İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Jatco Şanzuman, Artıları/ Eksileri

Murat Burak Aslan

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Orijinal park sensörü yok hiçbirinde Burak..

X pakette orjinal. [emoji6]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Onlar da yürümüyor[emoji14]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Valla bilmiyordum. Benim arabadaki park sensörünün kablolarını kopartıp attığım için ilgi alanıma girmiyor.. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Valla bilmiyordum. Benim arabadaki park sensörünün kablolarını kopartıp attığım için ilgi alanıma girmiyor.. :D

Abi onu Nasıl öğrendim.

Park sensörünün hoparlörü patladı kimse bulamadı. Servis dahi bulamadı. Ghialarda sonradan takıldığı için arka çamurlukta olur dedi. Bunlar fabrikasyon. Sigorta tablasının üstünde buldular. Ama tüm aracı söktüler [emoji23][emoji23][emoji23]

Onlar da yürümüyor[emoji14]

Dizel x paket al o zaman [emoji23][emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

adam araba alip satan bir memur buyuk ihtimal arabayi tam tanimiyor. cunku ben bu jatco mu dedigim de 'bu triptonik f1 vites' dedi. yanitlar icin tesekkurler.

F1 vites aşağıda eklediğim fotoğraf da mevcut. Sinyal kollarının olduğu kısıma dikkatli bakın. ;)

5a63016f28c2a76586f1a11b72fb18e1.jpg

Tabi bu F1 vites çok sevdiğim bazı arkadaşlarımın öve öve bitiremedikleri mondisinde yok [emoji23] [emoji16] [emoji13]

F1 vitesin tek benzerliği direksiyondan vites değiştirme imkanı vermesi. Onun haricinde zaten tüm ilanlarda F1 vites yazıyor. Satıcının arabayı tanımadığı fikrinize katılıyorum..

Dizel Mondeo yokuşları düz yol düz yolları bayır aşşa kabul ediyor.. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tabi bu F1 vites çok sevdiğim bazı arkadaşlarımın öve öve bitiremedikleri mondisinde yok [emoji23] [emoji16] [emoji13]

Bizim ki daha şık ve kullanışlı. İki taraftada var tuşlar.. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Bizim ki daha şık ve kullanışlı. İki taraftada var tuşlar.. ;)

Nası yani [emoji33]
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Nası yani [emoji33]

Bilmiyon ne konuşuyon ? Biz halkalara birşey diyor muyuz ? :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hem solda hem sağda hem artı hem eksi[emoji14]

Fotoğraf bekliyorum [emoji16]

Bilmiyon ne konuşuyon ? Biz halkalara birşey diyor muyuz ? :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ciddiydim artık değilim. [emoji23]

Ben direksiyonun arkada bekliyordum. Yine vitesi sağa almak gerekiyormuş. İlginç..

İnanmıyorum

Nasıl bilmezsin

Her iki tarafta +- var. Ve sadece Mondeo da vites kolundaki artı ve - de çok doğru yerde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

A4 ü satıp Mondi alasım geldi [emoji13]

Herkese vermiyoruz mondi.. Festivadan başla eğer yeterli görülürsen 2030 da bir jatcolu mondi alabilirsin. :D Ayrıca vitesi yana alınca araba başka bir mondi oluyor. Zaptedemezsin.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Herkese vermiyoruz mondi.. Festivadan başla eğer yeterli görülürsen 2030 da bir jatcolu mondi alabilirsin. :D Ayrıca vitesi yana alınca araba başka bir mondi oluyor. Zaptedemezsin.. ;)

Az kaldı Ankara'ya tayin istedim. O zaman bol bol koltukları değişir test ederiz... [emoji41]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İkna oldum abi [emoji16] [emoji106] [emoji5]

F ile tarif edilen + ve - lerden dolayı F1 vites diyorlar bu araca... 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kulüp üyesi bilmeyen birde bunu görüşelim yönetimde  :seytan:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir

Kulüp üyesi bilmeyen birde bunu görüşelim yönetimde :seytan:

Tahir abi çarşıyı karıştırma bakıyım. [emoji379] [emoji378]

:)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İkna oldum abi [emoji16] [emoji106] [emoji5]

İstiyorsan inat et, iki admin iki moderatör biniyor mk3 Mondiye.. Ateşle oynarsın.. :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Babababa, dersin ferrariye biniyor, yok zaptedemezmiş yok efendim yer uçağı imiş

Başka araba derken transformers mı bu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...