İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Mert Yeldan

Bilmiyık

Uzunlar ve gündüz farı tek ampülde. Çift flaman var.. Piyasada muadili yok :p Özgün teknoloji ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Zr53'ü konusuna yaz da kalıcı olsun. Ampül ne önerecen?

bosch yada osram derim :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bakın ne geliyor, google modüler telefon test aşamasında :)

Google-Project-Ara-795x350.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yasin Şimşek

Ace 2 telefonumda hafıza değiştirme yapmıştım. Şimdi eski haline dönmek istiyorum nasıl yapılır bilen var mı?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Semih İzgi
(düzenlendi)

f558e180b77ec08741f7e32a3081b7e3.jpg

eski toprak hala fena degil

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

hTC Desire 820 çıkmış :)

S615 64 bit işlemci, 2gb ram 13mp arka, 8 mp ön kamera, Adreno 405 le orta segmentte yer edinir sanırım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Android L ile ilgili yeni haberler, artık telefondaki herşey şifreli olacakmış sanırım, yani buluta dahi yüklediğiniz şeyler şifreli olacak, hack leseler bile tırtos taki gibi herşey ortaya dökülmeyecek, andro L ile birlikte artık andro başka bir boyuta geçiyor arkadaşlar, rakipsiz ve galaksilerde tek olacak, yok öyle bazıları gibi aya çakılıp kalmak  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
(düzenlendi)

Zeki Müren de bizi görebilecek mi? O zaman nirvanadan katılırım androya. Yoksa forever 6300  :D  :D

tarihinde Mustafa ÇİÇEK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Zeki Müren de bizi görebilecek mi? O zaman nirvanadan katılırım androya. Yoksa forever 6300  :D  :D

Görecek, sende göreceksin merak etme, hemde dinlersin, tabii hTC almak kaydıyla stereo ve dahili anfisi olan bir m7 ile olacak :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sormak istediğin bir durum var.Arkadasimda s3 var ancak bazen fotoğraf gönderirken yada bir siteye fotoğraf yuklemeye çakıştığı zaman yetersiz bellek hatası veriyormuş .Ne olduğunu anlamadık.Bu ne anlama geliyor.Mesela geçen piknik fotolarini whatsapp üstünden bana atmaya çalışırken de aynı hatayı aldi.Sorun nedir çözüm nedir acaba

Yorum bağlantısı

Asistan b araç kullanırken telefon kullanmak gerçekten kolay oluyor.

Bence olması gereken bi uygulama.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahmut Yıldız

Eşimde galaxy s5830i var, son zamanlarda ilginç bir sorun var. Ana ekranlar arası geçiş yapıyor, menü sayfalarına giriyor ancak herhangi bir uygulamaya girmek istediğimde girmiyor. Ana ekranda arama kısayolları var, arama yapmak için onlara dokunuyoruz, bir kaç dakika sonra arama yapmaya başlıyor. Telefon kapatıp açınca belli bir süre normale dönüyor, sonra yine aynısı oluyor. Sorunun neden kaynaklanağı hakkında bilgisi olan  var mı?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kurulu programları son kurulandan ilk kurulana doğru kaldırmayı denedin mi abi?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

samsung ta normaldir, formatla düzelir, bir kaç kez böyle kurtarırsın, sonrasında düzelmez ve satarsın, boşa uğraşmaya değmez, malum marka gibi zamanla yavaşlar ve hayattan bıktırır :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

samsung ta normaldir, formatla düzelir, bir kaç kez böyle kurtarırsın, sonrasında düzelmez ve satarsın, boşa uğraşmaya değmez, malum marka gibi zamanla yavaşlar ve hayattan bıktırır :)

Apple ile samsung yoneticileri seni ele gecerip incelemek istiyorlarmis haberin olsun kardeş, o kadar meraktalar yani nedir bu dusmanligin tukenmez enerji kaynagi ve cevap yapistirma takati diye [emoji16]

uzaylilar-1.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Apple ile samsung yoneticileri seni ele gecerip incelemek istiyorlarmis haberin olsun kardeş, o kadar meraktalar yani nedir bu dusmanligin tukenmez enerji kaynagi ve cevap yapistirma takati diye [emoji16]

Sirius desem  :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sirius desem :D

touring-ufo-museum-opens-in-istanbul-201

Hangisi sensin, soldan ikinci mi ?

Yuzu de cikmamis o kesin sensin...

Sirius merkez de toplu selfie yapmissiniz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kurulu programları son kurulandan ilk kurulana doğru kaldırmayı denedin mi abi?

Telefonda kurulu çok birşey yok, son zamanda hiçbir değişiklik de yapmadım. 

En güzel çözüm format..

İlk boş anda yapacağım, aklıma başka bir şey gelmedi zaten.

Zaten alırken bayan telefonu diye arayıp almıştım, şimdi bin pişmanım. Bir daha samsung almam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hangisi sensin, soldan ikinci mi ?

Yuzu de cikmamis o kesin sensin...

Sirius merkez de toplu selfie yapmissiniz

Solda senin yanındayım tanımadınmı, gerçi birkaç ışık yılı gencim orada, çıkaramadın sanırım  :D

Senin memleket yandaki gezegendi sanırım, mekikle servise Fiestayı almaya giderken görmüştüm, son meteor fırtınasında aynaya daş geldide garantiden titanyum kaplaması değişti   :D

sirius2.gif

Alçak taş, geçerken nasılda çizdi aynamı, ahanda geçerken çarpan daş, geçip gittim dağıldı gitti zavallı daş, ahanda 2 ışık hızı ile giderkenki palazmalaşmış zr53 korumalı, hydrax tepmeli Fiesta über edişın, parlak ışık gibi olan hani  :D

foto hTC One Space edışın überpixel ile çekilmiştir, gece çekimi üstelik  :p derinliği göremiyorsunuz çünki panelinizin çözünürlüğü yetmiyor, alıcı ayarıyla oynamayın  :D

Planet-Asteroids-Debris-Catastrophe-1050

Telefonda kurulu çok birşey yok, son zamanda hiçbir değişiklik de yapmadım. 

İlk boş anda yapacağım, aklıma başka bir şey gelmedi zaten.

Zaten alırken bayan telefonu diye arayıp almıştım, şimdi bin pişmanım. Bir daha samsung almam.

Sana bir doz hTC verelim, anında iyileşirsin, çok gelir dersen ufaz dozda Moto G seni kendine getirir, birden yüklenmemek lazım, malum bu alem çok geniş  :D  :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

İnstagram vb. Uygulamalarda iphone ve nokialarda gördüğüm smile şu anki telefonumda yok .Samsung telefonumda da yoktu. Bunu uygulama veya benzeri birşey ile çözen var mı? İmoji diye de geçiyor. Mesela şu şekilde mimikler eklenebiliyor [emoji106] [emoji111]

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

İnstagram vb. Uygulamalarda iphone ve nokialarda gördüğüm smile şu anki telefonumda yok .Samsung telefonumda da yoktu. Bunu uygulama veya benzeri birşey ile çözen var mı? İmoji diye de geçiyor. Mesela şu şekilde mimikler eklenebiliyor [emoji106] [emoji111]

Sanirim bundan bahsediyorsunuz. dejeheru.jpgBende orjinal var ama sonradan Emoji keyboard diye bulabilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Sanirim bundan bahsediyorsunuz. dejeheru.jpgBende orjinal var ama sonradan Emoji keyboard diye bulabilirsiniz.

Evet bundan bahsediyorum. Sonradan indirdiklerimi bir türlü seçemedim kapalı olduğundan dolayı . orjinal ayarlarında imoji diye yazıyor fakat oda olmuyor [emoji15]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Android L yayınlanmış arkadaşlar, bakalım bize ne zaman gelecek, eee nexus a geldikten sonra direk bize geleceğine göre çok beklemeyeceğiz demektir  :D

Ahanda buda Motorola Nexus 6 Andro L s805 işlemci...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...