İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2021 Sezonu ve Haberler

Sani Gerşon

Recommended Posts

Aytac Sakal

Domenicali Biletlerin önümüzdeki hafta satışa sunulacağı hakkında demeç vermiş , etabın Türkiyede olmasından memnun görünüyor.

Gerçekten geçen yılın en iyi yarışıydı , umarım tekrar yağmur yağar...

Bu hafta sonu uzun yıllar sonra WRC Safari Rallisi yapılacak.Ayrıca buda eski günleri hatırlatan güzel bir haber oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Adamım Perez podyumu kıl payı kaçırdı.. Kariyerinde çok istikrarlı ilerliyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Öncelikle Verstappene tebrikler.

İdare eder, fena değildi. Uyuz Hamilton gene kazanamadı :D Leclerc yarışa renk kattı, Gasly ye üzüldüm yazık oldu, Russel e daha çok yazık oldu, gene Serhan Acarın lanetine kurban gitti. Bu yarıştan puan alabilecek bir yerden başladı dedi, adam yarışı bitiremedi. Peres in hamlesi çok iyiydi ama 3-4 tur geç kalınmış bir karardı, finişte 0,5 sn kadar farkla 4. oldu 1-2 tur daha olsa geçerdi Bottası.

Sürekli Hamiltonun kazanmadığı yarışlar izlemek güzel.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aytac Sakal
Aytac Sakal yazdı:

Domenicali Biletlerin önümüzdeki hafta satışa sunulacağı hakkında demeç vermiş , etabın Türkiyede olmasından memnun görünüyor.

Gerçekten geçen yılın en iyi yarışıydı , umarım tekrar yağmur yağar...

Bu hafta sonu uzun yıllar sonra WRC Safari Rallisi yapılacak.Ayrıca buda eski günleri hatırlatan güzel bir haber oldu.

Bilet fiyatları belli olmuş hayırlısı bakalım...

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/son-dakika-formula-1-turkiye-grand-prix-bilet-satis-fiyatlari-belli-oldu-formula-1-turkiye-grand-prix-2021-biletleri-ne-zaman-satisa-cikacak-41851064

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

Nereden alalım?

ana tribün tabiki

monaco rakamlarına bakarsak orada 11000 avro. bizde 375. lakin orada sıvı ikramı sınırsız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

ana tribün tabiki

monaco rakamlarına bakarsak orada 11000 avro. bizde 375. lakin orada sıvı ikramı sınırsız

Bana uyar. :nargile:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Selim Bilgin yazdı:

Bana uyar. :nargile:

pramasyon bilet bulursam bana da anca :)

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ana tribünden mi ?

Silver aldım abi, ana tribün hoştur ama içimden kopmadı o para :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

seyir zevki için bence de silver daha güzel, vizörlü şapka lazım güneşe göre

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Metin Akbal yazdı:

Belestepe yok mu? Ben fakir oraya bile gidemem emoji16.png

Beleştepe varsa orada şansını deneyenler olarak forum buluşması yaparız. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Silverstone etabında Hamilton ile Verstapen temas ettiler , tabi bu lider ve arkasındaki olunca liderde puan alamayınca ortalık karışıyor Verstapen yarış dışı kaldı ben tam olarak emin değilim aslında sürüncemedeyim hatalı olan kimdi ? Hamilton sanki temas öncesi reaksiyonda gecikmiş gibi , Max öndeydi ama çizgisinide değiştirmedi devam etti.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bana göre hamilton geride kalmalıydı. İsteyerek çarpmadıysa bile kazayı önleyebilirdi. Ne güzel iş, en büyük rakibini yarış dışı bırak, o sıfır point alsın, sen de 10 sn ceza 😒

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yurdaer Elay

Uzun zaman sonra izlediğim en keyifli yarıştı. Verstappen hayranı olmasam da iki yarıştır peşini bırakmayan talihsizlik yüzünden üzüldüm. Tabi en büyük üzüntüm adamım Perez'in kaza sebebiyle yarış dışı kalmasıydı.  Ocon eline geçirdiği fırsatı çok iyi değerlendirip yerini koruyarak kariyerinin ilk galibiyetini aldı. Uzun zaman sonra Alonso ve Vettel'i ilk beşin içinde görmek keyifliydi. Nihayet puan almayı başaran Williams pilotlarını da ayrıca tebrik ediyorum ☺️

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Hamilton un pist çabuk kuruyacak diye uyarmasına rağmen, yağmur lastiğinde kalması ve tek başına 2.startı alması...

Mercedes in yönetim ekibinin iyi bir sallanması lazım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...