İçeriğe Yönlendir

Temmuz Zamları

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Doğan Arşiray
Ali Darbaz yazdı:

Öğle yemeği için şirket yemek kartı verdi. Ayrana 6 tl , Kolaya 7 tl para alıyorlar. Bende işyerimden yanımda küçük su alıp 6 -7 tl tasarruf etmeye başladım. 

Ayda 120 tl tasaruf ediyorum.

küçük miktar gibi ama değil. 1 temel market alışverişi değerinde.

ama bundan 5 kat fazla gelirin olsa yaparmıydın? bence yapmalısın :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Online market indirimlerini/hediye çeklerini takip eder oldum. Abd deki kupon hastaları ile yarışacak hale geldim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Köksal Yılmaz yazdı:

Online market indirimlerini/hediye çeklerini takip eder oldum. Abd deki kupon hastaları ile yarışacak hale geldim.

Aha benden bir tane daha varmış😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Temmuz ayında ekonomimiz öyle bir şahlanacak ki Almanya Abd bizi kıskanacak !  

Bu cümleyi kurduktan sonra okkalı zam yapmak da güzel oldu :)  .

Ama bence bu daha iyi günlerimiz . Her şey halka yükleniyor , para yok ama asrın kainatın projesi kanal istanbul yapacağız , o para ile ülke depreme taş gibi hazırlanır ama ne gerek var depreme hazırlanmaya falan 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Murat Öngür yazdı:

Temmuz ayında ekonomimiz öyle bir şahlanacak ki Almanya Abd bizi kıskanacak !  

Bu cümleyi kurduktan sonra okkalı zam yapmak da güzel oldu :)  .

Ama bence bu daha iyi günlerimiz . Her şey halka yükleniyor , para yok ama asrın kainatın projesi kanal istanbul yapacağız , o para ile ülke depreme taş gibi hazırlanır ama ne gerek var depreme hazırlanmaya falan 

Planlanan rant boşa mı gitsin? :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
Çağlar Bayur yazdı:

venezuella da otel odası videoları vardı, 100 dolar bozdurana bir yatak dolusu para vermişlerdi zaten kardeş ülke sayılır :rofl:

Abi işte boşa demiyorlar neredeeeğnn nereye diye.. :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Yazın yazın, zaten yanıma arkadaş seçiyorum birlikte mahpus yatacak :D 

@Mehmet Ozyurek emmi foruma bişiyler olmuş, gözüme farklı göründü sebebini söyleyemesem de. Ne ettiniz bakem? :) Bak söylemezsen ilk seni okurum sorguda :D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yazın yazın, zaten yanıma arkadaş seçiyorum birlikte mahpus yatacak [emoji3] 

[mention=23]Mehmet Ozyurek[/mention] emmi foruma bişiyler olmuş, gözüme farklı göründü sebebini söyleyemesem de. Ne ettiniz bakem? [emoji4] Bak söylemezsen ilk seni okurum sorguda [emoji3] 

Aman aman dur.
Versiyon yükselttik.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dövelim sonra soralım?

Dövelim

Sormaya gerek yok.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Konu ne arkadaşlar?

çorba var mı ocakbaşında?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Saat fark etmez bana. Mekan nezih, bol sıfırlı hesap geliyor ama her turuncu banknota değer

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Burgaz ada rest var gidelim. Ne corbasi yasaklarda kalkti. Saygideger buyuklerimi agirlayayim😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Saat fark etmez bana. Mekan nezih, bol sıfırlı hesap geliyor ama her turuncu banknota değer

şişlide dürüm urfa+ayran 75TL kuver hariç

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Murat Sahın yazdı:

Yazın yazın, zaten yanıma arkadaş seçiyorum birlikte mahpus yatacak :D 

Bende onu yazmaya girmiştim. İçeride bol bol araba muhabbeti yapacak zamanımız olacak. İyi Forumlarız, Mehmet Abiyide koğuş ağası yaparsak tamamdır :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Migros sanal marketten alışveriş yapınca, kenarda fiyattın yükselmesi pisikolojik olarak bana baskı yaptığını farkettim. Böylece daha düşük bütçeli ve daha düşük gramajlı ürün almaya teşvik ediliyorum. :D  Bakın bu çok önemli , porsiyonları küçültüyorum. 

Vallaha denemesi bedave. Zamandan kazanırsınız. Migros sanal market kullanın , kasaya gelip süpriz yaşama olayıda olmuyor :D

@Mehmet Göktürk hocam , sanal market sepetleri tez konusu olabilir. :D

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Migros sanal marketten alışveriş yapınca, kenarda fiyattın yükselmesi pisikolojik olarak bana baskı yaptığını farkettim. Böylece daha düşük bütçeli ve daha düşük gramajlı ürün almaya teşvik ediliyorum. [emoji3]  Bakın bu çok önemli , porsiyonları küçültüyorum. 

Vallaha denemesi bedave. Zamandan kazanırsınız. Migros sanal market kullanın , kasaya gelip süpriz yaşama olayıda olmuyor [emoji3]

[mention=150]Mehmet Göktürk[/mention] hocam , sanal market sepetleri tez konusu olabilir. [emoji3]
Diğer online marketler de tutar yükseliyor, migrosun hiç adam akıllı işe yarayan kampanyasını görmedim. Yaptığı indirimden faydalanmak için başka ürünleri pahalı veya gereksiz almam gerekiyor. Ayrıca düşük gramajlı ürünün kg fiyatı pahalı olur, az yersin ama pahalı yersin. Kendini gramajla kandırma yerine birim fiyat çalış ;)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Migros sanal marketten alışveriş yapınca,

metro market içinde alışveriş yaparken de, uygulaması var, arabaya attığını okutuyorsun, total rakamı izliyorsun, kasada da beklemiyorsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Migros sanal marketten alışveriş yapınca, kenarda fiyattın yükselmesi pisikolojik olarak bana baskı yaptığını farkettim. Böylece daha düşük bütçeli ve daha düşük gramajlı ürün almaya teşvik ediliyorum. :D  Bakın bu çok önemli , porsiyonları küçültüyorum. 

Vallaha denemesi bedave. Zamandan kazanırsınız. Migros sanal market kullanın , kasaya gelip süpriz yaşama olayıda olmuyor :D

@Mehmet Göktürk hocam , sanal market sepetleri tez konusu olabilir. :D

Başkanın eşinin önerilerini dinleyin. liste yapın..

Tabağınıza çok almayın. (hep açık büfedeyiz de...)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...