İçeriğe Yönlendir

Alevli Überr 2 Renault Clio 5 1.3 Tce EDC Icon

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

atmosferik, turboluya dışarda takılıyor ama...

bi karar verin ama  :rofl:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Murat Sahın yazdı:

Bu da olur ama sanki Arnavut daha iyi olur şu an :) 

bu Urfa tipi, arnavut ve Edirne tipi yanında hikaye, sabah kahvaltıda yediğimi hatırlıyorum, ne günlerdi Urfa günlerim :)

Çağlar Bayur yazdı:

bi karar verin ama  :rofl:

bir dakika, 1.0 Tce turbo benzinlinin düplüsü varmış, güzel valla :)

https://www.renault.com.tr/binek-araclar/yeni-clio/motorlar-performans.html

joy  182.900 tl

touch 192.900 den başlayan fiyatlarla 1.0 tce düplü kepekli :)

icon yok, ayıp artık demişler :p

https://www.arabahabercisi.com/renault-clio-5-lpg-tanitildi/

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Cihangiroğlu yazdı:

motora tamam modele ı ıhhh, kasa değişsin bekle, clio5 deki değişim olmadı daha, makyajı geç....

Garip şekilde çok beğeniyorum kasasını :) 

Clio bana olmaz, bana sedan lazım abi. Ama sümbüle binmem :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Murat Sahın yazdı:

Garip şekilde çok beğeniyorum kasasını :) 

Clio bana olmaz, bana sedan lazım abi. Ama sümbüle binmem :) 

sümbül başka, sen baya geride kalmışsın :D  megan kesmiyor beni, bagajı çıkar al sana clio5 imsi 4, işe yarar reno araçlarını sayıyorum, clio5 captur ve koleos, bitti :) kadjar ve megan kasa değişmeli....

aha sümbül

85c89a64502d30a74a5e0bcc1f053d47.png

birde Arkana diye birşey çıkarmışlar ismi ofsayt :) Ajdar nane pardon Kadjar dan sonra birde bu çıktı başımıza...

https://www.youtube.com/watch?v=fVNrtDX3CBo&ab_channel=Autonotizen.de

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yeni-Symbol-ne-zaman-sat%C4%B1lacak-600x

Ali Cihangiroğlu yazdı:

birde Arkana diye birşey çıkarmışlar ismi ofsayt :) Ajdar nane pardon Kadjar dan sonra birde bu çıktı başımıza...

:sandalye:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

utanmadan arkayada yazmışlar koca harflerle A R K A N A  .... :hohoho:

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bilişim vadisi çalışanı, hipermilci arkadaşım ( eski 1.0 lpg i10 kullanıcısı) Cliosu  580 km yolda 38 litre benzin yakmış :D 270 liraya depo dolmuş. Ben 540 km yol için 349 liralık benzin yaktım :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Abi arkadaşa sormuştum, yeni döndü. Hyundai i10 ile aynı yolda aynı kmde 190 lira yakıt parası ödüyormuş..  270 nere, 190 nere. Yüzdeye  vurunca tüketim 42% artış var :( Çok böyük rakam. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Darbaz yazdı:

Abi arkadaşa sormuştum, yeni döndü. Hyundai i10 ile aynı yolda aynı kmde 190 lira yakıt parası ödüyormuş..  270 nere, 190 nere. Yüzdeye  vurunca tüketim 42% artış var :( Çok böyük rakam. 

İ10 nere clio nere diye de ben ekleyim. Ali abinin alevli über arabası ile i10 kıyaslanır mı?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Murat Sahın yazdı:

İ10 nere clio nere diye de ben ekleyim. Ali abinin alevli über arabası ile i10 kıyaslanır mı?

yahu i10 kötü araba değilki, kötü olsa 140 130 bandından satılmaz. Adam garantisi bitti diye sattı. Üstelik yüksek fiyattan satınca, clio aldı. Maksat araba masraf çıkarmadan yüksekten satayım, garantili araba alayım. Showroomun birinde bu clioyu ucuza bulunca, ekstra 50 bin kredi çekip almış. Ama işte ummadığı yerden başına taş geldi. 5 litre yakar hesabı yapıyordu , tahmininde 1,5 litre fazla yakıyor. İ10 küçümsemeyin, i10 sahibi olanlar kolay kolay arabasını satmaz. Anca benim gibi ev alacakda borç ödeyecekte mecburiyetten satar. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Çağlar Bayur yazdı:

Yeni-Symbol-ne-zaman-sat%C4%B1lacak-600x

Ha bu logan değil mi ya kasası 2021 logan

Ali Cihangiroğlu yazdı:

sümbül başka, sen baya geride kalmışsın :D  megan kesmiyor beni, bagajı çıkar al sana clio5 imsi 4, işe yarar reno araçlarını sayıyorum, clio5 captur ve koleos, bitti :) kadjar ve megan kasa değişmeli....

aha sümbül

85c89a64502d30a74a5e0bcc1f053d47.png

Loganla sümbül aynı kasa üç beş estetik dışında bazen diyorum keşke amblemi röno olaydı daçya nedir ya dalmaçyalı gibi bir isim çağrıştırıyor sürekli peh

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ali Cihangiroğlu yazdı:

evet öyle ömür gitmiyor çünki basmaya gerek yok, devir 1600 tork 240 vites 6 devam :D yada devir 1750 gibi vites 7 hız 90 devam, hp tork göstergeleri yarıda bile değil aslında, zorlanmıyor bile :) turbo milini yağlayarak kendine bakım modunda sonrada uykuya geçiyor :p

devir kaçtaymış o esnada Alinin araçta.....

oluyormuş sordum, Lavato falan, 1.3 tce kullanan clio5 megan falan hepsi uyumluymuş, tuzlu ama, yol yapmayan benim için gereksiz masraf...

1.0 tce yede takılıyor sorunsuz...

Ben yılda 50 bin km yol yapıyorum. Benim için biçilmiş kaftan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Fatih Sarıkaya yazdı:

Ben yılda 50 bin km yol yapıyorum. Benim için biçilmiş kaftan.

bende yapacam yolu, dur az kaldı, nc yada bu olacak yol aracım :)

Yamaha_SCR950_07.jpg?itok=--W_hJV_

Yamaha_SCR950_08.jpg?itok=BuEPxeEG

Yamaha_SCR950_06.jpg?itok=O76Sdzwc

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bende yapacam yolu, dur az kaldı, nc yada bu olacak yol aracım :)

Yamaha_SCR950_07.jpg?itok=--W_hJV_

Yamaha_SCR950_08.jpg?itok=BuEPxeEG

Yamaha_SCR950_06.jpg?itok=O76Sdzwc

Abi bu biraz fazla yakar, hyper falan da dinlemez. 10 litre / 100 km'si taş. Bunun %40'ına yürür nc demedi deme :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Murat Sahın yazdı:

Abi bu biraz fazla yakar, hyper falan da dinlemez. 10 litre / 100 km'si taş. Bunun %40'ına yürür nc demedi deme :) 

nc übermiller zaten, hem bu daha pahalı, bunun la gezeceksin yavaş yavaş, sesini dinle rüzgarı hisset gez dolaş, Nc ise multi kullanım modu, 1. sırada Nc var zaten ve daha ucuz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ali Cihangiroğlu yazdı:

aha sümbül

Ali Abi, Arkana ne dersen de ama Kadjar'a laf yok :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mahmut Yıldız yazdı:

Ali Abi, Arkana ne dersen de ama Kadjar'a laf yok :p

arkana tırt sevmedim, captur şişik clio güzel ama değmez, suvumsu olacaksa renoda, clio dan sonra anca kadjar alırım, ama kasa değişecek clio gibi sonra, şuankide güzel ama ....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ali Darbaz yazdı:

Bilişim vadisi çalışanı, hipermilci arkadaşım ( eski 1.0 lpg i10 kullanıcısı) Cliosu  580 km yolda 38 litre benzin yakmış :D 270 liraya depo dolmuş. Ben 540 km yol için 349 liralık benzin yaktım :D

Ekonomik kullanamıyor. Ben daha ağır araçta x-tronic şanzımanla o kadar yakıyorum zaten.
Tavsiye istiyorsa foruma gelsin. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

O nasıl marka öyle. Citroen Saxo ya cevap Seat tarrako der gibi. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bende yapacam yolu, dur az kaldı, nc yada bu olacak yol aracım

Çok zam yedi Ali abi. O kadar para vermek istemem. Hala utanmadan fiyat yükseltmesi yapıyorlar. Bu memlekette motor sürmeyin diyorlar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Fatih Sarıkaya yazdı:

Çok zam yedi Ali abi. O kadar para vermek istemem. Hala utanmadan fiyat yükseltmesi yapıyorlar. Bu memlekette motor sürmeyin diyorlar.

hiç sorma, ayıp altı üstü motor bu, habire bindiriyorlar,almayız bizde arttırsınlar bakalım...

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Darbaz yazdı:

O nasıl marka öyle. Citroen Saxo ya cevap Seat tarrako der gibi. 

tarrakoyu aldık sonunda diyecek sırası gelip aracını teslim alanlar. gerçi 10 sene sonra eskiyince zaten derler de neyse.

Ali Cihangiroğlu yazdı:

bu Urfa tipi, arnavut ve Edirne tipi yanında hikaye, sabah kahvaltıda yediğimi hatırlıyorum, ne günlerdi Urfa günlerim :)

bir dakika, 1.0 Tce turbo benzinlinin düplüsü varmış, güzel valla :)

https://www.renault.com.tr/binek-araclar/yeni-clio/motorlar-performans.html

joy  182.900 tl

touch 192.900 den başlayan fiyatlarla 1.0 tce düplü kepekli :)

icon yok, ayıp artık demişler :p

https://www.arabahabercisi.com/renault-clio-5-lpg-tanitildi/

bugün bir clio kiraladık. araç 100 hp filan. otomatik vites. gayet yeterli buldum. sessiz sedasız bir araç. çekişi de beğendim. tek beğenmediğim şey süspansiyonun çalışma karakteri oldu. sesli çalışıyor. duyuluyor darbeler. e sonuçta 1200 kilo araba ve ucuz ve basit bir süspansiyon sistemi var ama, belkide yalıtımdan ötürü ses duyuluyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...