İçeriğe Yönlendir

Siyah İncim Ghia-X Mondeom

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Far karartma yerine iç plastik aksamın boyanması mantıklı. Reflektöre el sürülmemeli, yoksa ışık nereden yansıyacak?

Ben pek anlamam ama bir büyüğümüz, abimiz, ehtiyarımız demişki, ışık gelecek yerden mercek esirgenmezmiş :D

Sani ben böyle oynamalara girmem. Gireceksemde o büyüğümüz dediği gibi ışık gelen yerden merceği esirgemeyeceğim ama o da iyi maliyet :) Yani yaptığım değişiklik bana zarar vermeyecek. :)

Hocam yanlış anlama ama farlar çok kötü olmuş. :i-ih:

Niye yanlış anlıyayım :) Araç benim değil olsa bile zevk derim Hakan senimi kıracağım bu tür değişikliklerden :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Niye yanlış anlıyayım :) Araç benim değil olsa bile zevk derim Hakan senimi kıracağım bu tür değişikliklerden :)

O zaman hiç olmamış ve sakın yaptırma hocam. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben beğenmedim Hocam.. Sakın yaptırma..

Abi onu yaptırmak için 120 tl vermem zaten :) Ben önümü görme çabasındayım biliyorsun.

Yorum bağlantısı
Misafir

Mercek için Tam virüs enjekte etme zamnı haydi tüm iğneler birleşsin. :fiuw::crazy::exc1:

Mehmet zararını uzun yolda aydınlanan bir yol ile telafi edeceğini biliyorsun degilmi?

Sislere sarı ampul yada sarı xenon alıp tak oralarda kışın faydasını çok görürsün. :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mercek için Tam virüs enjekte etme zamnı haydi tüm iğneler birleşsin. :fiuw::crazy::exc1:

Mehmet zararını uzun yolda aydınlanan bir yol ile telafi edeceğini biliyorsun degilmi?

Sislere sarı ampul yada sarı xenon alıp tak oralarda kışın faydasını çok görürsün. :good1:

Mercek virüsü içimde abi.

Abi sarı xenon ancak Ankara'ya geldiğimde sen yaparsın abi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

X olsun çamurdan olsun maşallah kocam gerçekten güzel araç. Kazasız belasız.

:p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

X olsun çamurdan olsun maşallah kocam gerçekten güzel araç. Kazasız belasız.

Burak son koyduğum resimler benim araca ait değil. O bir arkadaşımın aracı. O ghia dizel temiz bir araç. Güzel diklerin için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ersen abi oluyor mu ? Bir yazım hatası yapmışız sen etiketlemesen görmeyecektim. Seni iç işleri bakanlığına şikayet ederim bak. :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ersen abi oluyor mu ? Bir yazım hatası yapmışız sen etiketlemesen görmeyecektim. Seni iç işleri bakanlığına şikayet ederim bak. :D

:p

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kaya

Arkadaşlar benim arabama tırt diyenler bir bakın. Kadranı terse çevirmiş devir saati sona vurmuş vaziyetteyim. Artık hızımı siz düşünün 240 geçmiş ibre sona vurmuş :)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Senin mondi kesin aşık olmuş..... :D Bu günlerde güzel bir mondinin yanında park ettinmi hiç :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Vaay, ahenkle dans ediyor.. :)

Aynen ilk andaki dansı daha güzeldi :)

Hocam hayırlı işler :D

Eyvallah kardeş :)

Sanki uçak fit kaybediyor gibi.. :biggrin:

Ne fit kaybetmesi. Allah ne verdiyse gidiyor işte :D

Senin mondi kesin aşık olmuş..... :D Bu günlerde güzel bir mondinin yanında park ettinmi hiç :biggrin:

Son günlerde çok fazla mondeo ile karşılaştık :) Ben diyeyim 5 sen de 10 tane (ciddiyim) :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

fun yanına park edilmiş olabilir mi?

Aman abi uzak dursun yoksa benimki kahrından ölür 1.25lik funun geçmediği araba yok mübarek benimki kadran devirse bile onu geçemez :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Ne fit kaybetmesi. Allah ne verdiyse gidiyor işte :D

Bizede ''yapıştırrr'' demek düşüyor o zaman :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Ne içirdin arabaya da kendini dev aynasında görüyor senin tırt :p

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ne içirdin arabaya da kendini dev aynasında görüyor senin tırt :p

O kadar tırt dedinizki alındı garibim :) Sonra coştu :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...