İçeriğe Yönlendir

Siyah İncim Ghia-X Mondeom

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Ertan Çabuk

O kadar tırt dedinizki alındı garibim :) Sonra coştu :D

Hadi canım sende. her tarafı çoşsa nolacak düplü otomatiğin :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Mehmet abi sıkıntı ne idi? Konuyu takip etmedim söylendi ise kusura bakma.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hadi canım sende. her tarafı çoşsa nolacak düplü otomatiğin :p

Hala 1.6 ları tokatlıyor :D

Mehmet abi sıkıntı ne idi? Konuyu takip etmedim söylendi ise kusura bakma.

Sıkıntı yok kardeşim. Benim arabanın hızına ne km nede devir saati dayanabildi sona vurdu :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

yokuş aşağı mı? :D

Ben yokuş aşağı giderken onlar rampa çıkıyorlar :D Ancak tokatlıyor :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

öhöm, bir Tırt mondi mi dedi :p

Evet buyrun benim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Tırt falan değil çamur atmayın. O bir canavar yavrusu. Yakışıklı ve ağır başlı. :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tırt falan değil çamur atmayın. O bir canavar yavrusu. Yakışıklı ve ağır başlı. :good1:

Eyvallah hocam. Onlar kıskanıyorlar :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Libreyi doğru mu görüyorum.. :hiaa:

İbreyi doğru görüyorsun :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam tekliyor gibi geldi bana :D

Abi ne teklemesi :D Araç daha yokmu bas bas diyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Allahın sevgili kuluymuşum :)

Arefe günü yola çıkacaktım lastik basınçlarını kontrol ettirdim. Lastiğin biri patlak çıktı. Tamirak yapıldı. Sabah rahat çalışan araba çalışmadı. Bu arada herşey normal sadece km saatim sıfırlanmış haricinde herşey çalışıyor. Teyp bile kod istemiyor. Kontağı çeviriyorum araçtan şak şak şak ses geliyor sanki marş dinamosu dişli sesi gibi. Bu arada ibreler sona vurdu. Orda kaldı :D Mehmet Özyürek abimi aradım direk akü dedi. (Buarada araçta eşya var ailem var. Onları eve gönderdim. Eve yakın yerdeydim. ) Aküyü söktük şarja taktık 12.9 volt var ve dolu görünüyor. Aküde sorun görünmüyor. Sonra ben ustamı çağırdım. Akü dediler. Takviye yaptık araç tek marşta çalıştı.Bastım servse gittim. Son müşteri bendim. Şayet geç kalsaydım bayramda rezil olurdum. Akü kontrol edildi Mehmet Özyürek abimin dediği gibi akü amper üretmiyor. Akü garantiliydi (Aküyü servisten bilerek almıştım bir sorun olursa en garanti yer :) Başıma gelecekleri biliyorum :D ) Hemen akü değiştirildi.

Allahın sevgiili kuluyum.

1-Lastik basınçlarını kontrol ettirmesem patlağı göremeyecektim bayramın birinci günü rezil olurdum

2-Lastik patlağının tamiri yapılmasaydı belki akü bayramda sorun çıkaracaktı belki otobanda sorun çıkaracaktı. Şükür Maraş içinde sorun oluştu ve sorun çok kısa sürede çözümlendi.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Hocam geçmiş olsun.Çok sevdiğinden oluyor bunlar.Biraz rahat bırak arabayı yahu. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam geçmiş olsun.Çok sevdiğinden oluyor bunlar.Biraz rahat bırak arabayı yahu. :D

Öğretmenler yatıyor. Yatmaktan kalan zamanıda bu şekilde değerlendiriyor :D

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya

Allahın sevgili kuluymuşum :)

Arefe günü yola çıkacaktım lastik basınçlarını kontrol ettirdim. Lastiğin biri patlak çıktı. Tamirak yapıldı. Sabah rahat çalışan araba çalışmadı. Bu arada herşey normal sadece km saatim sıfırlanmış haricinde herşey çalışıyor. Teyp bile kod istemiyor. Kontağı çeviriyorum araçtan şak şak şak ses geliyor sanki marş dinamosu dişli sesi gibi. Bu arada ibreler sona vurdu. Orda kaldı :D Mehmet Özyürek abimi aradım direk akü dedi. (Buarada araçta eşya var ailem var. Onları eve gönderdim. Eve yakın yerdeydim. ) Aküyü söktük şarja taktık 12.9 volt var ve dolu görünüyor. Aküde sorun görünmüyor. Sonra ben ustamı çağırdım. Akü dediler. Takviye yaptık araç tek marşta çalıştı.Bastım servse gittim. Son müşteri bendim. Şayet geç kalsaydım bayramda rezil olurdum. Akü kontrol edildi Mehmet Özyürek abimin dediği gibi akü amper üretmiyor. Akü garantiliydi (Aküyü servisten bilerek almıştım bir sorun olursa en garanti yer :) Başıma gelecekleri biliyorum :D ) Hemen akü değiştirildi.

Allahın sevgiili kuluyum.

1-Lastik basınçlarını kontrol ettirmesem patlağı göremeyecektim bayramın birinci günü rezil olurdum

2-Lastik patlağının tamiri yapılmasaydı belki akü bayramda sorun çıkaracaktı belki otobanda sorun çıkaracaktı. Şükür Maraş içinde sorun oluştu ve sorun çok kısa sürede çözümlendi.

Geçmiş olsun. Her işte bir hayır vardır derler ya ... İlk mola yerinde kalsaydınız çoluk çocuk rezil olurdunuz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Geçmiş olsun. Her işte bir hayır vardır derler ya ... İlk mola yerinde kalsaydınız çoluk çocuk rezil olurdunuz

Sağolun dediğiniz gibi her işte vardır bir hayır. İskenderun'a kadar mola vermiyorum. Ama yolda ışıklarda stop etme riski var. Birde otobanda 2458 metrelik tünelden çok korkuyorum.

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya

Sağolun dediğiniz gibi her işte vardır bir hayır. İskenderun'a kadar mola vermiyorum. Ama yolda ışıklarda stop etme riski var. Birde otobanda 2458 metrelik tünelden çok korkuyorum.

İskenderun ?? Bende Antakya lıyım. Hocam hemşeri sayılırız :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ee düzelmişti ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ee düzelmişti ?

Düzelen ne? Bu sorun Akü sorunu.

İskenderun ?? Bende Antakya lıyım. Hocam hemşeri sayılırız :tongue:

Forumda hemşo çok. Çok şükür yanlız değiliz :)

Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Bu arabanın birdenbire gaza yüklenince çıkan motor sesine hastayım seni direkt koltuğa yapıştırıyor :D Etraftaki arabalar korkudan sağa yanaşıp yol veriyorlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu arabanın birdenbire gaza yüklenince çıkan motor sesine hastayım seni direkt koltuğa yapıştırıyor :D Etraftaki arabalar korkudan sağa yanaşıp yol veriyorlar :D

Bunu denemem lazım :D

Tam bana göre ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...