İçeriğe Yönlendir

Iphone 4G/4S Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Onur Demir

Recommended Posts

Misafir

Zafer Hocam artık bende İOS cu oldum kusura bakma. Geçenlerde telefonu satmak zorunda kalmıştım. Şimdi durumu düzeltince ne alayım dedim kuzenim tutuşturdu elime iphoen 4s i hadi yallah dedi :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Valla yaklaşık 1 sene kadar , bb 9800 kullandım güzel sanıyordum , avea nın sınırsız internet paketine de üyeydim ama çok yavaştı internet bağlantısı ve ben bunu avea dan kaynaklı olduğunu zannediyordum . Sonra bir baktım kampanyadan yararlanıyorum deneme amaçlı iphone4 -16 gb aldım ve 3 aydır da kullanıyorum memnunum . İyiki değişim yapmışım :D

jailbreak hakkında fazla bilgim yok arkadaşlar , tamamı ile telefon ingilizcemi oluyor ? ve nasıl yapılıyor ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Çizilmez onun ekranı, gerek yok bunlara, taş gibidir taaaş. :)Sadece kırılır o kadar

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Yanlis anlasilmasin ben iphone taraftari degilim :) Sadece uygun buldugum icin iPhone yoksa tercihim S2 olurdu.

o zaman çok şanslıymışsın.. uygun bulduğun için telefon kullanıyorsun yoksa tırt kullanacakmışsın :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dabi dabi aynen öyle olmuş, merso yu bırakıp fiatla iadere etmiş arkadaş :D

Bütün modelleri aynı olan chip tuningli aleti naapsın :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ohooo sen çoktaaan doğru yolu bulmuşsun, oyun oynayacaksan psp alırdın zaten.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

JB an itibari ile tamamdır :) güle güle kullanayım :)

@Alper abi ekranın tepesine dokununca kilitleme ataması ile ilgili bilgi paylaşımı bekliyorum senden :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

JB an itibari ile tamamdır :) güle güle kullanayım :)

@Alper abi ekranın tepesine dokununca kilitleme ataması ile ilgili bilgi paylaşımı bekliyorum senden :)

Activator ü kur Fatih, Onun menüsünü kurcala ;)

Bu arada Zephyr de çok güzel.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Activator ü kur Fatih, Onun menüsünü kurcala ;)

Bu arada Zephyr de çok güzel.

Onur hallettim onları Alper abiyle konuştuk.. :) Bu arada kuaidial de çok güzel bi uygulama..

Senden tema ismi rica edeceğim :)

4s 1080p video cekerken zoom yapiyormu?

4s ile çekilmiş bir klip var burada,fikir sahibi olmak açısından paylaşayım.

http://www.youtube.com/watch?v=FQkBfOnfkLo&feature=player_embedded#!

Yorum bağlantısı

Ekranda borsa bilgilerini kapatmak için bir yol var mı? Sürekli bilgi alışverişi yapmasını istemiyorum ilgilenmediğimiz bir konuda. Yukardan ekranı çekince Androiddeki gibi ekran açılması güzel olmuş. icloud gerçekten yaralı ve yaratıcı bir uygulama. Fakat benim yıldızım barışmıyor. Telefonun suçu yok ben soğuk davranıyorum:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ekranda borsa bilgilerini kapatmak için bir yol var mı? Sürekli bilgi alışverişi yapmasını istemiyorum ilgilenmediğimiz bir konuda. Yukardan ekranı çekince Androiddeki gibi ekran açılması güzel olmuş. icloud gerçekten yaralı ve yaratıcı bir uygulama. Fakat benim yıldızım barışmıyor. Telefonun suçu yok ben soğuk davranıyorum:)

Saygılarımla.

:D

Yorum bağlantısı

Settings--> Notification--> Stock widget--> OFF yapılarak kaldırılabilir...

Teşekkürler Alper Bey.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Fatih

Bırak temayı filan. :) Bir kere bile tema yüklemedim telefona.

Asıl Tweaks kısımlarına bak.

Ama yükleyeceksen Cydia-->Sections-->iThemes veya Themes kısmına gir...

tamam işte tema dediğim o benim tweaks :) hani şu icon geçişlerinde dönüyo falan böyle bi atraksiyon yapanlardan :p

Yorum bağlantısı

Telefoncuya verilirse 500.-TL, elden satılırsa 600-700 arası tahminen. 39,90.-TL'den piyasada bulunmasa da 8gb'lıklarını satıyor Turkcell kontratla.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Betası developerlara verilmiş bildiğim kadar.

www.modmyi.com sitesinden takip edilebilir.

Teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Emre Yılmaz54

Betası developerlara verilmiş bildiğim kadar.

www.modmyi.com sitesinden takip edilebilir.

developer lara 5.1 beta 3 verildi bende kullandım..

ilk defa bukadar uzun tuttu beta süresini..

yakın zamanda final sürümünü yayınlarlar diye düşünüyoruz..

tabi 50.1 'e untethred jb çıkınca hemen indirdim versiyonu :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

ben hala ios 5.0.1 yüklü 3GS'e jailbreak yapamadım. madde madde ne yapmam lazım, kurulumu nerden bulacağım buraya yazabilirseniz çok sevinirim. link de olur :) tabi yedek vs. dikkat etmem gerekenleri de :)

Yorum bağlantısı
Emre Yılmaz54

ben hala ios 5.0.1 yüklü 3GS'e jailbreak yapamadım. madde madde ne yapmam lazım, kurulumu nerden bulacağım buraya yazabilirseniz çok sevinirim. link de olur :) tabi yedek vs. dikkat etmem gerekenleri de :)

Özdemir Bey Şu Linkten En Ayrıntılı Şekilde Yapabilirsiniz ;

http://www.appleturk.net/jailbreak-and-unlock/37103-5-0-1-untethered-jailbreak-iphone-3gs-iphone-4-ipad-1-ipod-3g-and-4g-resimli-anlatim-ana-baslik.html

Ğer yapamadıgınız takıldığınız yer olursa ordaki linkte sorularınızı sorabilirsiniz..

ya da bana sorabilirsiniz..

sadece jailbreak yapacagınız için yedek almanıza gerek yok ama bir iphone kullanıcısı iseiniz mutlaka rehberinizi herzaman yedeklemeniz gerekir..

malum elektronik eşya ne olacahı belli olmaz :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...