İçeriğe Yönlendir

Iphone 4G/4S Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Onur Demir

Recommended Posts

Özdemir Deniz

Emre çok teşekkürler. Sonucu yazarım buraya. Rehberi yedeklemek için hem outlook kullandım hem de idrive lite. sanırım yeterli olur ;)

Yorum bağlantısı
Yasin Özkan

mycontactsbackup var rehber kaydı için App Store'da. ben kullanıyorum arada, güzel, faydalı bence.

icloud'a yedeklemenin keyfi de paha biçilemez ama :good1:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Fatih Ada
(düzenlendi)

Sana JB yapma bekle demedim mi? Yoksa sakalım mı yok?

abi herşeyinden memnunum sadece 1 program için jb ihtiyacım var o kadar.5 dolar vermek istemiyorum :)

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Demir

5.1 e çıkmaz bence, çıkarsa da 1aydan önce gelmez.

Bu arada Ayarlar icon unda 1 yazıyor kırmızı şekilde, versiyon güncelleme var diyor ve kaybolmuyor sinir oldum. Güncellemicem :D

Yorum bağlantısı
Misafir

iPhone 4S için Gevey getirttik ihtiyacı olan varsa yardımcı olabilirim. Malum hafta sonu kuzenimin yanında çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Yazın gidince bir tane alıp geliyim diyorum iphone ama kim duysa bana yok iphone getir yok ipad getir diyor,nette araştırdım 2 tane getirende 10 tane getirende var şansamı kalmış bu olay? Herkese yok getiremem dedim zaten :D

2 taneden fazla getirmek yasak yakalanırsan vergisini paşa paşa ödetirler haberin olsun :)

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

2 taneden fazla getirmek yasak yakalanırsan vergisini paşa paşa ödetirler haberin olsun :)

Böyle kat'i bir kural var mı? Her üründen 2 tane mi sınır? Vergisi nasıl ve ne kadar ödeniyor?

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Yakalanmazsan problem yok ama gümrükte çevirip arama yaparlarsa geçmiş olsun.. Hatta bir çok kişi 10 tane alıp gelenler uçakta yolculardan rica ediyor gümrükten sonra geri alıyor telefonları..

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Ben kaç kere 4-5 tane getirdim. Hiçbir şey olmadı.

Bir keresinde 5-6 adet kamera vardı. Burada sordular. Ben de hepsi hediye dedim. Anneme kardeşine eşine vs diye. Tamam geç dediler.

İsteseler vergisini alabilirlerdi ama sen şanslıysan ben ne yapayım abi :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

İsteseler vergisini alabilirlerdi ama sen şanslıysan ben ne yapayım abi :)

yasada bir açık daha var ... yurtdışında telefonunu unuttuysan gümrüksüz olarak kargoyla yollatabiliyorsun ... ;)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Tolki isimli uygulamayı indiremiyorum.

Kardeşimdeki 4s store'dan aratınca buluyor, arkadaşımın 4 buluyor ama benim iphone 4 uygulamayı storedan aratınca bulmuyor?

Arkadasımdan bulup arkadasına oner yapıyorum tekrar olmuyor.

Ne yapmak gerekır?

Yorum bağlantısı
Misafir

Selam arkadaşlar. 2 Aydır iphone 4s kullanıyorum telefonumda bir sıkıntı var çözemedim ne olduğunu. Amerika'dan alınma sim free 4s 16 gb white.

En son çıkan 5.1 den sonra telefonun arka kamerasında sorun var bazen çalışıyor bazen deklanşör açılmadan bekliyor, bazen de siyah ekranda kalıyor. Yeniden yazılım attım sıfırladım aklınıza gelebilecek her şeyi denedim ama işe yaramadı. Amerika' ya geri göndereceğim bir arkadaşım gidiyor. Kutusu dahil olmak üzere bütün aparatlarıyla gönderiyorum. Lakin elimde fatura yok yada herhangi bir belge yok. Fikri olan var mı sorun olur mu? Biraz araştırdım herhangi bir şey istemediklerini okudum. İmei numarasından nereden ne zaman alındığını görüyorlarmış. Hiç bu şekilde bir değişim yada tamir işi yaptıran oldu mu?

Yorum bağlantısı
Misafir

Bundan yıllar önce hediye gelen faturasız bir ipod'u bu şekilde tamir ettirmiştik. Abim halletmişti. Detayları bilmiyorum ama elimizde ne fatura vardı ne de başka birşey.

Bende umuyorum inşallah sorunsuzca geri döner telefonum bana :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Neden pahalı hiç bir marka sorgusuz sualsiz değişim yapmıyor, iphone ürününün arkasında, sorun varsa direk değişim yapıyorlar. Bizim ülkede Apple Store olmadığı için bu hakkımızı pek kullanamıyoruz aracı firmalar yüzünden süreç biraz sıkıntılı oluyor. Telefon pahalı değil aslında içindeki yazılım asıl fiyatı yükselten. Yanlış hatırlamıyorsam 250 dolar gibi bir maliyeti var bir telefonun, yazılım ücreti hariç.

Yorum bağlantısı
Haydar Bakırcı-2

kısmetse 15 güne kadar 2 adet 4s getirteceğim almanyadan biri yetişkin diğeri çocuk pasaportu,telefonlarsa faturalı garantili alınacak.sorum şu pasaportlara işletme süreci nerde nasıl oluyor?her istediğimiz hattı gelince takıp kullanabiliyormuyuz?kullanamazsak neye dikkat etmeliyiz her hat için? sim free tam olarak nedir ve ordan alırken satıcıya ne demeliyiz bu konuda? acele cevaplar gerekiyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...