İçeriğe Yönlendir

Sigarayı Bırakmayı Düşünüyorum

Nihat Palolu

Recommended Posts

İlkay Başaran
Mehmet Göktürk yazdı:

Bu arada müjde.. Ya böyle güzel şeyler olsa hep..

image.png.4f096f705dd900653da5ff513219a9d6.png

Nargileye mi başlayacakmış? :crazy:

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Mehmet Göktürk yazdı:

Bu arada müjde.. Ya böyle güzel şeyler olsa hep..

image.png.4f096f705dd900653da5ff513219a9d6.png

Dünya tütünsüz (tütüne hayır) günüymüş bugün.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İlkay Başaran yazdı:

Nargileye mi başlayacakmış? :crazy:

Yok ötv koyacakmış. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Sigara artınca ev fiyatları da artacak. Demir artınca arazi ve pembe domates artıyor çünkü. Termodinamik 10 üzeri 23.yasa

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

pembe domates artıyor çünkü.

boyatırsak?

Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar
Nihat Palolu yazdı:

Kendime başarılar diliyorum

Ben de başarılar diliyorum size Nihat hocam. İnşallah muvaffak olursunuz. 

Ben bir defasında 6 ay bıraktım sonra bazı sıkıntılardan dolayı sigaraya koştum. Sonra tekrar da denemedim. 

Aslında bırakmayı denemeyi düşünüyorum ama icraat yok sadece düşünüyorum şu an. 

Günde 1 paketi geçmiyorum ben de geçen yıl 2-3 aylığına bi sapıttım 2 paketi geçiyordu günlük ama öksürük nöbetleri başlayınca 1 standardım benim dedim. Öyle devam ediyoruz. 

Umarım bırakırsınız başarılar tekrar :)

Nihat Palolu yazdı:

Kendime başarılar diliyorum

Ben de başarılar diliyorum size Nihat hocam. İnşallah muvaffak olursunuz. 

Ben bir defasında 6 ay bıraktım sonra bazı sıkıntılardan dolayı sigaraya koştum. Sonra tekrar da denemedim. 

Aslında bırakmayı denemeyi düşünüyorum ama icraat yok sadece düşünüyorum şu an. 

Günde 1 paketi geçmiyorum ben de geçen yıl 2-3 aylığına bi sapıttım 2 paketi geçiyordu günlük ama öksürük nöbetleri başlayınca 1 standardım benim dedim. Öyle devam ediyoruz. 

Umarım bırakırsınız başarılar tekrar :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar
İlkay Başaran yazdı:

Sigara artınca ev fiyatları da artacak. Demir artınca arazi ve pembe domates artıyor çünkü. Termodinamik 10 üzeri 23.yasa

O da bişey mi Afrika'da kabilenin birinde biri mızrakla hiçbişey yapmayıp sadece koşsa bile bize zam olarak yansıyor... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Önder Özcan yazdı:

Bende bunun pirelsizi var.

@Mehmet Ozyurek abi bu kahvehane sohbetini de geçti. Lütfen gereğini yapınız

🤪

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Eli kulağında ha bıraktım ha bırakıcam. Sıcaklarda zaten pek canı çekmiyor insanın.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Azad Mirzade yazdı:

Eli kulağında ha bıraktım ha bırakıcam. Sıcaklarda zaten pek canı çekmiyor insanın.

Eski tadı da yok zaten, paketler değişince tadı da gitti. Gevşek, rutubetli ot gibi birşey oldu.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

@Mehmet Ozyurek abi bu kahvehane sohbetini de geçti. Lütfen gereğini yapınız

🤪

Ama komik 😂😂😂

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar
Nihat Palolu yazdı:

Küllüğü temizledim, inşallah bir daha kullanmayacağım.

b5zthml.JPG

Hocam ben talibim helalinden 50 lira vereyim beğendim küllüğü, bi de yaşanmışlıkları var sağa sola atmayın alıp kullanalım :)

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Ali Tuğberk Avar yazdı:

Hocam ben talibim helalinden 50 lira vereyim beğendim küllüğü, bi de yaşanmışlıkları var sağa sola atmayın alıp kullanalım :)

Satılık mıymış?

Yorum bağlantısı
Ali Gök

için için devlete vergi lazım ben içenleri daha çok içmeye teşvik ediyorum daş mı yesin devlet

hayatımda hiç içmedim içmeyen 1 tane arkadaşım yok daha doğrusu orta okulda tüm arkadaşlarım sigara içiyordu o günden sonra içmeyen tek arakadaşımda olmamıştır belkide herkes içiyor ne değişik bişe kim icad ettiyse tebrik ederim müthiş icad

arada arkadaşlarıma 50 yaşında sigaradan nefes alamayan konuşurken öksürüğe boğulan amcaların videolarını atıp maks 20 seneniz kaldı diyorum ama oralı olan yok 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Hafta içini iş güç derken atlattım. İçmedim, içmeyi de düşünmedim. Haftasonunu da atlattım mı bu iş bitmiş demektir. Yarın öğlene kadar uyuyup akşama doğru köye gidip mangalı ateşleyeceğim. Köy evinde çiçekleri falan sulayıp arabayı yıkadığım hortum eskimiş. Yeni bir hortum seti hazırladım yanına da basınçlı yıkama makinesi. Pazar günü hortumu monte edip arabayı yıkayıp akşamı ederim.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Önder Özcan yazdı:

Bende bunun pirelsizi var.

Bende de böyle pirelsiz varmış :D

6jzujyv.JPG

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Nihat Palolu yazdı:

Bende de böyle pirelsiz varmış :D

6jzujyv.JPG

Uno Yu satmasam lastiğe talip olurdum :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Muhittin Kaplan yazdı:

Benim kadar değildir. Bunlar hep bahane.

emin ol fazlası vardır eksiği yoktur , hazır giyim planlama stok kontrol maliyet :) daha yazayımmı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Geçen hafta köy evinde bahçe hortumu değişimi yapıp, basınçlı yıkama makinesiyle arabayı yıkayarak zaman geçirmiştim. Sigarayı unutmak için.

Bu hafta sonu dükkanda takıldım, hatta şu an dükkandayım, sigarasız çay içiyorum. Sigarayı unuttum artık :)

h38dqw3.JPG

90ap8qv.JPG

7rj96w1.JPG

g7cz9z9.JPG

1owywsi.JPG

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Azminiz çok iyi.

Artık konuyu kapattım dağılın dediğinizde bu iş bitmiştir.

Ha gayret

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...