İçeriğe Yönlendir

LPG taktıranlar

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Benim arıza lambası sadece motor çalışmazken yanıyor.. :D

Şaka bir yana; Benim böyle bir sıkıntım olmadı arkadaşlar..

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan

mehmet abi çok teşekkürler.şimdi lpg yi ciddi ciddi düşünmeye başladım tatile çıkmadan taktırayım bari iyi günler....

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Focusa LPG mi takılır yahu...

Birden focusum.com okuduğum günler aklıma geldi :D

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Motoru öldürür, karizmayı çizer, zaten az benzin yakıyor gerek yok bir de kimse bahsetmemiş ama patlayabilir...

Yorum bağlantısı
İbrahim Özdoğan

Ben diyeyim o zaman hocam.

Aman haa patlarsa naparız. :D

Yorum bağlantısı
Yunus Gülşen

yenilerinde

yakıt tipini değiştirdiğinizde ( artık ecu ile obd yada bilemiorum incelemedim ama nasıl yaptılarsa ) otomatik olarak geçilen yakıt tipinin seviyesini gosteriyormus göstergede

yanı kesik kesik gelen o sese oranla daha gusel bi çözüm gibi

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
(düzenlendi)

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır düşündüğüm ve araştırdığım LPG kitini bugün arabama taktırdım. BRC'nin normalde performans araçları için kullandığı ve 5-6 silindirlerde kullanılan modeli seq56 tek rail kullanarak 4 silindirlilere uygulanabildiği için bu modeli seçtim ve şansıma piyasada şu anda seq24 modelinde sıkıntı olduğundan fiyatı da seq24 ile aynı oldu..1550 YTL..Montaj sırasında sürekli aracın başında bulunup izledim ve gerçekten çok temiz bir iş oldu.Reklam olmazsa buraya firmayı yazabilirim..Kullanım açısından baktığımızda performans gayet iyi ancak çok farkedilmese de benzine göre biraz düşüş var.Tank olarak son anda yaptığım karar değişikliğiyle simit tank taktırdık.Yaklaşık 50 ytl ye depo doluyor ve Ankaradaki lpg fiyatıyla şehir içinde 350-400 km civarı yol alabileceğimi düşünüyorum.tabi bunu önümüzdeki günlerde test ederek sizlerle paylaşacağım.Yalnız bagajımda stepne gibi bir sorun var şu an.İnce stepne nerden bulabilirm ki acaba?Fotoğraflar yarına kaldı artık...

tarihinde Cihan Yeti?ken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Önce arabanın yürür hale gelmesi lazım. :D nedense 2 gündür pek bi az yakar oldu.. :tap2: 0 Ykr/Km.. :tap2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...