İçeriğe Yönlendir

Togg Banttan İndi

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Doğan Arşiray
Mert Gülkokan yazdı:

halka yönelik b suv yapacaklar ama 2026 yılından sonraya kalmış

b suv dediler ama üstünde örtü vardı tarihte yazmamışlar

haberlerde gördüm dernek mernek bir dünya yer sipariş vereceğiz demişler

hatta bir yer 5 bin sipariş vereceğim eğer kota sorunu olmaz ise 10 bin tane almayı planlıyoruz demişler

zaten üretikm kapasitesi şu an için 150 bin falan diye aklımda kaldı

keşke ilk onu yapsalarmış. bipper gibi birşey mesela.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

minik birşey olsaydı şimdiden kuyruk olurdu kapıda. 250 ile 400 bin arası makul birşey olsa mesela. ne bileyim , hedef kitle kim merak içindeyim.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Doğan Arşiray yazdı:

minik birşey olsaydı şimdiden kuyruk olurdu kapıda. 250 ile 400 bin arası makul birşey olsa mesela. ne bileyim , hedef kitle kim merak içindeyim.

Ben

• Teşekkür 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Servet Aydın yazdı:

Ben

Ülkenin % kaçlık dilimini temsil ediyorsun abi?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Köksal Yılmaz yazdı:

Ülkenin % kaçlık dilimini temsil ediyorsun abi?

0'0000011

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlı olsun inşallah. İmkanlarım yeterse alırım (elektrikli araba fikrine soğuk baksam da). Ben gurur duydum. Alamasam da destekliyorum.

Doğan Arşiray yazdı:

10 sene vadesiz kredi vereceklerse baz modelden bir tane alacağım. hodrimeydan. ne renk olursa. haydi.

Nöy? :unsure2:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gülkokan yazdı:

zaten üretikm kapasitesi şu an için 150 bin falan diye aklımda kaldı

175 bin dendi. fabrika görselleri öyle diyemiyor olsa da olsun, genişleme ile 600 bin olacak dendi kapasite yıllık

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Bugün dil okulunda bu konu hakkında Turkish Community olarak konuşurken bir malzeme mühendisi Avustralya’ya gelmeden önce Reno - Opel - Mercedes için plastik aksam siparişi alan bir tesiste çalıştığını söyledi. Arkadaşımın dediğine göre Togg aylar öncesinden trim aksamı ihtiyacını bu işyerinden sipariş etmiş ve malzeme kalitesi hiç azımsanmayacak kadar kaliteliİMİŞ. Benzetme yapacak olursam E serisine gönderdiğimiz parçaların kalitesinde Togg için parça geçtik güzel bir şey olacak dedi umarım aslı vardır. 

• Beğen 3
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Şu en'lerden bi kurtulsak önümüz açık hayırlısıyla ama kurtulamıyoruz. En uzun köprü en büyük park en büyük havalimanı vs. Yap 300 km menzilli ufak tefek bir şey millet kapışsın. Ne yapayım ben 400 bg arabayı, 4,8 saniyede 100 km hıza çıkıp Çorum Osmancıkta EDS cezası mı yiyelim yani ? İki ışık arasını 6 saniyede geçtim ama 1200 liraya maloldu dememek lazım.. :D

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Çağlar Bayur yazdı:

ceza yazılmayan plakalar çok , onlardan alınabilir :mamba:

Benim plaka sisteme kayıtlı arabayı çekmiyorlar.. :D Şahitlerim var, Tunalı civarı gözümüzün önünde arabaları topladılar benim arabaya dokunan olmadı.. :)  garson diyim sen hatırlarsın.. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serkan Toker yazdı:

Benim plaka sisteme kayıtlı arabayı çekmiyorlar.. :D Şahitlerim var, Tunalı civarı gözümüzün önünde arabaları topladılar benim arabaya dokunan olmadı.. :)  garson diyim sen hatırlarsın.. :D

belli model yılı altına bakmazlar

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Çağlar Bayur yazdı:

belli model yılı altına bakmazlar

Aksine eski araba dayısını pek aramaz.. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serkan Toker yazdı:

Aksine eski araba dayısını pek aramaz.. :D

bu işlerden anlayan bi ağbiye benziyosunuz

vesile ile teşkilatı arayan kuryenin cezası affedilmiş

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Çağlar Bayur yazdı:

bu işlerden anlayan bi ağbiye benziyosunuz

vesile ile teşkilatı arayan kuryenin cezası affedilmiş

Teşkilatın numarasını ezbere bilmeyen veya telefonuna kaydetmeyen adamı zaten cezalandırmak gereksiz. Cezasını numarasını vermeyen teşkilat vermiş, hep gizli numaradan aradılar demek ki, kayıtta edememiş.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

400 bine VW UP türünde bir araç yapılabilir. Citroen AMI kadar küçük olmasına gerek yok. Mesela YOYO 360 bine satıyor o kadar kazıklamalarına karşın. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mert Gülkokan yazdı:

sandero stepway 1.0 turbo benzin bile 450 bin tl şuan

elektrikli aracın bu fiyata satılması imkansız eğer ötv desteği olmaz ise

Ötv desteği bence olacak ama fiyata yansımayacak. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hele şükür CEO yu görebildik ve dediğine göre final sürüm buymuş, kısmende görsek menüler biraz çalışıyor üstelik...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Güzel olmuş Allah sahibine bağışlasın. Fiyatı mühim değil de ben SUV sevmiyorum nasıl olacak bu iş? :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Selçuk Keleş yazdı:

Güzel olmuş Allah sahibine bağışlasın. Fiyatı mühim değil de ben SUV sevmiyorum nasıl olacak bu iş? :)

Suv çıktıktan sonra yaklaşık 2 yıl daha bekliycen :) (sedan için)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Önder Özcan yazdı:

Suv çıktıktan sonra yaklaşık 2 yıl daha bekliycen :) (sedan için)

Sedan da istemiyorum :) miniği ne zamanmış?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...