İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2021 Sezonu ve Haberler

Sani Gerşon

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Emin Önal yazdı:

Benim arabanın az açık tonu işte bu 😂

seninkine yetişmeye çalışıyorlar anca

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Önder Özcan yazdı:

26-28 mart Bahreyn.

Asıl soru: İstanbul Parkın durumu belli oldu mu, takvim netleşti mi?

Gelmesin aman. piste giremiyoz.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Formula 1 2021 takviminde Vietnam'dan boşalan yarışın tarihi belli oldu. Sezonun üçüncü yarışına Portekiz Grand Prix'si ev sahipliği yapacak.

Organizasyondan yapılan açıklamaya göre, yeni sezon takviminde ev sahibi daha önce belirlenmeyen yarış, Portimao kentindeki Uluslararası Algarve Pisti'nde gerçekleştirilecek.

Formula 1 Başkanı Stefano Domenicali, yarışın seyircili yapılmasını umduklarını belirterek, "Geçen yılki başarının ardından Portimao'da tekrar yarışılacağı için heyecan duyuyoruz." ifadesini kullandı.

Portekiz Grand Prix'si, 24 yıl aranın ardından geçen sezon ilk kez F1 takvimine dahil edilmişti.

Formula 1'de 23 etaptan oluşan 2021 sezonunun, 28 Mart'ta Bahreyn Grand Prix'siyle başlayıp 12 Aralık'ta Abu Dabi Grand Prix'siyle sona ermesi hedefleniyor.

www.ntvspor.com.tr

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu sene Cumhurbaşkanlığı himayesine almadı belli ki bizim pisti.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Mehmet Göktürk yazdı:

Gelmesin aman. piste giremiyoz.

Piste girmeyi bırakın en azından az yukarıdan tepelerden sesini duyayım dedim her tarafı kapatmışlar. Onu bile haram ettiler. Ancak içeride bir sürü insan dipdibeydi. 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Mehmet Göktürk yazdı:

Ramazan rotasyon yapıyor sürekli. Bu sene denk gelir seneye bayrama gelir kayar gider. Boş konuşmuş bence. 

Onların tosfed ile bir sorunu var ama nedeni nedir hala anlamadım.

Mehmet abi profil resmini güncellemişsin :) eskisine çok alışmıştık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yeni SafetyCar'lar açıklandı bugün. Şaşırtıcı derecede Mercedes artık tek değil.

astonn-martin-official-safety-.jpg

astonn-martin-official-safety--1.jpg

astonn-martin-official-safety--1.jpg

image.jpg

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Arac harika.. ama Bugun degildi ya🤔 Ben 3 - 4 gün once gördüm bu görseli🤔

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Sani Gerşon yazdı:

Yeni SafetyCar'lar açıklandı bugün. Şaşırtıcı derecede Mercedes artık tek değil.

Hadi biraz da sen oyalan ama kalbin benden demiş Mercedes :) 

Hepsi de nefes kesici arabalar, hadi birini tercih et deseler sanırım Aston Martin isterdim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Alpay Sumer yazdı:

Arac harika.. ama Bugun degildi ya🤔 Ben 3 - 4 gün once gördüm bu görseli🤔

Resmi açıklama bugün geldi diye biliyorum. Formula1'in sitesinden alıntı yaptım. Bir kaç ay evveline kadar da konuşuluyormuş bu durum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Sani Gerşon yazdı:

Az daha performanslı Aston Martin f1 aracı arızalansa bu onun yerine devam eder

"Power's increased for the Vantage safety car – an additional 24 horsepower for a total output of 528 horsepower (394 kilowatts) and 505 pound-feet (685 Newton-meters) of torque. The Aston Martin DBX medical car, on the other hand, makes do with its 542 hp (405 kW) and 516 lb-ft (700 Nm) of twists."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Aston martin çok yakışacak Formula 1 e 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Önder Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

s sport plus? derken, değişti mi yani hangi kanal o

Yarışlar ve sıralamalar Ssport (tv) kanalında, antremanlar Ssport plus ta(web sitesi), yayın platformu, ücretli 😑

https://www.ssportplus.com/

(diye biliyorum)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Önder Özcan yazdı:

Yarışlar ve sıralamalar Ssport (tv) kanalında, antremanlar Ssport plus ta(web sitesi), yayın platformu, ücretli 😑

https://www.ssportplus.com/

(diye biliyorum)

oh iyi artık formula da seyretmeyeceğiz yani

vesile ile Ngannau nun da dövüş maçı reklamı geldi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Eğer vodafone kullanıyorsanız vodafone TV den izleyebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Verstapen bu sene şampiyonluğu zorlarmı ?Mümkün görünüyor testler başladığından beri Red Bull Mercedes ile yakın hatta önde diyorlardı inanmaya başladım.

İstediğimiz bu Dominasyon değil yarış ve mücadele.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Bugun keyifli bir yarış bizi bekliyor,sezona başlamadan ön görüş bu sene mercedesin koltuğu düşecek gibi..

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

İlk yarış bence saçma sapan bir "galibiyet" ile bitti.

Yarışın çoğunda pistin dışından dönen Lewis, onlar dönüyorsa biz de döneriz diyen RedBull.

En sonunda kulak çekmeye karar veren bir hakem komitesi ve aynı virajda Lewis 'in kullandığı çizgiyi kullanan Verstappen 'in mecburen liderliği iade etmesi.

Utanç verici bir liderlik...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...