İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araçlara Gelen Fiyat Güncellemeleri

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Metin Akbal

O üç lira zam var ya 70 lira olan ayçiçek yağını 100 lira yapar 35 lira olan şekeri 50 lira yapar 40 lira olan çayı 60 lira yapar 3 lira olan pideyi 5 lira yapar 500 bine satılan evi 1 milyon yapar.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

dış minnak ararken iç minnak bulduk iyi mi

hemde hiperminnak :hohoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
yahu altı üstü 3 lira zam yaptım benzine. Oysaki ülkenin ekonomi bakanı olmak için CHP den millet vekili aday adayı olma gibi hayellerim vardı. [emoji3]

Ömrün yetmez hacı Vekil seçilmeye.
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kriz yok mu zaten :) 

Satamama krizi var. Fiyatlar düşük ama satamıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Ümit Türk yazdı:

Satamama krizi var. Fiyatlar düşük ama satamıyorlar. 

Piyasa durgun görünüyordu 2016 peugeot 2008 dizeli istediğim fiyata satamadık ama 2013 corsa dizeli 3 günde sattık. Biraz nasip işi sanırım. Yeni corsa aradım bulamadım. Hepsi araç gelecek, gelemeyebilir, üretim durabilir, fiyat belli değil, vs dediler. Yakın illeri İstanbulu bayileri aradım sadece İstanbulda 13 tane opel bayisi var bir tanesinde araç buldum aldım. 2 hafta geçti bütün aradığım bayiler araç buldunuz mu diye geri döndüler ortalık araç doldu sanki hala arayanlar var. Araç satamama mı satmama mı krizi tam anlamadım ama var bir durgunluk o belli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

corsa, segment olarak hareketli yerdedir, 2008 in segmentine toplum henüz hazır değil bizde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

yahu altı üstü 3 lira zam yaptım benzine. Oysaki ülkenin ekonomi bakanı olmak için CHP den millet vekili aday adayı olma gibi hayellerim vardı. :D

Öğrendiğimiz iyi oldu. Kendime not: "Ali Darbaz aday adayı olursa adaylığı engellemek için, aday olursa seçilmemesi için ne gerekiyorsa yap." :) 

Mert Yeldan yazdı:

Ömrün yetmez hacı Vekil seçilmeye.

Ona oy moy yok :D Batıracak bizi. 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

Aha tam Aliye göre motor buldum, hemde cvt şanzımanlı :D hemde boy boy seç beğen...

https://www.youtube.com/watch?v=4V291Zi6UB8&ab_channel=BOX647

:D:D:D:D 

Zongshen çin menşeili bir firma. Motosiklet motorlarını biliriz genelde oldukça sorunsuz motorlardır. Hatta gruplarda çin malı motor alacak olanlara verilen tavsiyeler arasında motor bloğunun zongshen olmasının tercih sebebi olması yönlendirmeleri vardır. Genel itibarı ile az yakan, az kaçan, az arıza yapan motorlar yaparlar. Bence de tam nokta atışı olmuş abi :) 

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Piyasa durgun görünüyordu 2016 peugeot 2008 dizeli istediğim fiyata satamadık ama 2013 corsa dizeli 3 günde sattık. Biraz nasip işi sanırım. Yeni corsa aradım bulamadım. Hepsi araç gelecek, gelemeyebilir, üretim durabilir, fiyat belli değil, vs dediler. Yakın illeri İstanbulu bayileri aradım sadece İstanbulda 13 tane opel bayisi var bir tanesinde araç buldum aldım. 2 hafta geçti bütün aradığım bayiler araç buldunuz mu diye geri döndüler ortalık araç doldu sanki hala arayanlar var. Araç satamama mı satmama mı krizi tam anlamadım ama var bir durgunluk o belli.

Nasipte var elbette ama Çağlar abinin dediği gibi bazı araçlar hızlı gidiyor. Tabi  fiyatıda düzgün yazılmışsa. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kapanma araç pazarını nasıl etkileyecek sizce? Bayram da hayal oldu çünkü.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Kapanma araç pazarını nasıl etkileyecek sizce? Bayram da hayal oldu çünkü.

aynen kalır bence, millet sıkkın bıkkın....

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

aynen kalır bence, millet sıkkın bıkkın....

Kurban ? 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ümit Türk yazdı:

Kurban ? 

Arkadaşlarla konuşuyoruz, bir bıkkınlık var herkeste, hoş değil bu durum.....

Yorum bağlantısı
Aslan Mert Baklavacıoğlu

asıl çip krizinin yılın son çeyreğinde olacağı kesin. ikinci el araçlar %25 daha koyar üzerine 2022 başlarında. varsa satmayın alacaksanız alın. yatırım tavsiyesi deeeel

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Arkadaşlarla konuşuyoruz, bir bıkkınlık var herkeste, hoş değil bu durum.....

O kesin. Belirsizlik süresi uzadıkça canımız daha çok sıkılacak. 

Yorum bağlantısı
Aslan Mert Baklavacıoğlu

17 Mayıs açılış turistler tatil filan derken kurban da açık devam. Eylül vaka sayıları tavana doğru hamle ekim tavan ve kasıma doğru kapanış. kurban kesilir de sonra ne olur bilemem. Turkish Things

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mehmet Göktürk yazdı:

sağlam kurban kesecek millet

Kafayı sıyırmaktan mı hocam. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

sağlam kurban kesecek millet

kredi borcu varsa?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hani demiştim hatırlayın, neyse.....  karnım acıktı benim gidip yemek yiyim :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

hani demiştim hatırlayın, neyse.....  karnım acıktı benim gidip yemek yiyim :rolleyes:

nereye. dur.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

nereye. dur.

ekmek arası canıım :)çayda var :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...