İçeriğe Yönlendir

F Kasko'Dan(Allianz) Servis İndirimi Ve Hediyeler

Mehmet Temel

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
İyi de Mehmet Bey 1.445 TL fiyat verdiler yüksek değil mi?

Axa 860 TL teklif verdi...

En ucuzu demedim.. En iyisi dedim :)

Şaka bir yana ama o rakam bana çoook uçuk geldi..

Nedir durum Hocam.. Kaza sonucu hasarsızlık mı sıfırlandı ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Mehmet bey, bu arada arkadaşım kaskoyu halletti, verdiğiniz bilgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Fkasko 566 tl. dediğiniz gibi sadece ben kullanıcam vs. dedim o indirimde oldu, mini onarımda var, otosanı arayıp kaydımıda yaptım. Şimdi bekliyorum ki şubat 15 gelsin, gidip park sensörü taktırım artık :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet bey, bu arada arkadaşım kaskoyu halletti, verdiğiniz bilgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Fkasko 566 tl. dediğiniz gibi sadece ben kullanıcam vs. dedim o indirimde oldu, mini onarımda var, otosanı arayıp kaydımıda yaptım. Şimdi bekliyorum ki şubat 15 gelsin, gidip park sensörü taktırım artık :D

Faydalı olabildiysem ne mutlu...

Güle güle kullanın park sensörünüzü.. Allah kaza bela göstermesin..

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
En ucuzu demedim.. En iyisi dedim :D

Şaka bir yana ama o rakam bana çoook uçuk geldi..

Nedir durum Hocam.. Kaza sonucu hasarsızlık mı sıfırlandı ?

Yoo ilk aracım ilk kaskom diğer araç babamın üzerine...

Ben de şaşırdım akrabamın birisi de araştıracak yarın...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Faydalı olabildiysem ne mutlu...

Güle güle kullanın park sensörünüzü.. Allah kaza bela göstermesin..

Cümlemize, amin...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yoo ilk aracım ilk kaskom diğer araç babamın üzerine...

Ben de şaşırdım akrabamın birisi de araştıracak yarın...

Yaş kaç, ikamet ili nere, araba ne hocam. ?

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
Yaş kaç, ikamet ili nere, araba ne hocam. ?

İl: Muğla, ilçe: Fethiye

Araç: 2011 Ford Fiesta 1.4 TDCI Tit+X Paket

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İl: Muğla, ilçe: Fethiye

Araç: 2011 Ford Fiesta 1.4 TDCI Tit+X Paket

F-kasko; 3000 lira x paket için ekstra bedel girdim. ihtiyari mali mesuliyetleri artırdım.. (30/90/30 bin)

Öğretmen indirim ile, 1375 lira görüyorum...

Eğer fiyat alırken, x paket için bedel girilmeden 1445 lira fiyat almışsanız, öğretmen indirimine dikkat edilmemiş demektir..

Kasko hangi şirketten yaptırırsanız yaptırın, X paket bedelini aksesuar olarak mutlaka bildirin ve ekletin.

Ayrıca; Sıfır araçlarda geçerli olan Yeni değer klozunu mutlaka alın, Axa'nın standart poliçesinde yoktur, ek teminat olarak verilmesi gerekir.. Axa yaptırırsanız buna da dikkat edin..

Bir ay içinde mutlaka kaskonuzu yaptırın... Yoksa Yeni değer klozu yazılmış olsa bile faydalanamazsınız..

Aracınız hayırlı olsun Hocam...

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
F-kasko; 3000 lira x paket için ekstra bedel girdim. ihtiyari mali mesuliyetleri artırdım.. (30/90/30 bin)

Öğretmen indirim ile, 1375 lira görüyorum...

Eğer fiyat alırken, x paket için bedel girilmeden 1445 lira fiyat almışsanız, öğretmen indirimine dikkat edilmemiş demektir..

Kasko hangi şirketten yaptırırsanız yaptırın, X paket bedelini aksesuar olarak mutlaka bildirin ve ekletin.

Ayrıca; Sıfır araçlarda geçerli olan Yeni değer klozunu mutlaka alın, Axa'nın standart poliçesinde yoktur, ek teminat olarak verilmesi gerekir.. Axa yaptırırsanız buna da dikkat edin..

Bir ay içinde mutlaka kaskonuzu yaptırın... Yoksa Yeni değer klozu yazılmış olsa bile faydalanamazsınız..

Aracınız hayırlı olsun Hocam...

Teşekkür ederim Mehmet Bey de ben MEB de çalışmıyorum indirim alamam galiba

Aracı yeni almadım 3 Ağustos 2010 da tescil edildi 2011 model olarak geçti yinede yeni değer klozu yapılır mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Teşekkür ederim Mehmet Bey de ben MEB de çalışmıyorum indirim alamam galiba

Aracı yeni almadım 3 Ağustos 2010 da tescil edildi 2011 model olarak geçti yinede yeni değer klozu yapılır mı?

Ali Bey, Önemli olan öğretmen olmanızdır. MEB'de çalışmanız önemli değil..

Ama, tescil tarihinden dolayı, yukarda söylediğim fiyat geçerli değil, zaten bire bir sizin fiyatınız da değildi. Çünkü başka birisinin TC numarası ile bakmıştım..

Yeni değer klozu F-Kaskoda standart ama, bir ay süre geçtiği için teminatından faydalanamazsınız.

benim aracımın kaskosu ne çıkar mehmet bey;

fiyat alayım da ona göre anadolu sigorta ile görüşelim.

araç plaka:09s1214

il:aydın

ilçe:söke

araç:2006 model connect 90 ps delüx modeli.

ayrıca aksesuarlar tam ama biz bunları hiç kaskoda göstermedik.

11 nisan 2006 bayiiden çıktığından beri anadolu sigortalı.

Osman Bey, bu bilgiler fiyat görmek için yetersiz.

Ali Bey'e verdiğim fiyat da; tahmini ve başka bir tc kimlik numarası ile oluşturduğum bir fiyattı. Farkı çok gördüm ve merak ettiğim için baktım..

Araç geçmişinin hangi şirkette olduğunun önemi yok, doğru hasar bedeli alabilmek için, poliçe doğru yapılmak zorunda, Mesela; Aracınız güvenlik paketli ise güvenlik paket farkı poliçeye yazılmak zorunda, aksi takdirde abs ve standart pakette yer almayan airbagler teminatta olmaz..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

200 liramı harcadım. 2 bakımlık sarf malzeme ampul felan aldım tam 200 liraya.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Fkasko ürününün satışını desteklemek amacı ile Ford Otosan tarafından düzenlenen 500 TL Servis İndirimi Kampanyası 31 Mart 2011 tarihine kadar uzatılmıştır. 1 Aralık 2008 – 30 Haziran 2009 tarihleri arasında 0 (sıfır) binek araç satın almış ve kendilerine ekli mektup gönderilmiş 9.654 adet araç sahibine özel hazırlanan bu kampanya ile FKasko poliçesi satın aldıklarında Ford Yetkili Servislerinde ve tek seferde harcayabilecekleri 500 TL indirim hakkı kazanacaklardır.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Demek gidip alabiliyoruz, aktif hale geldiyse güzel, bende gidip mazot filtresi stoğu yapayım bari :angry:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
neden sadece bu tarihler. en az araç bu tarihtemi satılmış. diğerlerinin başı ney?(kel mi)

Bunu bilemem ki :(

Otosan bilir bunu, kampanyayı yapan Otosan..

Muhtemelen o dönemde pahalı satmıştır :flowers:

200 lira kampanyası Şubat sonuna kadar devam ediyor...

Muhtemelen, Mart sonuna uzatılacak..

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Biz aracı şubat 2008 de almıştık. Sanırım bize vurmuyor bu F Kasko fırsatı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Biz aracı şubat 2008 de almıştık. Sanırım bize vurmuyor bu F Kasko fırsatı?

Faydalanıyorsun faydalanıyorsun :( Ama 500 değil, 200 lira :unsure:

Duyumunu almıştım ama emin olmadığım için yazmamıştım...

Az önce duyurusu geldi..

F-Kaskonun 200 lira kampanyası Mart sonuna kadar devam ediyor..

Yorum bağlantısı
Aykut Sağbazar

f kasko 2000 lira fiyat cıkarttı benim araca...diğer firmalar 1200 1500 arasında cıkarırken....

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Evren Erakçora

Fkasko Alianz bana 520 lira çıkardı. 500 TL de indirimim var, bakımlar bedavaya geldi. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fkasko Alianz bana 520 lira çıkardı. 500 TL de indirimim var, bakımlar bedavaya geldi. :ohooh:

Senin kasko bedavaya gelmiş :)

20 lira iskonto yapamadı mı acente :seytan:

Bu arada; 200 lira indirim kampanyası devam ediyor arkadaşlar.. Faydalanın...

f kasko 2000 lira fiyat cıkarttı benim araca...diğer firmalar 1200 1500 arasında cıkarırken....

Özel sebepleri vardır diye tahmin ediyorum...

Şirket adınadır, ikamet adresi riskli bir bölgedir.. Hasar geçmişiniz kötüdür.. Tescil tarihi eskidir.. Yaşınız küçüktür gibi..

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Mehmet Abi, lastik alsam olur mu? Pedere lastik hediye edebilir miyim? :seytan:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Özel sebepleri vardır diye tahmin ediyorum...

Şirket adınadır, ikamet adresi riskli bir bölgedir.. Hasar geçmişiniz kötüdür.. Tescil tarihi eskidir.. Yaşınız küçüktür gibi..

Yuh bu nasıl iş abi. Adamlara bak hiç riske girmek istemiyorlar :seytan:) Armudun sapı üzümün çöpü

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Abi, lastik alsam olur mu? Pedere lastik hediye edebilir miyim? :unsure2:

Serviste pasta satıyorlarsa, pasta bile alabilirsin..

Yuh bu nasıl iş abi. Adamlara bak hiç riske girmek istemiyorlar :D) Armudun sapı üzümün çöpü

Hakan olay basit..

Kurunun yanında yaş yanmasın...

5 şirket aracından biri kaza yaparken 10 özel araçtan biri kaza yapıyorsa..

Yaşı 30'un üstünde olan birinin kaza yapma ihtimali, yaşı 30 altında olana göre % 50 daha düşükse..

Büyük şehirlerde araçlar bir yılı hasarsız zor geçirirken.. Nevşehir gibi bir ilde 10 yaşında 150 bindeki arabalarda bile çizik olmuyorsa..

Sigortalı aracı alınca değilde, risk görmeye başlayınca kasko aklına geliyorsa..

Ne yapsın sigorta şirketleri..

En doğrusunu yapıyor... Benim Nevşehir'deki kaskom 500 lira iken, Senin istanbuldaki şirketin işlerinde kullanılan aracın kaskosu 1500 lira olabiliyor..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...