İçeriğe Yönlendir

Alevli Überr 2 Renault Clio 5 1.3 Tce EDC Icon

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
Selçuk Keleş yazdı:

Maalesef yolcu tarafına 34 cm olmuyor. Çerçeve ve diğer silecek arasında birer santimetre boşluk var. Sürücü tarafına 65 santimetre takılıp sağ taraf kurtarılabilir ama sol taraf maalesef yeterli olmaz çerçeveye çarpar.

dikkat etmedim acaba lastikleri kolayca değişiyormu, çıkıyorssa yedek lastik alırsan sorun çözülür, eve gidince bende bakayım hele...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Ali Cihangiroğlu yazdı:

başta hehehee diyorum dikkatini çekerim, yine diyorum ayrıca , mani talk tabii, e soranada 5 yıldız diyecez mecburen, yine diyorum yani, hatta ödüllü motorlar yılın arabaları vs alayı mani talk tur, geçecekler bunları pazarlama taktiği, yinede zorunlu diyoruz...  konuya dönersek kilyo en az diğerleri kadar sağlam, para konuşsada 3 yıldız alanları ise ayrı tutuyorum, paraylada olmayacak şeyler var....

kilyoda varmı? en son çamurlukarı vardı naylon saca çevirmişler şimdi :D hatta arabayı alırken sorduydum kıza naylon dediydi, yahu dedim sattığınız arabadan bi habersiniz, anca satın...

o eskidendi, şimdi reno Clio5 ten başlar, diğerleri kasa değiştirsin önce, şuan meganmı clio u desen clio derim, hiç tereddüt etmem... o kasa değişecek, makyaj değil dikkat et,

İlkayada selam, satışa gelmişler duyduğuma göre :D sen söyle anlar  o :p

Allah da seni güldürsün :muhaha:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Önder Özcan yazdı:

Allah da seni güldürsün :muhaha:

:D  daaalabilirsiniz :hohoho:

Amin, senide :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Evet, China dan arabanin plaka lambasına uyumlu kamera geldi, 17 TL gümrük ödedim, kamera balık göz gayet kaliteli duruyor, kamera ve duyu 2 parça, duyun icinde led yok, kendiniz t10 led takıyorsunuz plaka aydınlatma kısmına, bu daha iyi cunki bozulursa değişmek kolay, bazilarinda dahili led var bozuldumu uğraştırır, ledi takip duyu kendi plaka lambasının yerine takıyorsunuz, kamerayıda bunun üstüne iş tamam, kablosuna gelince yani aracın kendi ekranina bağlama kısmına, teybin arkasındaki soketi çıkarıp dogru pinlere hazır soketli kabloyu taktikmi iş tamam, gerisi aktivasyon kısmını yapmaktan ibaret, şimdi öncelikle soketin hangi pinlerine bu uçları takacağım, kabloya çevirici takmışlar zira arabada RCA giriş yok, ekranın soketine takacagiz, orjinaldede böyle zaten...
a6a96ae8d1cf38af079372f8f7d96815.jpg7ef1e1778605214a1633f606b6fe3984.jpga1449977c81d897b11f0643a08035de2.jpg2f750e159696acc4ce4baf1bb659c621.jpge80dba6dbe2b1750a7f7a6412e046fd5.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Son havadislere göre Volvodan sonra Renoda artık yeni araçlarında 180 km/h sınırlaması olarak satacakmış, ayrıca tümünde standart olarak şunu koyacakmış...

Renault CEO'su ayrıca tüm yeni otomobillerin, yol işaretleri ve coğrafi konum verilerine göre hareket hızını otomatik olarak sınırlandıracak elektronik Güvenlik Koçu ile donatılacağını söyledi. Güvenlik Koçu tehlikeli virajlarda da devreye girecek ve sürücü çok yorulursa kontrolü ele alacak.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Son havadislere göre Volvodan sonra Renoda artık yeni araçlarında 180 km/h sınırlaması olarak satacakmış, ayrıca tümünde standart olarak şunu koyacakmış...

Renault CEO'su ayrıca tüm yeni otomobillerin, yol işaretleri ve coğrafi konum verilerine göre hareket hızını otomatik olarak sınırlandıracak elektronik Güvenlik Koçu ile donatılacağını söyledi. Güvenlik Koçu tehlikeli virajlarda da devreye girecek ve sürücü çok yorulursa kontrolü ele alacak.

Abi en düşük model clio için 140 yeter diyorlarmış 🙃

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Abi en düşük model clio için 140 yeter diyorlarmış 🙃

en düşük sembol ama :) kilyo ve captursa şuan en güncel model... makyaj yiyen meganı sayma o hala eski....

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

en düşük sembol ama :) kilyo ve captursa şuan en güncel model... makyaj yiyen meganı sayma o hala eski....

Doğru yaa. Neyse açık bulacağız bi gün:) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Doğru yaa. Neyse açık bulacağız bi gün:) 

ufak açıkları var, mesela ön park sensörü ve geri kamera yok bende, opsiyondu ekletemedim, ama çaresini bulduk, yapan arkadaş var, tamamen orjinal ön sensörleri kabloları falan alıp takacağız ve sistemden aktif edeceğiz, keza geri kamerada aynı şekilde olacak, orjinalde neyse o tabii, uydurmasyon değil, açıkları kapatacağım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kılyoyu park yerine sığdıramayndan ehliyeti geri almalı

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

kılyoyu park yerine sığdıramayndan ehliyeti geri almalı

golf kadar araba biraz zor oluyorda, hanım için tabeee :p

benim klasman biraz bol geliyor zati 

tir.png

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ali Darbaz yazdı:

Gayte iyi 1.0 turbo motor ve cvt için güzel devir.  Kapasitesinin sadece yarısını harcamış. 

Araba yüke bindiği için 90 derece sıcaklığa düşmüş. Normaldede 90 derecedemi çalışır. 

Bu yokuşta tork çubuğu tam, güç çubuğu yarım kullanım gösteriyor. Sıcaklık genelde 90 civarıdır, yaz kış pek oynama olmuyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

2020 temmuz da 77 bin TL ye almış

hale bak, ne fiyatlara geldi arabalar...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

hale bak, ne fiyatlara geldi arabalar...

röno şişirdi demek piyasayı , bulduk sonunda, fabrika servisinnin yolunu kessek?

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Çağlar Bayur yazdı:

2020 temmuz da 77 bin TL ye almış

177 bin.. Bu arada testi yapan arkadaş kendine fazla güvenli ve gereksiz hareketler yapıyor. Sağda solda kar kümleri, yolun ortasında mütemadiyen ıslak yerler arkadaş ibrede 200 km'leri zorluyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

röno şişirdi demek piyasayı , bulduk sonunda, fabrika servisinnin yolunu kessek?

renoüğğ evet, basalım fabrikayı biz onları rehin alalım :)

Yurdaer Elay yazdı:

177 bin.. Bu arada testi yapan arkadaş kendine fazla güvenli ve gereksiz hareketler yapıyor. Sağda solda kar kümleri, yolun ortasında mütemadiyen ıslak yerler arkadaş ibrede 200 km'leri zorluyor. 

evet, deli cesareti resmen, hayatta basmam hatta 90 anca giderim o yolda....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Yurdaer Elay yazdı:

ona bakıyordum bu kadar da olmaz diye 177 miş

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

ona bakıyordum bu kadar da olmaz diye 177 miş

ben 77 yi 177 okudum iyimi, şimdi yazınca uyandım, gözüm bile otomatik olarak olmaz o fiyat dedi öyle gösterdi :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Icon 1.0 TCe X-Tronic 90 bg.      278.000 ₺

• Şaşkın 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Selçuk Keleş yazdı:

hiç sorma, artık alınmayacak seviyelere geldi, 1.3 tce olsa 300 diyecekler demek, dizeli zaten hiç yazmayayım... :(

bu arada ekrandan yutub videosu falan izlenebiliyor artık, grupta paylaşmışlar, ayrıca telefon ekranını olduğu gibi aracın ekrana yansıtabiliyorsun ve herşey sorunsuz çalışıyor,  tabii sadece android de :)

https://www.youtube.com/watch?v=nH6NhWeGt5o&ab_channel=clio5Türkiyeclio5Türkiye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Ooo hayırlı olsun Ali abi naylonun. Ncap 5 yıldız olması için deli para alıyor yoksa bu arabayı 130 bine alırdın :D

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Selçuk Keleş yazdı:

şaka

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Ooo hayırlı olsun Ali abi naylonun. Ncap 5 yıldız olması için deli para alıyor yoksa bu arabayı 130 bine alırdın [emoji3]
Ooo kimler gelmiş ,hoş gelmiş
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...