İçeriğe Yönlendir

Siz Olsanız Ne Yapardınız (Yakıt Sarfiyatı)?

Tansu Kalafatoğlu

Siz Olsanız Ne Yapardınız (Tasarruflu Sürüş)  

46 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Erhan Doruk yazdı:

Kamera olmasaydı, linea, araç arıza yaptı ben duruyordum arkadan vurdu dese nasıl ispatlayacaksın. 

Kamera olsa bile linea içindeki “kalbim sıkıştı, başım döndü, gözüm karardı ve durdum” dese ne yapabilirsin? 

takip mesafesi işte bunun için var. Ama insanımız gereksiz görüyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kamera olsa bile linea içindeki “kalbim sıkıştı, başım döndü, gözüm karardı ve durdum” dese ne yapabilirsin? 

takip mesafesi işte bunun için var. Ama insanımız gereksiz görüyor. 

Adamın geri vitese takıp geri geldiği görülüyor, o yolda geri geri gelerek suçu komple üzerine almış oluyor. Tabiki takip mesafesi çok önemli, arabanın dibine kadar giren insanları, belediye otobüsüne binip de arkaya ilerlemeyen tiplere benzetiyorum, sanki otobüsün önü daha önce varıyor hedefe :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erhan Doruk yazdı:

Adamın geri vitese takıp geri geldiği görülüyor, o yolda geri geri gelerek suçu komple üzerine almış oluyor. Tabiki takip mesafesi çok önemli, arabanın dibine kadar giren insanları, belediye otobüsüne binip de arkaya ilerlemeyen tiplere benzetiyorum, sanki otobüsün önü daha önce varıyor hedefe :)

Varsayım. Geri gelmeyebilirdi de :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...