İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Jatco Şanzuman, Artıları/ Eksileri

Murat Burak Aslan

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Babababa, dersin ferrariye biniyor, yok zaptedemezmiş yok efendim yer uçağı imiş

Başka araba derken transformers mı bu

Tranaformers olsa ne ...

Ya yakarsın ya bozarsın. ....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Babababa, dersin ferrariye biniyor, yok zaptedemezmiş yok efendim yer uçağı imiş

Başka araba derken transformers mı bu

Hem de ne, anlayamazsınız..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Hem de ne, anlayamazsınız..

Binmediğimiz makine olsa yiyecez... :p  :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Binmediğimiz makine olsa yiyecez... :p  :p

Arabanız olmadığına göre sizi Nike/Adidas bölümüne alalım sayın öğretmenim. Yaya geçidinden geçin sizden ricam... :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Arabanız olmadığına göre sizi Nike/Adidas bölümüne alalım sayın öğretmenim. Yaya geçidinden geçin sizden ricam... :p

Yayayiz diye bu kadar eziklenirmi beee...[emoji23] [emoji23] [emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Haşim

selamlar kardesime dun 2006 dizel otomatik mondeo aldik. ben de ariyorum insallah bulurum. bi sorumuz olacakti. yolda giderken vitesi otomatikten triptoniğe alabilirmiyiz yoksa arabayi durdurup almak mi lazim?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

selamlar kardesime dun 2006 dizel otomatik mondeo aldik. ben de ariyorum insallah bulurum. bi sorumuz olacakti. yolda giderken vitesi otomatikten triptoniğe alabilirmiyiz yoksa arabayi durdurup almak mi lazim?

Dilediğiniz zaman alabilirsiniz.. Sıkıntı yok.. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Haşim

tesekkurler.

arabayi cok begendim. temiz bi mondeo bulmak o kadar zor ki. insallah ben de bulurum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Haşim

aracin km'si 240.000'de, bu yuzden baktirdigimiz usta hemen kurum temizligi yaptirin bir de enjektor temizleyici katki koyun dedi. tavsiye eder misiniz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Seri kullanılmış temiz yakıt konulmuş bir araçsa gerek yok bence

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Daha onceki konularda bu kmlerdeki araclara pek tavsiye olunmuyordu diye hatirliyorum

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Daha onceki konularda bu kmlerdeki araclara pek tavsiye olunmuyordu diye hatirliyorum

Genel olarak yüksek km. li araçlar tavsiye edilmez ancak km. yapmış araba olduğu yerde yatan arabadan kötü diye bir durumda yoktur. Bunlar makinedir, ömürlerini sadece bakımları ve kullanım şekilleri belirler bence..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Halil Altunbaş

Bakımları zamanında yapılırsa hiçbir sorun olmaz. 465 km yapmış ve hala sorunsuz çalışan mondim var.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ersin Alan

birkaç yere yazdım ancak sonuç alamadım sugünlede vitesi d konumuna aldığımda hemen kendini manuel alıyor neden olabilir aracın çekişinde gidişinde bir sıkıntı yok ancak d konumu görmüyor sanki d mod fişini çekmişler gibi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

birkaç yere yazdım ancak sonuç alamadım sugünlede vitesi d konumuna aldığımda hemen kendini manuel alıyor neden olabilir aracın çekişinde gidişinde bir sıkıntı yok ancak d konumu görmüyor sanki d mod fişini çekmişler gibi

Her konu okunuyor Ersin bey. Bir yerde takip edin.
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Araç kaza geçirdiğinde vites seçici bir yerlere çarptı muhtemelen. Önce lifte alınıp kontrol edilecek sonra kol sökülerek işe başlanacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet Işıklı

5 ay önce aldığım 2006 model 2.0 TDCI aracımda otomatik şanzıman sorunu yaşamaya başladım. Kalkışta 1 - 2 saniye bekleyip vuruntu yaparak kalkıyor. Denizli'de bir otomatik şanzımancıya durumu anlattım. Fren selenoid valfi arızalı dedi. Sipariş vereceğini söyledi fakat bulamamış. Çıkma bir beyin var 1700TL dedi. Bu konuda bir tavsiyeniz var mı? Teşhis doğru mudur? Başka bir servis öneriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Işıklı

teşekkürler, başka bir servise gidip yağına baktıracağım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Işıklı

Denizli'de otomatik şanzuman ustasını bulamadım. Başka bir yerde tavsiye edebileceğiniz bir usta var mı acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...