İçeriğe Yönlendir

Siz Olsanız Ne Yapardınız (Yakıt Sarfiyatı)?

Tansu Kalafatoğlu

Siz Olsanız Ne Yapardınız (Tasarruflu Sürüş)  

46 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Ne varsa italyanlarda var. 

Sğper arabalara gerek yok aile arabası tasarımları bile bence hala eskimeyen tasarımlar.

4a9656b0b59d4b3790bf35ca7b84fa4b10102019

Bunu yapan mühendis kör oldu. (bundan güzeli gelmez diyerek)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Kör olduktan sonra da mafya tarafından vurulmuş ah bu sicilyalılar :vava:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

En çok dinlediğim en sevdiğim müzik.. 

Önder Özcan yazdı:

Şimdi sadece orası burası beyinli pembe arabalar yapabiliyorlar.. 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

şimdi herşey netleşti bir aydınlanma geldi bana... kılıç ta var mı?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Ozyurek yazdı:

En çok dinlediğim en sevdiğim müzik.. 

Şimdi sadece orası burası beyinli pembe arabalar yapabiliyorlar.. 

Almanlar öyle abi. Hem dilleri de kaba. Arabaları da heryeri beyin. Sileceği çalıştırıyorsun "gerek var mıydı?" yazıyor ekranda. 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İlkay Başaran yazdı:

Almanlar öyle abi. Hem dilleri de kaba. Arabaları da heryeri beyin. Sileceği çalıştırıyorsun "gerek var mıydı?" yazıyor ekranda. 

Bir de kabalar.. 

amerikan olsa, "emin misiniz" derdi. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir de kabalar.. 

amerikan olsa, "emin misiniz" derdi. 

Çeviride de "kahretsin" yazardı :D

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Güncelde en yakışıklı elektrikli

8a873da85cad5505e98fc73cffc2d4d5.jpg

İlkay Başaran yazdı:

images?q=tbn:ANd9GcQvLT2GC8LtioSNB335r38

Ne varsa italyanlarda var. 

2095-f.jpg

Sğper arabalara gerek yok aile arabası tasarımları bile bence hala eskimeyen tasarımlar.

4a9656b0b59d4b3790bf35ca7b84fa4b10102019

Merea Weekend' e aşıktım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Üzerime oynanıyor gene 💀

Kaba değiller mi abi yalan mı? Geçen birinin mor mercedesini kullanıyorum susurluk kasa(ya pembe ya mor bunlar da nedense). Anlık tüketimde gaza yüklenince "Dusch das has hoşaf!" yazıyor. Düpedüz kabalık bu. Bas bas litresi 12 liraya getiriyor lafı.

• Mutlu 4
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Tamer Topaç yazdı:

Merea Weekend' e aşıktım.

Tempra sw 2.0 ie daha güzel ve fonksiyoneldi. Yanmayan ampülü gösteriyordu yıl 1993.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

....

Bas bas litresi 12 liraya getiriyor lafı.

Bu markanın fakirler için olduğunu kim söyledi ki :keyifli: Hele 2700 cece olanların.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Sabah aynı durumu yaşadık. Bu arada video biraz balık gözü olduğu için mesafeler uzun gözüküyor. Gerçekten mesafeler videodakinden daha az. 

Aytemiz’in orada trafik tabelalarının altında uzaktaki kırmızı ışığı görüyorum. Dokker de görüyor. 

dokker arkamdaydı. Bi hışımla beni sağladı. Sonra ne oldu? Yine arkama düştü :) videonun sonunda geçti ancak :) o yüzden böyle aceleci davranmak yerine sakin sakin arkamdan gelseydi az yakıt yakacak, az balata bitirecek ve daha az stresli olacaktı

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

İstanbul için sahur vakti.

Dur kalk trafik senin için daha avantajlı değil miydi niye kasıyon ki MTV yi bu kadar yükseltmek için?

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Bu markanın fakirler için olduğunu kim söyledi ki :keyifli: Hele 2700 cece olanların.

Mükemmelliğin vücut bulmuş hali gibisin abi. Bende fakirin sucuk bulmuş hali.

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Dur kalk trafik senin için daha avantajlı değil miydi niye kasıyon ki MTV yi bu kadar yükseltmek için?

Denkleme bak, 3. dereceden resmen :) 

tamamen diğer arkadaşların ceplerini düşünerek. Petrol, yedek parça. Hem ithalat :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Mükemmelliğin vücut bulmuş hali gibisin abi. Bende fakirin sucuk bulmuş hali.

Karikatür paylaşmak yasak!

Pardon ya karikatürü paylaşmamış, anlatmışsın 😅

İşte bu yüzden gelişemiyoruz, birbirimizi anlamaya çalışmadan yargılamaya kalktığımız için 😑

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Akbal yazdı:

Dur kalk trafik senin için daha avantajlı değil miydi

Değil.. Yavaşlayarak durursa aküyü dolduruyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

lakin dokker gazlamıyor ki, adam frene basmış halde sağlıyor :rofl:

istanbul da londra gibidir, sağ şerit akar, bilen bilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
Nihat Palolu yazdı:

Ben olsam aynısını yapardım. Duran trafikle aranızda yaklaşık 1 km mesafe var. Önündeki trafikle arasına çok mesafe bırakanın arkasından gitmeyi hiç sevmem.

+9999999999999..........

Bir de bunların en sol şeritten gidip önüne sürekli sağdan araba alan tipi var. Kornaya basarken eşzamanlı küfürü basıyorum. Bazısına camdan el kol ve sert bakış. Bu tipler genelde korkak oluyor zaten. Kadınsa çok ses etmiyorum ama diğer türlü her türlü sıkıştırma küfür korna selektör alayını yapıyorum . Sağa geçene kadar . Atar yaparsa bile her şeyi göze almışım zaten aksiyon arıyorum. 

Ofiste sakin sakin tatlı tatlı konuştuğum sözleşme yaptığım bir müşterimden yemek yiyeceğimiz yere varınca aynen şunu işittim: " Başkan sen trafikte başka bir adam oluyorsun nerede o kibar adam nerede o trafikteki küfürbaz adam." :D bu arada bana bunu diyen de benle aynı :) rahat tipler beni delirtiyor. Ula acelen yoksa neden sol şeridi işgal ediyorsun yani sebebi ne? 3. Sayfa haberlerinde görürsünüz bir gün beni mutlaka bu tipler yüzünden. 01'i görünce mi artık nedir korna filan da çalmıyorlar arkadan bi kavga etsek.. Bu manyak diyorlar herhalde bilmiyorum ama sağından geçerken bağıra bağıra sövdüğüm tip çok şu İstanbul'da. 

Trafik akışına göre olsa herkes adam olsa adam gibi sürer aracı. En sol şerit sollamak içindir zaten. Kural budur. En sol şeride geçip otobanda 90la 100le giden adam küfürü de dayağı da dibine kadar hakediyordur. Sürekli en soldan giden adam acelesi olan korkmayan hızı seven adamdır zaten ne diye oraya geçip ağır vasıta gibi ilerliyorsun? 

Diğer şeritlerde durum farklı. Tırın kamyonun şeridine geçip 50yle giden embesiller de görüyorum bazen. Tırcı dayılar söve söve geçiyor. 

Kısacası, trafikte çok embesil var. 

İlkay Başaran yazdı:

gerek var mıydı?" yazıyor

Ahsadfjs :D sonra kol gibi dsg arızası çıkarırlar. Sen de 10 ben deyim 20 bin.  Zf ise eyvallah der. Başımız önde elimiz göbekte saygı duyarız tabi o ayrı. :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Muhammet Ali Deli yazdı:

+9999999999999..........

Bir de bunların en sol şeritten gidip önüne sürekli sağdan araba alan tipi var. Kornaya basarken eşzamanlı küfürü basıyorum. Bazısına camdan el kol ve sert bakış. Bu tipler genelde korkak oluyor zaten. Kadınsa çok ses etmiyorum ama diğer türlü her türlü sıkıştırma küfür korna selektör alayını yapıyorum . Sağa geçene kadar . Atar yaparsa bile her şeyi göze almışım zaten aksiyon arıyorum. 

Ofiste sakin sakin tatlı tatlı konuştuğum sözleşme yaptığım bir müşterimden yemek yiyeceğimiz yere varınca aynen şunu işittim: " Başkan sen trafikte başka bir adam oluyorsun nerede o kibar adam nerede o trafikteki küfürbaz adam." :D bu arada bana bunu diyen de benle aynı :) rahat tipler beni delirtiyor. Ula acelen yoksa neden sol şeridi işgal ediyorsun yani sebebi ne? 3. Sayfa haberlerinde görürsünüz bir gün beni mutlaka bu tipler yüzünden. 01'i görünce mi artık nedir korna filan da çalmıyorlar arkadan bi kavga etsek.. Bu manyak diyorlar herhalde bilmiyorum ama sağından geçerken bağıra bağıra sövdüğüm tip çok şu İstanbul'da. 

Trafik akışına göre olsa herkes adam olsa adam gibi sürer aracı. En sol şerit sollamak içindir zaten. Kural budur. En sol şeride geçip otobanda 90la 100le giden adam küfürü de dayağı da dibine kadar hakediyordur. Sürekli en soldan giden adam acelesi olan korkmayan hızı seven adamdır zaten ne diye oraya geçip ağır vasıta gibi ilerliyorsun? 

Diğer şeritlerde durum farklı. Tırın kamyonun şeridine geçip 50yle giden embesiller de görüyorum bazen. Tırcı dayılar söve söve geçiyor. 

Kısacası, trafikte çok embesil var. 

Ahsadfjs :D sonra kol gibi dsg arızası çıkarırlar. Sen de 10 ben deyim 20 bin.  Zf ise eyvallah der. Başımız önde elimiz göbekte saygı duyarız tabi o ayrı. :)

Maganda diyebilir miyiz sizin için?

Çağlar Bayur yazdı:

lakin dokker gazlamıyor ki, adam frene basmış halde sağlıyor :rofl:

istanbul da londra gibidir, sağ şerit akar, bilen bilir.

Dokker’in arkasındakine üzüldüm. Duman olmuştur. Öyle bir gazladıki, yanımdan frenle geçmek zorunda kaldı. Bu da konu içinde, frenle geçecek kadar gazlamanın anlamı nedir? :) 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

frenle geçecek kadar gazlamanın anlamı nedir?

modifiye suç değil yaşam tarızıdır

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Anayolda sağdan ayrım var. Videoda tam belli değil ama ileride araçların durduğu gözüküyor. Arkamdaki de en kötü ihtimalle sola geçince gördü. 

arkadamki beyaz araba bana selektör yaptı. Hızlanmamı istedi. Halbuki ileride trafik duruyor. Ben de usulca durmaya hazırlanıyorum. Ben istifimi bozmuyorum. 

arkamdaki beni solluyor ve gazlıyor. İleride de duruyor. Ben de arkasında duruyorum. Böylece hem fazla yakıt yakıyor hem fren aksamı daha erken eskiyor. Ama aynı yerde aynı zamandayız. Peki siz?

Herkesin gözleri, aklı, tecrübesi, sağduyusu aynı değil malesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...