İçeriğe Yönlendir

Iphone 4G/4S Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Onur Demir

Recommended Posts

Misafir

Iphone 4s 32gb beyaz alacağız. Electroworld'ün içindeki Turkcell iletişim merkezi 32gb'lık beyaz modelin resmi olarak gelmediği sadece siyah verebileceğini belirtti. Teknosa'nın içindeki Turkcell ise başka bir şehirde stokra bir tane mevcut olduğunu belirtti. GErçekten beryaz model yok mudur, resmi olarak gelen? Yoksa Teknosa'ya inanıp sipariş geçmeli miyim? KArar veremedim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Iphone 4s 32gb beyaz alacağız. Electroworld'ün içindeki Turkcell iletişim merkezi 32gb'lık beyaz modelin resmi olarak gelmediği sadece siyah verebileceğini belirtti. Teknosa'nın içindeki Turkcell ise başka bir şehirde stokra bir tane mevcut olduğunu belirtti. GErçekten beryaz model yok mudur, resmi olarak gelen? Yoksa Teknosa'ya inanıp sipariş geçmeli miyim? KArar veremedim.

Saygılarımla.

Evren Bey satış personeli satabilmek için gerçeğe uygun olmayan beyanda bulunmuş olabilir :D

Bence biraz daha araştırın..

Birde imkan varsa yurtdışını tercih edin aynı paraya 2 tane alırsınız :)

Son olarak hayırdır? :D

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Saygılarımla.

Hayırdır Evren,ıphone a dönüşmü var? :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Aklın yolu bir... :D

Yurtdışı her zaman ucuza gelmez... ABD olması lazım... Veya İngiltere.

Onun için pasaport kaydı da gerekiyor.

Avea hattım olsa iPhone'a düşünmeden geçerim. Paketleri çok avantajlı...

Benim yurtdışı olayım o zaten Amerika :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bugün Iphone ile geçirdiğim ikinci hafta :) Mutluyum. 2-3 oyun yükledim canım sıkılınca oynuyorum.

Pdf ve Autocad çok güzel oluyor :) Dedikleri kadar varmış Iphone başkaymış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Yurtdışından getirme şansım yok. Zaten tüm cihazları distirbütör garantili olarak Türkiye'den alıyorum. Bunu da kız arkadaşımın 2 senedir kullandığı 3gs'nin kontratı biterken yerine alalım dedik. Daha doğrusu ben almayalım yerine başka model alalım dedim fakat baktım ki başka model mutlu etmeyecek, şimdi operatör paketli bir Iphone alacağız. Turkcell hat kullandığımızdan yine Turkcell kampanyalı olacak. Kullandığımız tarifeye göre vodafone ya da avea avantajlı olmuyor.

Iphone 4S'i biz tamamen kırmadan, hacklemeden kullanacağımız için çok fazla artısını görmeyeceğiz. Fakat ilerde çıkan uygulamaların güç ve performans gerektireceğini düşünerek, (ki bu modelin hem 5. nesile hem de 5. nesil çıkana kadar yeni uygulamalar için hazırlık modeli olduğunu düşünüyorum), 4. nesil yerine 4S için tercihimizi kullanıyoruz.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3g denen Türkiye deki alt yapı ile 3s modelinin bir ilintisi var mı? Varsa, 4s için 4g mi lazım alt yapı olarak :s

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

3g denen Türkiye deki alt yapı ile 3s modelinin bir ilintisi var mı? Varsa, 4s için 4g mi lazım alt yapı olarak :s

ciddi mi sordun geyik mi yapıcaksın abi?

Yorum bağlantısı
Misafir

Bugün beyaz yerine siyah 32gb 4S'i aldık. Siparişle gelen beyazın üstüne yarı açık bir jelatin geçirip göndermişler. Orjinalinde çift jelatin var. Telefonun kenar çerçeveleri hafif kararmış olunca teşhirden gelme ihtimalinin yüksek olduğuna kanaat getirdim. Teknosa'dan bekliyordum doğrusu böyle birşey. Tabi almadık. Biraz ikna çabalarımla Electroworld içindeki Turkcell'den Siyah Genpa garantili, 2gb internet paketi ile telefonu aldık. Bu arada telefonu bulmak çok kolay değil. Beyaz 16gb'lıkta daha rahat bulunuyor fakat genelde ellerinde ya cihaz yok ya da bir adet var müşteriye ayrılmış. Teleses bayileri ise Şubat başına kadar telefon yok diyor. Electroworld'de de yok. Bakalım bundan sonra biraz daha kurcalayıp, Iphone dünyasını anlamaya çalışırım artık.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Eskisi de 32gblıktı. Kullanacağımızdan değil ama önceki modelden aşağı olsun istemedim. İhtimal olarak da, iki yıl boyunca uygulamaların, telefonun işlemci kapasitesine göre daha detaylandırılabileceği, dolayısı ile biraz daha fazla yer kaplayabileceğini düşünüyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Teşekkür ederim Fatih Bey. Gerçekten kullanmak isteyeni çok memnun eden bir cihaz.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Teşekkür ederim Fatih Bey. Gerçekten kullanmak isteyeni çok memnun eden bir cihaz.

Saygılarımla.

E oldu mu şimdi? :i-ih:

Her şartta, her zaman ve her yerde iPhone kötüdür diyeceğiz Evren Bey abicim. Lütfen... :selo:

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

E oldu mu şimdi? :i-ih:

Her şartta, her zaman ve her yerde iPhone kötüdür diyeceğiz Evren Bey abicim. Lütfen... :selo:

Kötü zaten :flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

4s 1080p video cekerken zoom yapiyormu?

Denerim Mehmet. Hiç video çekmedik. Ancak bugün çekilen resmi maille aldım. Fena durmuyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Vah vaaah :D

gizli gizli bizi takip etmekten vazgeç cihangiroğlu :) sende alacaksın bi gün,o zaman bu yorumlarını bir bir okutacağız sana :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D

S2 ile aynı para olsun yada taksitle aynı paraya bulun alayım, yoksa 2250 tl. ye almak yazık günah vallahi, ha niye alıyorum, zevkine, nexus S gibileri varken 4s psp gibi gelir bana :)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Iphone'u bilgisayarında modem olarak kullanan var mı?Yorumlarını almak istiyorum.

Ben de cazip bir kampanya ile alıp modem olarak da kullanmak istiyorum?En azından aylık 29 TL ödemekten kurtulurum.Verimli olmuyor cihaz çok ısınıyor batarya hemen bitiyor deniliyor?

Ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Nezaket Gürsoy

Yurtdışından gelirken ordaki iphoneu getirdim 3GS. Kayıt işini bugün hallettim ama sim kilidin kırılması işi kaldı. Herhangi bir yerde kırdırsam sorun çıkar mı yoksa bildik bir yere gitmek mi gerekir? Piyasası nedir? Bugün 40-50 ytl dedi kayıt yaptırdığım yerin önerdiği servis. Fiyat normal mi?

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Nezaket Gürsoy

Nezaket hanım,

Telefonun yazılım ve modem firmware versiyonları kaç?

Settings--> General --> About kısmında bunlar yazıyordur...

Ona göre yardımcı olayım...

Sürüm: 5.0 (9A334)

Model: MC637FB

Modem Firmware: 05.16.05

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...