İçeriğe Yönlendir

Iphone 4G/4S Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Onur Demir

Recommended Posts

Onur Demir

Bugün IOS 5.0.1'e yükseltip jailbreak yaptım.

Bakalım göreceğiz nasılmış diye...

Hayırlı olsun Abi :) MacOs nasıl ama :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Gercek Can, eksiklikleri olsada fena sayilmaz. Degisiklik isteyince gecip kullanilabilinir.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Şimdi ben iphone4 almaya karar vermiştim ancak elime samsung un 5' lik tablet bilgisayarı geçti gayet güzel birşey iphone yerine bundan alsam mevcut telefonumu kullanmaya devam etsem iphone bana fazladan ne sunacak ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yasadışı bedava uygulamanın emeğe saygı içermediğini, muhtemelen haram olduğunu ve yazılım sektörünü baltaladığını düşünmekteyim.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Şimdi ben iphone4 almaya karar vermiştim ancak elime samsung un 5' lik tablet bilgisayarı geçti gayet güzel birşey iphone yerine bundan alsam mevcut telefonumu kullanmaya devam etsem iphone bana fazladan ne sunacak ?

yanınızda kocaman bir tablet taşımamanın verdiği rahatlığı sunacak :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ne çekiyorsak bu doktorlardan çekiyoruz ya :) Doktor adama telefon lazım. Al bir C5, yanında da tablet olarak 10 inç başka bişey. 3G siz. (telefondan ap yaparsınız).

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Fatih bey ıphone kaç inc benim dediğim 5' lik birşey gayet de hızlı ürün bu

http://www.bimeks.com.tr/urun/120715/samsung-galaxy-s-wifi-5.aspx

Ne çekiyorsak bu doktorlardan çekiyoruz ya :) Doktor adama telefon lazım. Al bir C5, yanında da tablet olarak 10 inç başka bişey. 3G siz. (telefondan ap yaparsınız).

Hocam bende aynen bunu diyorum :) ama tablet küçük birşey olsun diyorum 5 inçlik

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

http://www.bimeks.co...y-s-wifi-5.aspx

Hocam bende aynen bunu diyorum :) ama tablet küçük birşey olsun diyorum 5 inçlik

olmaz.. hep içinde ukte kalır. tableti büyük telefonu küçük almalısınız.

(Hutbeyi kısa, namazı uzun derler ona benzedi).

Yorum bağlantısı
Misafir

HTC den sonra İphone 4S alınır mı? Geçiş yapan var mı aranızda bu şekilde.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

HTC den sonra İphone 4S alınır mı? Geçiş yapan var mı aranızda bu şekilde.

İş arkadaşım ip3g den sonra htc hd desire aldı,1 ay sonra i phoneun yerini tutmuyor diyerek onu satıp ip4 aldı.. Kişiye göre değişir biz burada işin makarasını yapıyoruz..

benim kişisel fikrim ise her zaman iphone olur..

http://www.bimeks.co...y-s-wifi-5.aspx

valla 3,5 inç benim için yeterli oluyor ama siz ben detaylı dosyalar hazırlıyorum,inceliyorum vs şeklinde düşünüyorsanız sizin tercihiniz derim.. ama yok ben internete girerim mail atarım maillerime bakarım oyun oynarım vs. diyorsanız tablet+telefon taşıyacağıma ip tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

yok dosyalık bir işimiz yok maksat nette vakit geçsin :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

doktor için bir yığın bilgi belge var okuması gereken. Hastane bilişim sistemine entegre de birşeyler var. HBS firmasına sordurun hangisi için ürün hazırlıyorlar. Onu da alabilirsiniz. En basiti vademecum var.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Hocam bilgi belge işleri evdeki notebookla halledilir bu nöbetlerde 5-10 dk lık aralarda vakit geçirmek için

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Cepte (önlük cebi) taşımanız fayda sağlayacak ise 5 inç olabilir o zaman. Taşımam derseniz tablet.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Aynen cepte dursun lazım olunca cıkartıp bakalım düşüp kırılsa da sıkıntı olmasın şimdi ben ıphone 4 alsam nöbette düşüp kırılacak yazık olacak alete :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Birşey sorsam bu tip tabletler hekimlere hastanede bilgi açısından yardımcı olabilir mi yoksa gerke yok mu dersiniz? (projeler açısından soruyorum bulmuşken).

Yorum bağlantısı
Emre Yılmaz54

Birşey sorsam bu tip tabletler hekimlere hastanede bilgi açısından yardımcı olabilir mi yoksa gerke yok mu dersiniz? (projeler açısından soruyorum bulmuşken).

Mehmet Bey appstore'da eczacılar ve doktorlar için uygulamalar var benim kuzenim eczacı ve geçenlerde bi uygulamas atın aldı adını hatırlayamadım ama çok işine yaradıgını söyledi.

hangi ilaç ne işe yarar içindeki bileşenler ile ilgili bilgiler..

sanırım bu tarz uygulamalar doktorlar için uygun olacaktır.

düşünsenize masanızda ki o kırmızı ççok kalın sayfalı kitap yerine bir ipad var ve arama bölümüne istediginiz ilacı yazmanız yeterli :)

şunu da belirteyim yanlış hatırlamıyorsam uygulamanın fiyatı 99 $ dı :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Vademecum o. ABD de Merck Manual derler. benim daha çok üzerinde durduğum yeni bilgi açısından.

Yorum bağlantısı
Emre Yılmaz54

iPhone'lara yapılan jailbreak işlemi tamamen yasaldır. Kanunlara uygundur.

Detaylar bu linkte

Evet jailbreak yasal ama arkadasin bahsettigi uygulama gelistiricilerin belirli bir fiyatla emeklerinin karsiligi olarak sattiklari uygulamalari jailbreak islemi sonrası bunlari ucretsiz temin edebiliyoruz ee tabi bunuda kisinin kendi etik kurallarina birakalim :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

İphone(3gs) kullanmaya başladım ama iphone ile ilişkim, ufo gören masum köylü aşamasından öteye geçmiyor. Bu aleti nasıl öğreneceğim? Onurun yaptığı tema güncellemesi veya jailbreak nasıl yapılır vs vs gibi konularda yol gösterici bir site var mı tavsiye edeceğiniz?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sandviç te yap, hatta mayonezlisi güzel oluyor diyorlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...