İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Uygulama güncellemelerinde android 5.0 adaptasyonları gelmeye başladı, 5.0'ın da eli kulağındadır :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şöyle tıkır tıkır çalışan Türkçe bir OCR programı önerebilecek var mı? Ücretli/ücretsiz?

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...

Trafi Türkiye'yi buyuksehirlerde yasayanlar icin tavsiye ediyorum. Gideceginiz yere toplu tasim vasitalari ile zaman ve mesafe bilgisi ile takip eden ve en onemlisi de guncel bir program. Tarife degisiklikleri dahi hizla guncelleniyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Telefonun görüntüsünü tablete aktaracak uygulama var mı acaba. İkisi de android. Teamwiver olmadı.

Eğer lg g2 kullanıyosanız yada g3 on screen phone dan yararlanarak kullanabilirsiniz ki ozaman tableeten telefonuda yönetebilirsiniz
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Arkadaslar note 10.1 tableti rootlayınca digiturkplay kullanılamıyor. Rootlu s4 te kullanıyorum. Tablet rootsuz kullanılıyor ama. Çözemedim bi turlü.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Misafir

Yedekleme için. Ayrıca bazı modları kullanmak için. Ama sırf digiturkplay için geri aldım rootu.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Hehehe ve hihihihiih :)

Crittercism'deki mobil uygulama performans uzmanların tarafından hazırlanan raporda, Android'in son sürümleriyle iOS 8'in stabilitesi karşılaştırılmış. Sonuçlar şöyle:

Android Lollipop: %2.0 hata oranı
iOS 8: %2.2 hata oranı

iOS 8 bir önceki iOS 7'ye göre daha fazla hata oranına sahip.

iOS 8: %2.2 hata oranı
iOS 7: %1.9 hata oranı

Android'te ise her yeni versiyonda sistem daha stabil hale gelerek hata oranları da azaldığı görülüyor.

Android Lollipop: %2.0 hata oranı
Kit Kat: %2.6 hata oranı
Ice Cream Sandwich: %2.6 hata oranı

Mobil işletim sistemlerine yönelik taraflar bir çok şey söyleyebilir. Hatta şimdi bu rekabete Windows 10 ile Microsoft'ta katılacak. Ancak şuan için Android'in en stabil iletim olduğu gerçeği kabul edilmelidir

Olay bitmiştir  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat_Güneş
(düzenlendi)

Samsung Yeni Galaxy S6 Reklamını Yayınladı!

http://www.andronova.net/2015/02/17/samsung-yeni-galaxy-s6-reklamini-yayinladi/

Google Now, Siri ve Cortana: Sanal Asistanların Savaşı [Karşılaştırma]

http://www.andronova.net/2015/02/15/google-now-siri-ve-cortana-sanal-asistanlarin-savasi-karsilastirma/

tarihinde Murat_Güneş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali abi,

Buna Android durdurulamayan yükselişi ve İos'un büyük çöküşü diyebilir miyiz?

Kesinlikle  :D

Best Of Android

hTC ONE M9  m7 styalaya dönmüş tipiyle yeni imparator, NOKTA  :D

tırtfon falan demeyin ayıp olur haaa :p

https://www.youtube.com/watch?v=8iE70XFxV_w

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

2 hafta önce Rusya'da note 3  için yayınlanan 5.0 lolipop sürümüne geçtim.

Kitkat ile karşılaştırırsak genel anlamda daha stabil.Ancak bir samsung klasiği olan rehberin geç açılması bir nebze düzelsede yine devam ediyor.

Ram boşaltılsa bile 1.90-2.00 gb civarında ram sürekli kullanımda.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abim, video açamadığımdan şettiriyorum.. Ip 5 lerdeki gibi ağır çekim video programı mı? Eğer öyle ise playstore den ne diye arayıp bulalım? Güzel program çünkü.. 

Nasıl yani, ağır çeksin diye telefonamı yükleyeceksin?

Ağır çekim için ponpon örneği vermişsin, yanlış :) ayponda olup özelliklede hTC de olmayan en ufak şey yoktur, fazlası vardır kardeş, bizde senelerdir standart özelliktirde  :D

Yorum bağlantısı

Ağır çekim için ponpon örneği vermişsin, yanlış :) ayponda olup özelliklede hTC de olmayan en ufak şey yoktur, fazlası vardır kardeş, bizde senelerdir standart özelliktirde  :D

Evet abi.. Ağır çekim video özelliği. Bazı sahnelerin çekimi için güzel oluyor.. Var mı böyle bir program acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Derken model vererek konuş :) Seni dinledik Aldık bir tane HTC. O da pert. Hiç ama hiç beğenmedim. 4Sle aynı para ama 4s Daha iyi :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali Abi, Huawei honor 6 plus için ne dersin?

fena değil, biraz çakma aypon tipi var ama içindeki über olduğundan sorun yok, andro 5 alacaksa daha iyi..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Evet abi.. Ağır çekim video özelliği. Bazı sahnelerin çekimi için güzel oluyor.. Var mı böyle bir program acaba?

Slow motion video diye bir program vardı dene istersen ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Derken model vererek konuş :) Seni dinledik Aldık bir tane HTC. O da pert. Hiç ama hiç beğenmedim. 4Sle aynı para ama 4s Daha iyi :D

Muhhaha One m7 alacaktın, hep diyorum bayrak gemisi alınır diye, ucuz etin yahnisi hep kötü olmuştur, bu arada değerlendirmeni yenile bakayım,  andro bu hızla geçer gider derdim hatırlasan, artık tartışmayacağım bile, Andro 5 sürümüyle noktayı koydu, bırak kıyası falan, yetişmeniz bile imkansız artık, hazırla paraları senide alacağız klübe, beyhude direnişlere girme, geleceksin  :D

Kafana göre seç  :D alayı beleş merak etme  :tongue:

https://play.google.com/store/search?q=Slow%20Motion%20Video&c=apps&hl=tr

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Muhhaha One m7 alacaktın, hep diyorum bayrak gemisi alınır diye, ucuz etin yahnisi hep kötü olmuştur, bu arada değerlendirmeni yenile bakayım,  andro bu hızla geçer gider derdim hatırlasan, artık tartışmayacağım bile, Andro 5 sürümüyle noktayı koydu, bırak kıyası falan, yetişmeniz bile imkansız artık, hazırla paraları senide alacağız klübe, beyhude direnişlere girme, geleceksin  :D

Kafana göre seç  :D alayı beleş merak etme  :tongue:

https://play.google.com/store/search?q=Slow%20Motion%20Video&c=apps&hl=tr

Andoridde 2000 küsür paralarda tad verecek gibi anlaşılan.Kalsın almayalım :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

fena değil, biraz çakma aypon tipi var ama içindeki über olduğundan sorun yok, andro 5 alacaksa daha iyi..

Tipini boşver, 3 sene götürsün yeter. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...