduk yere :D 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

herkes uçurumdan atlasın, gezegen rahatlar doğa düzelir hayvanlar bayram eder vallahi :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

yahu altı üstü 3 lira zam yaptım benzine. Oysaki ülkenin ekonomi bakanı olmak için CHP den millet vekili aday adayı olma gibi hayellerim vardı. :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Darbaz yazdı:

yahu altı üstü 3 lira zam yaptım benzine. Oysaki ülkenin ekonomi bakanı olmak için CHP den millet vekili aday adayı olma gibi hayellerim vardı. :D

seni hiperzamcı seniii :)

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

birşey diyecektim de siyasi olacak diye susuyorum :) anlayan el sallasın :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...