İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Bakalım lolipopda neler olacak :) bu arada nexus 6 da canavar. Motorola eski kalitesine dönecek google sayesinde. Moto G su an tam f/p cihazı. Normal discodan çok daha iyi bence. Hadi hayırlısı :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir
(düzenlendi)

Sende sonradan yükleniyor haa, vah vah :)

Sanki HaTiCe-lerin hepsinde var. S5 ve note3 te kendinden var :p

Artı bu ayrı bi uygulama düplü vesteli bile çalıştırıyo :D

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sanki HaTiCe-lerin hepsinde var. S5 ve note3 te kendinden var :p

Artı bu ayrı bi uygulama düplü vesteli bile çalıştırıyo :D

Hehe, note3 ve s5 önce adam gibi androide uyum sağlasın, düplü vestele gelince, bizimki tüplü düpsüz alayını ve klimayı, kumandası olan herşeyi kontrol ediyor, üzgünüm, tutumadı kardeş  :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi HTC one da tutsaydı S4 ün yarısı kadar satmazdı :p

keşke s4 One ın yarısı kadar olabilseydi  :p

satış adedi değil işlevi önemli, bakınız tırtfona, satıyor ama demode ve hala geride  :D

hTC yi bilen alır bu arada, bilmeyende zamzungla boğuşur yada  ponpon alıp 4 sene geriden gelir zaten  :p

Yorum bağlantısı
Misafir

Tırtfonda s4 zamzung kadar satamıyor. Tüm dünya alıyor ama sen htc aldığın için herkes yanılıyor öyle mi ? Geç abi bunları. HTC kötü diyen yok ki zaten. Ama s4 ün yarısı kadar sattığı da gerçek. Yarısı da yanlış anlaşılmasın milyonlar yani...

Ayrıca s4 ün HTC nin yarısı kadar olan ne anlamadım. Karşılaştır görelim...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tırtfonda s4 zamzung kadar satamıyor. Tüm dünya alıyor ama sen htc aldığın için herkes yanılıyor öyle mi ? Geç abi bunları. HTC kötü diyen yok ki zaten. Ama s4 ün yarısı kadar sattığı da gerçek. Yarısı da yanlış anlaşılmasın milyonlar yani...

Ayrıca s4 ün HTC nin yarısı kadar olan ne anlamadım. Karşılaştır görelim...

One her açıdan daha iyidir demek istedim, karşılaştırmaya gerek yok, daha satbil (aypondan bile) daha seri asla şişmez takılmaz, çok daha sağlam, daha tipli, ses açısından karşılaştırılmaz bile,arayüz süper, gereksiz uygulama yok, plastik değil, tırt değil, rehberede anında girer  :D

s4-m7 deme bile, ayıp oluyor, ben ip6 bile yanında hikaye derken ne s4 ü, yapma Allah aşkına kardeş  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Sen öyle diyosan yapacak bişey yok abi. Dünyada HTC One'ın sattığından 5 milyon fazla S4 alanlar çok yanılıyor demek ki... 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sen öyle diyosan yapacak bişey yok abi. Dünyada HTC One'ın sattığından 5 milyon fazla S4 alanlar çok yanılıyor demek ki... 

Abi satış adedi iyiliğini gösterseydi fiat linea Türkiye'nin en iyi aracı olmalıydı. :D

Ali Abi'nin dediği doğru. Htc'yi bilen alır. Bu aralar herkes htc'ye sardı zaten. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi satış adedi iyiliğini gösterseydi fiat linea Türkiye'nin en iyi aracı olmalıydı. :D

Ali Abi'nin dediği doğru. Htc'yi bilen alır. Bu aralar herkes htc'ye sardı zaten. 

Aynı örnek olamaz, linea ucuz olduğundan çok satıyor. S4 HTC one'dan çk mu ucuz du ? 

HTC kötü demiyorum ki ben. HTC yi de biliyorum ayrıca. HTC arayüzü size nasıl güzel geliyorsa bana da ters geliyor. HTC nin kasası çok güzel, zamzung berbat, ama HTC ile s4 arasında hiç bi fark yok. Bana göre s4 bi tık önde hatta. Size göre de htc önde olabilir. Ama HTC de bu kadar övülmez ki. Sanki Ali abi kendisi yarattı telefonu öve öve bitiremiyor :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yanılma değilde hTC yi bilmiyorlar diyelim, Android= hTC dir. :)

Övmek değil, arayüz zevk meselesi olabilir, ama bir cihazı 3-4 sene kullanıp her geçen sene daha iyi sonuç alıp son andro sürümüne geçebilip üstüne dahada iyi hale geliyorsa buna iyi alet derim, zamsungun bu konuda şansı sıfır ne yazıkki, bende çok kullandım, zamzung jet ten bugüne dek çoğu modelini, düşüncem şu, zamzung gitsin buzdolabı yapsın, ha tek işe yarar modelide note serisi bence, oda note 2, başkada telefon almam zamzungtan, zaten güncelleme konusundada acaip kötü, hiç işim olmaz ne yazıkki :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Aynı örnek olamaz, linea ucuz olduğundan çok satıyor. S4 HTC one'dan çk mu ucuz du ?

HTC kötü demiyorum ki ben. HTC yi de biliyorum ayrıca. HTC arayüzü size nasıl güzel geliyorsa bana da ters geliyor. HTC nin kasası çok güzel, zamzung berbat, ama HTC ile s4 arasında hiç bi fark yok. Bana göre s4 bi tık önde hatta. Size göre de htc önde olabilir. Ama HTC de bu kadar övülmez ki. Sanki Ali abi kendisi yarattı telefonu öve öve bitiremiyor :)

Abi S4 te ucuz olduğundan satıyor. 1000 liraya bile sıfırı bulunabiliyor. Ayrıca liste yapsam Şöyle olurdu:

1-M7

2-G2

3-S4

Htc one M7 çoğu yerde halen 1700 lira. Galaxy Alpha bile alabilirim o fiyata :D

Ben note 2 yi de ucuz diye almıştım zaten. :)

Yanılma değilde hTC yi bilmiyorlar diyelim, Android= hTC dir. :)

Övmek değil, arayüz zevk meselesi olabilir, ama bir cihazı 3-4 sene kullanıp her geçen sene daha iyi sonuç alıp son andro sürümüne geçebilip üstüne dahada iyi hale geliyorsa buna iyi alet derim, zamsungun bu konuda şansı sıfır ne yazıkki, bende çok kullandım, zamzung jet ten bugüne dek çoğu modelini, düşüncem şu, zamzung gitsin buzdolabı yapsın, ha tek işe yarar modelide note serisi bence, oda note 2, başkada telefon almam zamzungtan, zaten güncelleme konusundada acaip kötü, hiç işim olmaz ne yazıkki :)

Abi ben note 2 den koşarak geldim nesi iyi yahu :D Sarj,ekran ve kalemi dışında bir numarası yok.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi S4 te ucuz olduğundan satıyor. 1000 liraya bile sıfırı bulunabiliyor. Ayrıca liste yapsam Şöyle olurdu:

1-M7

2-G2

3-S4

Htc one M7 çoğu yerde halen 1700 lira. Galaxy Alpha bile alabilirim o fiyata :D

Ben note 2 yi de ucuz diye almıştım zaten. :)

Abi ben note 2 den koşarak geldim nesi iyi yahu :D Sarj,ekran ve kalemi dışında bir numarası yok.

En iyisi yine o Mert, kötünün iyisi yani, gerçi bu lafa gıcık olurum, kötü kötüdür  :biggrin:

M9 gelsede alsak  :rolleyes:

1411373011_11.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Ucuzluk konusunda yanlışın var Mert.  Samsung o kadar çok ve hızlı telefon satıyor ki ve yenisini çıkarıyor ki ucuzlatıyor. Evet müşteriler mağdur belki ama hala adamlar açık ara çok satıyor. Demek ki alan da çok. S4 ün satışları dudak uçuklatıyor diyor haber de. Üst modeli de yaklaşmışken neden daha fazla tutsun ki, nasıl satacak yeni modelini. Sadece s4 modeli ile samsung belki bütün HTC nin sattığından fazla satıyor. Fazla olmasa da hatırı sayılır bir rakamdır. Neden tırtfon htc bu kadar gerilerken samsung ilerliyor. Bence çok basit. Kullanıcılar çok memnun. Samsungun arayüzü çok basit. Eskiden nokiların tek tuş olayı vardı bilirsiniz. Basit olduğundan çok satardı. Şu anda piyasada uygun fiyata alınabileck bi telefon S4 ve note2. İkiside bence hala kalbur üstü telefon. Ucuz satması da satış politikası. Zaten ucuzlatıyor ki diğerleinin önüne taş koyuyor. Adam 10 milyonları geçmiş niye beklesin.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Normalde temalara karşıydım taki zero ile tanışana kadar. Samsung s3 ü yavaşlayan arkadaşım bu programı kullanıp telefonunun akıcı bir hale gdldiğini söyleyince denemek istedim ve sonuç gayet başarılı. Hem görsel olarak başarılı hemde akıcı. Tema telefonu biraz iphoneların tasarımını benzetiyor. Tüm uygulamaları ana ekrana taşıyor

b4ed02e57a4a9332d142498d26e044be.jpg

Launcher'mış bu. Tema deyince...
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Normalde temalara karşıydım taki zero ile tanışana kadar. Samsung s3 ü yavaşlayan arkadaşım bu programı kullanıp telefonunun akıcı bir hale gdldiğini söyleyince denemek istedim ve sonuç gayet başarılı. Hem görsel olarak başarılı hemde akıcı. Tema telefonu biraz iphoneların tasarımını benzetiyor. Tüm uygulamaları ana ekrana taşıyor

b4ed02e57a4a9332d142498d26e044be.jpg

Launcher'mış bu. Tema deyince...
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

BTMono

Mono Bluetooth Kulaklıktan müzik dinlemek isteyenler için gelsin. Özellikle HM1500 kullanıcıları

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

BTMono

Mono Bluetooth Kulaklıktan müzik dinlemek isteyenler için gelsin. Özellikle HM1500 kullanıcıları

Ben farklı bir cihazla denedim ama hic basarili değildi ses zor duyuluyordu...
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ben farklı bir cihazla denedim ama hic basarili değildi ses zor duyuluyordu...

Mono olduğu için ses kalitesi standardın altında ama ben g3 ve hm1500 de denedim. Çok kaliteli olmasa da ille de dinlemek isteyenler için bir çözüm.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Polonya da dağıtımına başlanmış. Akşam fırsat bulabilirsem kurup denemeye başlayacağım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...