İçeriğe Yönlendir

Focus III - Xenon / Far / Adaptif Far / Sorunları / Montaj Hakkında

Fatih Gokluoglu

Recommended Posts

Doğan Can Demir

Bugun bi titanyum x lacivert focusa bindim 2014 girtlak dolu cok fenaydi ama 81 bin guzel para

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Yenilmez

Çok güzel olmuş maşallah güle güle kullanın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Yıldız
(düzenlendi)

üstadım bence pahalı değil hele birde yurdışı olunca gayet ucuz...Eğerki siz kendiniz varalon parçanın üstüne LED çekip yapsaydınız çok berbat ve itici olacaktı çünkü yapılan örnekleri defalarca gördüm hemde farklı farklı araçlarda hiçbiri sizin aracınızdaki gibi orjinal ve göze hoş gelmedi  hepsi eğrelti duruyordu yaptığınız iş ve zevkiniz gerçekten ON numara fevkalade güzel olmuş...Bu arada FOCUS 3 mü satmamış olsaydım kesinlikle alırdım...

tarihinde Sami Yıldız tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Enginsu

üstadım bence pahalı değil hele birde yurdışı olunca gayet ucuz...Eğerki siz kendiniz varalon parçanın üstüne LED çekip yapsaydınız çok berbat ve itici olacaktı çünkü yapılan örnekleri defalarca gördüm hemde farklı farklı araçlarda hiçbiri sizin aracınızdaki gibi orjinal ve göze hoş gelmedi  hepsi eğrelti duruyordu yaptığınız iş ve zevkiniz gerçekten ON numara fevkalade güzel olmuş...Bu arada FOCUS 3 mü satmamış olsaydım kesinlikle alırdım...

Çok teşekkür ederim size ruhumu okşadınız  :) .Böyle güzel dilekler almak hoş.Ama kesinlikle söylüyorum focus 3 aracı olan herkesin yapması gereken bir uygulama.Size katılıyorum diğer arkadaşların kendi yaptıkları uygulamalar çok berbat ve itici.Sanki araçta fabrika çıkışı var gibi oldu bu uygulama. :nazar: nazar boncuğumuda ekliyim  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Turgut Ünal

Mükemmel olmuş,Orijinal yazsan inanırdım.Güle güle kullan...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Güzel olmuş, orijinalden farkı yok. Güle güle kullanın. 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Yurtdışından alışveriş yapmamış arkadaşlara özellikle cazip gelecektir.Çünkü ülkemizde bu şekilde satılan ürünleri bulmak neredeyse imkansız olanlar da en az 2 katı fiyatlıdır..Ancak daha önce dediğim gibi fiyat yurtdışı olmasına rağmen yine yüksek..Bu parçanın maliyeti çok komik rakamlardır..aliexpress de falan baktınız mı orada da kaliteli ürünler oluyor..Mesela bu tarz 2.5 kasalar için hazır led aydınlatmalı sisler vardı..forumda konusu da vardı..

Yorum bağlantısı
Emrah Enginsu

Sizin vermiş olduğunuz linkteki malzeme ve nicelerine baktım yani körü körüne araştırmadan almadım.Fakat eğer iyi araştırırsanız sinyalli olanlar 80 dolardan aşağı değil.Sinyalli tiplerinde çift sıra led var mazemenin içinde.Kısacası ben bu ürünü 2 ay araştırıp öyle aldım.Benim şansızlığım doların artışı oldu yoksa 200 tl nin altına mal olacaktı bana.Ayrıca bu ürünü bu şekilde üretim yapılabilir ancak toplama malzemelerle yapamazsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

Ürün çok güzel benim şeker kırmızıya da çok yakışır, amma ben vida sıkmakdan ileri gidemiyorum.ürüne 200 tl verip birde oto elektrikçiye 100 tl vermek ağır olur.kendim yapacağımı bilsem hemen alırım ürün şahane...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Enginsu

Ürün çok güzel benim şeker kırmızıya da çok yakışır, amma ben vida sıkmakdan ileri gidemiyorum.ürüne 200 tl verip birde oto elektrikçiye 100 tl vermek ağır olur.kendim yapacağımı bilsem hemen alırım ürün şahane...

Benim meslek icabı takım tutmaktan baya ötedeyim fakat anlayan bir arkadaşınızla yapabilirsiniz.Ürünü aldığım sitede zaten hangi renk kablo nereye bağlanacağı hem resimli hemde sözlü olarak yazıyor. :) Azmin elinden bişey kurtulamaz yani  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

Bizim iş yerinde her işten anlayan bir arkadaşım var ona göstereyim hallederiz derse bu iş olur tıkandığımız noktada sizden yardım alırız artık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Enginsu

Bizim iş yerinde her işten anlayan bir arkadaşım var ona göstereyim hallederiz derse bu iş olur tıkandığımız noktada sizden yardım alırız artık :)

Her şekilde yardıma hazırım  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Serkan Kırbaş

ürün çok yakışmış ellerinize sağlık. yanlız sormak stediğim bir şey var : üründe sıkıntı çıktığı zaman değiştirme şansımız olurmu veya bu led farların ömrü ne kadardır ledlerde sorun çıktığında nasıl bir uygulama yapabiliriz?

not: şu anda sizin verdiğiniz linki inceliyorum cevabınıza göre sipariş vereceğim..

şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Gerçekten çok yakışmış ve özellikle üçgen parça ile gelmesi ayrı bir orjinallik katmış, güzel günlerde kullanın......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Gayet güzel olmuş.Güle güle kullanın.Çok şık duruyor.. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Enginsu

ürün çok yakışmış ellerinize sağlık. yanlız sormak stediğim bir şey var : üründe sıkıntı çıktığı zaman değiştirme şansımız olurmu veya bu led farların ömrü ne kadardır ledlerde sorun çıktığında nasıl bir uygulama yapabiliriz?

not: şu anda sizin verdiğiniz linki inceliyorum cevabınıza göre sipariş vereceğim..

şimdiden teşekkürler

Üründe sıkıntı çıktığı zaman satıcıyla mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.Ledlerin ömrü 50000 saat miş,Uygulamasını eliniz takım tutuyorsa yapabilirsniz.Ben ürünün montajını yaptıktan sonra belli bir süre normaldi sanırım nazar değdi :) .Kontrol ünitesinde sıkıntı oldu satıcıyla birkaç yazışma sonucunda sorunu hallettik.Şuan ürünü gönderdi 10 güne kadar gelir inşallah sorunum çözülmüş olacak.Size şöyle söyliyim Türkiyedeki en iyi siteden daha duyarlı oradaki satıcılar.Mail attığımda adam anında cevap atıyor.Konuştuğum kişi Honkong da düşünün yani duyarlılar bu konuda.Sizi mağdur etmezler emin olun buna.İçiniz rahat olsun.

Yorum bağlantısı
Emrah Enginsu

Emrah Bey,sitede 89 dolar yazıyor.bunun üzerine birde 11 dolar kargo ücretimi vericez?

Malesef Ufuk bey  :biggrin: 11 dolarda kargo ücreti var.Fiyatında ben aldığımda biraz indirim vardı.Ben 81 dolar artı 11 dolar kargo ücreti şeklindeydi.İndirim bitmiş sanırım.Ama çok hoş gerçekten tüm dikkatler sizde oluyor.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

muhteşem olmuş. kesinlikle f3 sahipleri için alınması şart bir aksesuar bence. sinyal fonksiyonunu filan da öğrenince daha bir şaşırdım. ford bir an önce buun standarttan sunmalı bence. ar-ge masrafı da olmaz hazır yapılmışı var. :D

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

Malesef Ufuk bey  :biggrin: 11 dolarda kargo ücreti var.Fiyatında ben aldığımda biraz indirim vardı.Ben 81 dolar artı 11 dolar kargo ücreti şeklindeydi.İndirim bitmiş sanırım.Ama çok hoş gerçekten tüm dikkatler sizde oluyor.

3-5 dolara bakmıyacağız artık :) cihaz ile ilgili sorun yaşadım demşştiniz çözdünüzmü? Can sıkacak bir sıkıntı değildir umarım.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...