İçeriğe Yönlendir

Alevli Überr 2 Renault Clio 5 1.3 Tce EDC Icon

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Ali Cihangiroğlu yazdı:

icon ve 1.3 tce ekstralı olanlara bakıyorum ben, pahalılar ve zor düşer bence, düşmede birkaç bin olur, gidişat böyle devam ederse zaten kaç para olduğunun bir önemi kalmayacak gibi.... bu arada 2. el düşecek sözümün arkasındayım hala.....

senin ilanlardakinin fiyatı düşmüş, fena değil haa, tabii güvenlik opsiyonları yok, onları ekledinme alet oluyor  15 aypon 12 pro, 300 bin :yildizlar: bu arada millet hala alıp garaja çekiyor, şu araba işini yatırım aracı saymaktan vazgeçemedik gitti....

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sifir-icon-edc-130-hp-sis-far-plusgeri-gorus-kamera-883773651/detay

Devletin el atması lazım tabi konuya. 

bayideki 225 de tce icon edc paketsiz liste fiyatı abi. Satışta ona neler neler koyacaklar :) Belki galerideki daha dolu bile olabilir. Satışlar düştü ya galeriler nakite çevirmek için mücadele veriyor şimdi. Aynı durum toyota’da var. 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Devletin el atması lazım tabi konuya. 

bayideki 225 de tce icon edc paketsiz liste fiyatı abi. Satışta ona neler neler koyacaklar :) Belki galerideki daha dolu bile olabilir. Satışlar düştü ya galeriler nakite çevirmek için mücadele veriyor şimdi. Aynı durum toyota’da var. 

ohoo durum honda gibi olsa adamlar fena aksesuar ekletiyormuş, reno yine az insaflı, durum hoş değil, dediğin gibi galeriler falan fiyat kırmaya başladı, gidişata göre elde kalacak hepsi, 2. elde olacak dediğim zaman yaklaşıyor gibi, hayırlısı bakalım, hepsi sonuçta bize yansıyor, 2021 daha zor geçecek bu net.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Toyota 15 bin aksesuar ekletiyor. Vicdansızlik. Ama bize hak

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:yildizlar:  ayıp yahu, bulunmaz hint kumaşı oldu sıfır arabalar ya, gerçi bayilerde araç birikmeye başladı sanki, tabii açgözlülük azalmıyor....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ali Cihangiroğlu yazdı:

icon ve 1.3 tce ekstralı olanlara bakıyorum ben, pahalılar ve zor düşer bence, düşmede birkaç bin olur, gidişat böyle devam ederse zaten kaç para olduğunun bir önemi kalmayacak gibi.... bu arada 2. el düşecek sözümün arkasındayım hala.....

senin ilanlardakinin fiyatı düşmüş, fena değil haa, tabii güvenlik opsiyonları yok, onları ekledinme alet oluyor  15 aypon 12 pro, 300 bin :yildizlar: bu arada millet hala alıp garaja çekiyor, şu araba işini yatırım aracı saymaktan vazgeçemedik gitti....

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sifir-icon-edc-130-hp-sis-far-plusgeri-gorus-kamera-883773651/detay

Ali abi 2 tekerde benim hiç umudum yok, hala yükseliyor :( Valla gözü kararttım gönlüm sezon başlamadan aldın aldın yoksa kaldın der gibi. Sence?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Cihangiroğlu yazdı:

yani sonradan uydurulanda normalde olmayan pencereden seç falan çıkmışya, o hoş değil onu demek istediydim, bu arada bende daha çok seviyorum mekanik tabloyu, ama arada renkli birşeylerde olmalı, insan istiyor artık, canımız çekiyor yahu :D

mekanik olacaksa ahanda böyle olsun tamam, yada hayalet koydun bari çözünürlük deli olsun bunları seçelim ekrandan gerçeğini aratmasın...

561894.jpg

nissan_gt-r_121.jpeg

olamadı. :D 20 x20 piksel

49805447413_1898159b0a_h.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Fatih Sarıkaya yazdı:

Ali abi 2 tekerde benim hiç umudum yok, hala yükseliyor :( Valla gözü kararttım gönlüm sezon başlamadan aldın aldın yoksa kaldın der gibi. Sence?

Vallahi şuan zaten almamda durum dediğin gibi, hayal kalacak gibi motor işi, istediğim öyle basit birşeydde değil, araba parası neredeyse, adam gibisi olmadıktan sonra almam zaten, şuan 50cc skutırım var biliyorsun, simson sr50b onunla yazın hevesimi gideriyorum, sök tak temizle buda şimdilik tatmin ediyor ama büyük motorun zevkide başka, inşallah alırız, inşallah ortam düzelir ne diyim Allah hayırlısını versin....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Vallahi şuan zaten almamda durum dediğin gibi, hayal kalacak gibi motor işi, istediğim öyle basit birşeydde değil, araba parası neredeyse, adam gibisi olmadıktan sonra almam zaten, şuan 50cc skutırım var biliyorsun, simson sr50b onunla yazın hevesimi gideriyorum, sök tak temizle buda şimdilik tatmin ediyor ama büyük motorun zevkide başka, inşallah alırız, inşallah ortam düzelir ne diyim Allah hayırlısını versin....

Amin İnşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Yurdaer Elay yazdı:

Orijinalin orijinal çalışması elbette beklenen bir şey :) 

Ben bu tam/yarım hayalet göstergeleri bir türlü sevemedim.. Onulmaz bir analogseverim ;) 

Tam dijital ekranı ben de sevemiyorum o nedenle yuvarlak devir göstergeli tema seçili bende :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ohoo durum honda gibi olsa adamlar fena aksesuar ekletiyormuş, reno yine az insaflı, durum hoş değil, dediğin gibi galeriler falan fiyat kırmaya başladı, gidişata göre elde kalacak hepsi, 2. elde olacak dediğim zaman yaklaşıyor gibi, hayırlısı bakalım, hepsi sonuçta bize yansıyor, 2021 daha zor geçecek bu net.

2019'da sıfır araç satışları öyle düşmüş ki, bu sene Temmuz'da %350 fazla sıfır araç satılmış pandemi etkisiyle de. Tabii kademeli olarak Kasım ayında %34 artışa kadar geriledi. İkinci el fiyatları sıfıra paralel gidip çok düşmez de, geçtiğimiz aylardaki şişme rakamlar normale dönecek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

kızın sesi arabadan soğutacak vallahi :)

bu arada oto açmayı araba yıkarken kapatıyorum, unutunca arabanın etrafında dönerken habire aç kapa yapıyor :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Dışardayken Kumandadan açınca bi daha otomatik kitleme yapmıyordu galiba.Bu arada ben tüketimi 5.7’ye düşürdüm sürekli spor modda kullanıyorum. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Selçuk Keleş yazdı:

Dışardayken Kumandadan açınca bi daha otomatik kitleme yapmıyordu galiba.Bu arada ben tüketimi 5.7’ye düşürdüm sürekli spor modda kullanıyorum. :) 

Hımm, deneyeyim hele, öyleyse güzelmiş....

Spor mod mantıklı, hem sıkışık trafiktede iyi olur, vites büyütmez hemen, tabii bu bende geçerli, sende vites yok, sorunda yok :D

Yorum bağlantısı
Alper Şenses

@Ali Cihangiroğlu abi hayırlı uğurlu kazasız belasız olsun inşallah, edremit akkaş galiba burası, plakayı aldım edremitte yanından geçersek bir sürteriz kıyısından köşesinden ☺️, güzel araç almışsınız tekrar güle güle kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Alper Şenses yazdı:

@Ali Cihangiroğlu abi hayırlı uğurlu kazasız belasız olsun inşallah, edremit akkaş galiba burası, plakayı aldım edremitte yanından geçersek bir sürteriz kıyısından köşesinden ☺️, güzel araç almışsınız tekrar güle güle kullanın

Teşekkürler kardeş, Allah daha iyilerini hepimize nasip etsin....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Alper Şenses yazdı:

Benim Ali abi devam et. Böyle bir karikatür vardı. 🙂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

şu DDT4ALL ile kurcalayım diyorum ama henüz desteklemiyor, rus geliştirici şunu demiş...

"Clio V, güvenlik ağ geçidi modülüne sahiptir. DDT4ALL ile doğrudan OBD konektöründen parametreleri değiştiremezsiniz. Güvenlik modülü sadece parametrelerin okunmasına izin verir - hepsi bu. Diğer tüm istekler güvenlik ağ geçidine göre engellenir."

bekleyeceğiz bakalım açılmasını, şuan servis bile yetkili değil diyorlar, gidince bir sorayım hele...  pek umudum yok ama, arabayı alırken teslimatta bana tanıtan adama ben arabayı tanıttım siz düşünün artık...

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu yazdı:

pahalılar ve zor düşer bence

bütün arabalar düşer bi tek clio düşmez dimi :D 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Gök yazdı:

he düşmez :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

hiç rönon olmamış belli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ford Puma'nın tipi hoşuma gitti. Spor duruyor, içi dar. Fiyat 364bin tl idi bayide. ( En üst model galiba)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Evren Erakçora yazdı:

Ford Puma'nın tipi hoşuma gitti. Spor duruyor, içi dar. Fiyat 364bin tl idi bayide. ( En üst model galiba)

Farlarda Ford gt den alınmış gibi. Gtnin farları çok hoşuma gidiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...