İçeriğe Yönlendir

F Kasko'Dan(Allianz) Servis İndirimi Ve Hediyeler

Mehmet Temel

Recommended Posts

Ersen Tapan
Bu da mı 468 lira :)

Şaka bir yana... Bunlar yanlış yollar..

Her şeyin bir bedeli vardır..

Bedeli almazsan, hizmeti veremezsin...

Valla açıkça söyleyeyim sigorta şirketinden almassam ; sigorta acentesinden alırım :D

Kriz sigorta şirketlerinide çok etkiledi galiba; ben bu anlıyorum..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kriz sigorta şirketlerinide çok etkiledi galiba; ben bu anlıyorum..

Ben bilmem...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Sigorta şirketinin iyisi hasarda belli olur derler :) Onun için bekleyip görücez. ( inşallah ihtiyaç olmaz)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek
bu gün kaskoyu yeniledim. bana daha önce verilen teklifte F Kasko teklifi yanlış verilmiş.araç değeri 20,100-TL ve kasko bedelide 929,00-tl.miş.(yanlış hatırlamıyorsam) sebebi de kasko yetkilisi beni öğretmen olarak sisteme girmiş.2 kez tlf. açıp bana mesleğimi sorduğunda,bende nedenini sordum.yapılan hatayı söyleyince bende espiri olarak " ne olmamı istiyorsanız, O olurum" dedim. :) ama olmadı.bende Ak sigortayı tercih ettim,hadi hayırlısı...

Doğru söylüyordur.. Öğretmenin % 20 indirimi var...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ne kadar saçma bir uygulama. trafikte riskli meslek gurubundakiler arasında bu farklılık olsa hadi anlarım da, insanlar arasında bu Sınıf farklılığı ve ayrımcılığın bu denli yersiz olmasına anlam veremedim doğrusu.

yani şimdi biz Sn. Murat Dere 'den daha fazla mı risk gurubundakilerdeniz :bambam3:

Burda birinci etken istatistiklerdir...

İkinci etken de istatistiklere bağlı, hedef kitle çalışmalarıdır..

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Bugün Denizli Yetkili Ford Servisi Yargül Oto^ya giderek F Kasko'lu oldum hayırlısıyla. Aracımı 16.900 lira kasko bedeli ile 860 tl karşılığında kaskolattım.200 lira hediye çekini de sayarsak daha uygun oluyor tabii. Fiyatın içine öğretmen indirimi de dahil. Kaskonun diğer artılarını başlıkta anlatmış arkadaşlar zaten. Hayırlısı olsun.Bu arada yarın öğle saatlerinden itibaren askerim :good1:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Özdemir

2000 model Focus Amb. SW aldım. Arkadaşlar 10 yaşındaki araca Kasko yaptırmaya gerek yok dediler ancak ben yinede araştırdım ve yaklaşık 10 ayrı sigorta firmasından fiyat aldım. (En ilginci AXA nın 2004 den eski araçlara kasko yapmaması idi) Gerçi Mehmet ÖZYÜREK hocanın olduğu yerde benim sigorta konusunda fikir beyan etmem yanlış ancak affına sığınarak, izlenimlerimi aktarmak istiyorum.

1. Bazı firmalar fiyatta uçtu biraz, bir tek anahtarı ve ruhsatı bırak git demedikleri kaldı. örneğin HD sigorta 1.750 TL istedi.

2. Bazılarının verdiği fiyat uygundu ancak sigortanın içi boştu. Mini onarım yok yada cam kırılmasında servis değilde kendi anlaştıkları firmada değiştiriyorlar o da orjinal cam değil yan sanayi dedi, kaza durumunda da tamiri serviste değil bizim anlaşacağımız atelyede yapılacak dedi. Anadolu sigorta 960 TL

Ancak buradan okuyunca haberim oldu FKASKO dan telefon ettim. Fiyat aldım 874TL dediler, ertesi gün gittiğimde tekrar hesaplayıp(TSK indirimiyle birlikte) 834TL çıkardılar ve Bonus karta 12 taksit yaptılar. İçeriğine gelince; malumunuz 200TL lik bakım indirim çeki(bir ay içinde kullanılanılacak), mini onarım, anahtar/kilit değiştirme (1000TL ye kadar), cam değişimi (orjinal), evin önünde dahi kalsam aracı çekmek beleş, ikamet ettiğim il dışında ve 24 saati aşan arızalarda ikame araç (yılda 2 defa 7 gün) + vs. vs.

Şu ana kadar herşey çok güzel, bakalım ileride ne olacak. bilgilerinize...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2000 model Focus Amb. SW aldım. Arkadaşlar 10 yaşındaki araca Kasko yaptırmaya gerek yok dediler ancak ben yinede araştırdım ve yaklaşık 10 ayrı sigorta firmasından fiyat aldım. (En ilginci AXA nın 2004 den eski araçlara kasko yapmaması idi) Gerçi Mehmet ÖZYÜREK hocanın olduğu yerde benim sigorta konusunda fikir beyan etmem yanlış ancak affına sığınarak, izlenimlerimi aktarmak istiyorum.

Estağfurullah.. Ben bile buralardan çok bilgi sahibi oluyorum.. Bir soru geldiğinde, tereddütte kalırsam, araştırıyorum, öğreniyorum ve bilgilendiriyorum..

Her türlü bilgi her zaman için hepimize lazım..

Kaskonuz güzel olmuş.. Hayırlı olsun.. iyi yapmışsınız..

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

bugün fkaskodan fiyat aldım 638 tl fiyat verdiler. mini onarımlar yetkili servislerde yapılacak. ön cam orjinal camla değiştirme. birde bu arada kampanya varmış 200 tl indirim çeki veriliyor bu çeki yedekparça alırken servis hizmeti alırken kullanılabilecek. bu bilgileri paylaşmak istedim

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet Kiriş
4- Cam kırılmasında; 1 cam yetkili serviste orjinal cam ile değiştirilebilecek.. Ancak birden fazla hasarlar hasarsızlığı bozacak... Diğer poliçelerde, cam kırılması sınırsız ama anlaşmalı cam servisi zorunluluğu var...

3-4 ay önceydi sanırım, benim arabanın arka camı patladı TIR üstü İstanbula giderken, (Ters yüklemişim rüzgara)

Poliçemde anlaşmalı camcı Uğurlu Glass yazıyordu hemen gidin değiştirsinler dediler, yetkili servisten başka yerde değişmeyeceğimi söyledim acenteme, konu o an nasıl yayıldıysa hemen Genel Müdürlükten aradılar, aracın bulunduğu yerden Uğurlu Glass'a çekilme işlemini de biz yapalım siz karışmayın işlemi bitince aracı bulunduğunuz yere çekici hizmeti ile gönderelim dediler, yok dedim 2 gün sonra Adana'da olacağım orda yetkili serviste yaptıracağım dedim. Israr üzerine ısrar ettiler en son acentemi aradım Yetkili Servis dışında hiçbirşeyi kabul etmeyeceğimi söyledim bir daha aramadılar,

Meğerse orjinal mavi cam 850+KDV işçilik hariç fiyatı varmış, birde hasarsızlığı öldürmüyor :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Reklam olarak algılanmasın arkadaşlar..

Ben bunu ciddi bir fayda olarak gördüğüm için bilgi vermek istedim.. Çünkü; Normal poliçe ile aynı fiyata, 200 lira servis indirimi veriliyor..

Yeni duyuruyu aşağıya ekliyorum

"FKasko ürünü ile bağlantılı Ford Otosan tarafından 07 Temmuz ile 08 Eylül tarihleri arasında düzenlenen “Kaskonuz FKasko olsun, 200 TL sizin olsun” kampanyası 1 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında tekrar başlayacaktır. Kampanyada poliçelerin tanzim tarihi esas alınacak olup, kampanyadan faydalanabilmeleri için “444 36 73” numaralı telefondan kayıt yaptırmaları gerekmektedir"

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Serkan Toker

Ben bundan yararlanabilirmiyim acaba ? Kullanan varmı serviste indirimi ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben bundan yararlanabilirmiyim acaba ? Kullanan varmı serviste indirimi ?

Ne yazıkki sen yararlanamazsın Serkan'cım...

Bu bir kampanya, ilk ayağı Ağustos ayında idi..

Ağustos ayı boyunca, FKasko alanlar, 200 lira servis indirimini tanımlattı..

Ağustos kampanyasının duyurusu yeterince yapılmadığı için bu ay tekrarlandı kampanya..

Ekim sonuna kadar Fkasko alanlar, 444FORD'u arayıp, 200 lira servis indirimini tanımlatabiliyorlar..

Yorum bağlantısı
Alkan Hakan Türe
Reklam olarak algılanmasın arkadaşlar..

Ben bunu ciddi bir fayda olarak gördüğüm için bilgi vermek istedim.. Çünkü; Normal poliçe ile aynı fiyata, 200 lira servis indirimi veriliyor..

Yeni duyuruyu aşağıya ekliyorum

"FKasko ürünü ile bağlantılı Ford Otosan tarafından 07 Temmuz ile 08 Eylül tarihleri arasında düzenlenen “Kaskonuz FKasko olsun, 200 TL sizin olsun” kampanyası 1 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında tekrar başlayacaktır. Kampanyada poliçelerin tanzim tarihi esas alınacak olup, kampanyadan faydalanabilmeleri için “444 36 73” numaralı telefondan kayıt yaptırmaları gerekmektedir"

Arabayı aldığım Zafer Oto plazada Fkasko da yaptırdım. 750 TL (10 taksit yaptılar) 200 TL indirim kuponu verdiler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arabayı aldığım Zafer Oto plazada Fkasko da yaptırdım. 750 TL (10 taksit yaptılar) 200 TL indirim kuponu verdiler.

Hayırlı olsun.. Doğru karar...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzel Haber...

“Kaskonuz FKasko olsun, 200 TL sizin olsun “ kampanyası 30 Kasım'a kadar uzatılmıştır...

Yorum bağlantısı
İsa Köse
Güzel Haber...

“Kaskonuz FKasko olsun, 200 TL sizin olsun “ kampanyası 30 Kasım'a kadar uzatılmıştır...

“Kaskonuz FKasko olsun, 200 TL sizin olsun “ kampanyası tüm Ford'lar FKasko'ya geçene kadar uzatılmıştır... deseler daha iyi :friends:

FKasko iyidir... Mehmet Abi sağolsun... FKaskoladı aracımı... İndirim için de telefon ettim. 15 Kasım sonrası göreceğiz bakalım yetkili servisin tutumunu...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
“Kaskonuz FKasko olsun, 200 TL sizin olsun “ kampanyası tüm Ford'lar FKasko'ya geçene kadar uzatılmıştır... deseler daha iyi :D

Hehe. :friends:

Bunu Şirketime önereceğim :fotocek:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Akıllı Mini Onarım Hizmeti:

Akıllı Mini Onarım, kasko poliçenizin geçerlik süresi boyunca aracınızın kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik, cam aksamlarında oluşabilecek, poliçe kitapçığında ölçü ve adet limitleri verilen, küçük ölçekli hasarların Smart Repair kiti olan Ford Yetkili Servislerinde bedelsiz olarak giderilmesi hizmetidir. Hasarın onarımı için sigortalının kasko poliçesi ve sözlü beyanı yeterli olup, herhangi bir zabıt, tutanak veya ekspertiz gerekmemektedir. Bu hizmetten yararlanan sigortalının kasko poliçesi hasarsızlık indirimi etkilenmez. Hizmetten yararlanmak için poliçenizde Akıllı Mini Onarım teminatının bulunması yeterlidir.

Bu servislerin neresi olduğu belli mi?

Yine hasarlarda sadece yetkili ford servis anlaşması var anladım. yani dışarda yaptırmak yok.

Yine indirim olark meslek indiirim düz allianz kasko ile aynı mı?

birimde meslek indirimi demiş diğerinde uzun uzun yazmış.

Tüm oto kaskoda açık şekilde yazmış bu kişiler inidirim alır diye.

- Eğitim ve öğretim hizmetleri çalışanları

- Emniyet mensupları

- Mülki idare hizmeti çalışanları

- Yargı mensupları

- Eczacılar

detaylar az çok şurada yazıyor

fkasko(allianz)

http://www.allianz.com.tr/Pages.aspx?pgID=513

tüm oto kasko (allianz)

http://www.allianz.com.tr/Pages.aspx?pgID=60

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1-Bu servislerin neresi olduğu belli mi?

2-Yine hasarlarda sadece yetkili ford servis anlaşması var anladım. yani dışarda yaptırmak yok.

3-Yine indirim olark meslek indiirim düz allianz kasko ile aynı mı?

4-birimde meslek indirimi demiş diğerinde uzun uzun yazmış.

Tüm oto kaskoda açık şekilde yazmış bu kişiler inidirim alır diye.

- Eğitim ve öğretim hizmetleri çalışanları

- Emniyet mensupları

- Mülki idare hizmeti çalışanları

- Yargı mensupları

- Eczacılar

detaylar az çok şurada yazıyor

fkasko(allianz)

http://www.allianz.com.tr/Pages.aspx?pgID=513

tüm oto kasko (allianz)

http://www.allianz.com.tr/Pages.aspx?pgID=60

1-Akıllı mini onarım ve 200 lira inidirim kampanyası için, Tüm yetkili ford servisleri Mustafa..

2-Hasarlar için, Yetkili servis dayatması yok.. Dilediğin yerde aracının onarımını yaptırabilirsin..

3-Tüm Oto Poliçesindeki Meslek indirimleri, FKasko'da da geçerli..

4-Diğer tarafta uzun uzun yazdığı için, FKaskoda kısa geçmiştir..

İsa Hocamın poliçesi 16/10'da FKasko olarak yenilendi.. % 20 Öğretmen indirimi verildi... Yani bir sorun yok..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

hımm :D yok bu mini onarım "Smart Repair kiti olan Ford Yetkili Servisleri" bir kaçamak nokta olmasın dedim :p.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
hımm :D yok bu mini onarım "Smart Repair kiti olan Ford Yetkili Servisleri" bir kaçamak nokta olmasın dedim :p.

Hile yok, güzel bir poliçe.

Yorum bağlantısı
Bünyamin Mehan

Fkasko nedeni ile aldığım indirim kuponu ile 45000 bakımı için 10 gün önce servise gittim. ilk başta durumdan pek haberleri yokmuş gibi davrandılar fakat otosanı aradıktan sonra aracımı servise sokup gereken tüm bakımları ( http://www.otoclubturkiye.com/forum/45000-Km-P....html&st=40 ) yaparak aracı teslim ettiler. Fakat 20 tl alacağım kaldı o konuda orta yol bulamadık :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fkasko nedeni ile aldığım indirim kuponu ile 45000 bakımı için 10 gün önce servise gittim. ilk başta durumdan pek haberleri yokmuş gibi davrandılar fakat otosanı aradıktan sonra aracımı servise sokup gereken tüm bakımları ( http://www.otoclubturkiye.com/forum/45000-Km-P....html&st=40 ) yaparak aracı teslim ettiler. Fakat 20 tl alacağım kaldı o konuda orta yol bulamadık :)

Ben arayınca da, sadece işçilikte kullanabilirsiniz falan diyorlar... :)

Tabi işin aslı öyle değil.. Otosan sitesinde güzelce açıklamış...

20 lira gitti malesef... Çünkü tek seferde kullanılmak üzere açıklaması var..

Ford yetkili servislerinde her türlü servis harcamalarınıza, (işçilik, onarım, bakım, aksesuar, lastik, park sensörü gibi ) tek seferde kullanabileceğiniz 200 TL** kazanın.

http://www.ford.com.tr/fkasko/

parça alaydınız filitre felan :dance3:

+1

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...