İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

İsmail Avcı

" Smart office 2 "adlı programı kullanabilirsiniz. Bende kullanmaktayım çok işe yarar bir program.

hemmen indiriyorum
Yorum bağlantısı

telefonda ofis kullanmak istiyorum arkadaslar ,daha dogrusu egzel .dosyayi acan degil uzerinde oynama yapabilecegim bi program bilenimiz varmi?

Hancom Office 2014. Note 4'e samsung'un marketinden ücretisz iniyor. Normalde ücretli mi bilmiyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Misafir

Mesaj engelleme uygulaması kullanan var mı? Mevcut uygulama yerine geçmeden. Eskiler çalışmıyor artık.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Mesaj engelleme uygulaması kullanan var mı? Mevcut uygulama yerine geçmeden. Eskiler çalışmıyor artık.

Abi, hangouts iş görüyor.
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Scanbot

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.doo.snap&hl=tr

Çok güzel tarama programı. Ücretsiz. Reklamlı. Basit arayüzü var, tarama kalitesi ayarlanabiliyor. Temiz bir arkaplana ayarlarsanız, kağıdı otomatik tanıyıp, kendisi taramayı gerçekleştiriyor. Fotoğraf çeker gibi tuşa basmanız gerekmiyor. Renkli, renksiz, gerçek fotokopi görüntüsü gibi şekillere sokabiliyor taradığınız şeyi. Tek sayfa taramaları JPG olarak da kaydedebiliyor. Çoklu evrakları PDF yapıyor. Dairede çok kullanıyorum. Otomatik upload özelliği var. Bulut hesaplarıyla senkron. UYAP internet alanımız bulut hizmetlere kapalı olduğu için o özelliği kullanamıyorum. Tarama yapıp, e-posta ile paylaş diyerek kendime mail atıyorum, PC'den mail hesabımdan evrakı PC'ye çekiyorum.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Scanbot

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.doo.snap&hl=tr

Çok güzel tarama programı. Ücretsiz. Reklamlı. Basit arayüzü var, tarama kalitesi ayarlanabiliyor. Temiz bir arkaplana ayarlarsanız, kağıdı otomatik tanıyıp, kendisi taramayı gerçekleştiriyor. Fotoğraf çeker gibi tuşa basmanız gerekmiyor. Renkli, renksiz, gerçek fotokopi görüntüsü gibi şekillere sokabiliyor taradığınız şeyi. Tek sayfa taramaları JPG olarak da kaydedebiliyor. Çoklu evrakları PDF yapıyor. Dairede çok kullanıyorum. Otomatik upload özelliği var. Bulut hesaplarıyla senkron. UYAP internet alanımız bulut hizmetlere kapalı olduğu için o özelliği kullanamıyorum. Tarama yapıp, e-posta ile paylaş diyerek kendime mail atıyorum, PC'den mail hesabımdan evrakı PC'ye çekiyorum.

Bazen çok ihtiyaç duyup da bulamadığım bir program. Bazı şeylerin fotoğrafını çekip göndermek yerine çok daha yararlı olacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Geveci

truemessenger deneyebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Nası yani o google uygulaması değil mi?

Necati Abi yeni fark ettim kusura bakma, o google uygulaması ancak mesaj engelleme özelliği de mevcut, ben kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

Aliexpressten NFC etiketleri aldım. Aldım da ben bunları nerde kullanacağım :D

NFC tools yükledim wakdev 'in. Kullanışlı önerileri olan var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Aliexpressten NFC etiketleri aldım. Aldım da ben bunları nerde kullanacağım :D

NFC tools yükledim wakdev 'in. Kullanışlı önerileri olan var mı?

Abi , Arabaya yapıştır okuttuğunda araba moduna geçsin. Eve yapıştır mobil kapansın wifi açılsın. Mutfağa yapıştır yemek tarifi, wc'ye ... :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Araba işini ilk yaptım zaten. Denemeyi onunla yaptım sorunsuz çalışıyor.

WiFi hep açık ama iş yerine WiFi kapat, eve WiFi aç yapabilirim bak :good1:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Abi , Arabaya yapıştır okuttuğunda araba moduna geçsin. Eve yapıştır mobil kapansın wifi açılsın. Mutfağa yapıştır yemek tarifi, wc'ye ... :p

Araba işini ilk yaptım zaten. Denemeyi onunla yaptım sorunsuz çalışıyor.

WiFi hep açık ama iş yerine WiFi kapat, eve WiFi aç yapabilirim bak :good1:

Emmi'nin sorusu çok güzel?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi bu bir akıllı sticker. Nfc çipi var üzerinde buna istediğin komutları atayabiliyorsun. Telefona okuttugunda o komut çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Temassız işlem yapıyor telefon emmi. Telefonu dokundur çek WiFi açıyor mesela veya sesi kisiyor, telefon profili değiştiriyor, istediğin bir programı açıyor.

Bunların dışında dokununca bir metin, sayı, link, coğrafi konum bilgisi gösterebiliyor. Vs vs

2fd164ac213b59500377bb6b7dafce9e.jpg

Şöyle de bir şey benim aldıklarım. Yapışkanlı etiket.

Arabada mesela, Mert'in de dediği gibi, araç tutanağının iç kısmına yapıştır, telefonu takınca arkası etikete gelsin, otomatikman araç modu açılsın. Gibi.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Google Now Türkiye'de aktifleşmiş diyorlar. Normal Google uygulamasındaki sesli komutlara cevap veriyor, rehberdeki kişilere mesaj gönderip, arama yapıyor, adres tarifi, hava durumu cevaplıyor, uygulamaları açıyor ancak kartlarını ben kullanamıyorum.

Uygulamaya güncelleme de gelmedi. 

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Google Now Türkiye'de aktifleşmiş diyorlar. Normal Google uygulamasındaki sesli komutlara cevap veriyor, rehberdeki kişilere mesaj gönderip, arama yapıyor, adres tarifi, hava durumu cevaplıyor, uygulamaları açıyor ancak kartlarını ben kullanamıyorum.

Uygulamaya güncelleme de gelmedi.

İnternetten araştırmıştım. Dil ayarları ile oynayarak yükledim. Şimdi türkçe kullanılıyor ama bana siri kadar kullanışlı gelmedi. Windows un cortanası verilince tam anlamıyla siriye rakip olur sanırım
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

İnternetten araştırmıştım. Dil ayarları ile oynayarak yükledim. Şimdi türkçe kullanılıyor ama bana siri kadar kullanışlı gelmedi. Windows un cortanası verilince tam anlamıyla siriye rakip olur sanırım

Çok önce ben de dil değiştirip kullanmıştım ama Türkçe soramayınca işe yaramıyordu. Şimdi daha iyi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir

Ali abi 4g ile takılmadan izlemek ne kadar güzel [emoji16]

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali abi 4g ile takılmadan izlemek ne kadar güzel [emoji16]

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen öyle, zaten 4g olmadığından sorunda yok, ne işine yarıyor 2 sn. erken açması, telefondan internette baktığım banka-facebook-whatsup vs. torrent PC den iniyor= yerim 4 g yi  :D

Not: M10 çıksın beğenirsen o zaman tekrar görüşelim, ha 4.5g o zaman işe yarayacakmı, yine hayır, daha 15 senesi var onun, oda 15 sene sonra yarım yamalak, burası Türkiye, yarım yamalak işlerin ülkesi :biggrin:  şuan M7 yi değişecek güzellikte alet halen yok sorunda   :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ozan Kılıçaslan

4.g geldi cihazım uyumlu olmasına rağmen hala 3g kullanıyorum şebeke ayarından 2g ve 3g yaptım. kota problemi olmayanlar için 4g kullanışlı ancak bizim gibi mesajlaşma ve sosyal ağ için 3g yeterli gibi:)

Şu an altyapı tam oturmadığından 3g bile bazı bölgelerde daha hızlı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...