İçeriğe Yönlendir

Gıda Sahtekarları Açıklandı

Misafir

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Afrikalıların fotosu bitirdi beni be... Allaha şükür ne bolluklar içinde yaşıyoruz.

Oysa ki üstteki videoyu 2 gün önce bulmuştum, sana izletmek için senin adınla sık kullanılanlara eklemiştim...

Yorum bağlantısı
Ferhat Çengeloğlu

""""""Hatta gel, benim bağlara bakamıyorum, bak gör, üzümünü ye meyvasını ye, domatesini patatesini ek.."""""""

ben burdayım bu teklif banada geçerlimi. şöyle yeşillik domates eksem üzerimdeki negatif yükleri toprağa bıraksam mangal vs vs...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

""""""Hatta gel, benim bağlara bakamıyorum, bak gör, üzümünü ye meyvasını ye, domatesini patatesini ek.."""""""

ben burdayım bu teklif banada geçerlimi. şöyle yeşillik domates eksem üzerimdeki negatif yükleri toprağa bıraksam mangal vs vs...

Geçerli Ferhan Bey, Size de geçerli, yalnız bir kişiye büyük gelir.. Ahmet de gelsin, ikiniz görün tutun :)

bizzat kendim analiz yaptım..% 100 danalar gıdaklıyor :biggrin:

O nasıl dana yav :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Buna bile razıyız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Dananın gıdaklaması peki yalancılık dışında kötü bişey midir?

Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

Geçenlerde bir yerde okumuştum..

% 100 DANA yazan sucuk,salam,sosis vs. almayın ,bunlara dananın çoğu parçalarını öğütüp katıyorlar diye..

Ama % 100 DANA ETİ yazıyorsa alın,onlar sadece kırmızı et mamuludur diye..

Aradaki nüans küçük ama içerik farklı.

Kabuklu cevizide büyükçe bir varile su doldurup içine atıyorlar,kabuk kısmı beyaz görünsün diye içine biraz çamaşır suyu ekleyip beyazlatıyorlarmış...

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

uXsz2.jpg

NrSUn.jpg

:mangal:

Gıda sahtekarları bizi de kandırdı :D Bu elim olay Salı günü Belgrad Ormanlarında geldi başımıza, yaklaşık 3 kilo tavuk, 8 kangal da sucuk yedik, hiç farkına varamamışız :D:kihkih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Osman afiyet olsun diyelim, elimizden başka birşey gelmiyor. :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Osman afiyet olsun diyelim, elimizden başka birşey gelmiyor. :D

Sağ olasın Abi. :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Geçenlerde bir yerde okumuştum..

% 100 DANA yazan sucuk,salam,sosis vs. almayın ,bunlara dananın çoğu parçalarını öğütüp katıyorlar diye..

Ama % 100 DANA ETİ yazıyorsa alın,onlar sadece kırmızı et mamuludur diye..

Aradaki nüans küçük ama içerik farklı.

Kabuklu cevizide büyükçe bir varile su doldurup içine atıyorlar,kabuk kısmı beyaz görünsün diye içine biraz çamaşır suyu ekleyip beyazlatıyorlarmış...

%100 Dana ile %100 Dana Eti konusunda yazdıklarınızın hiçbir gerçekliği yok, birileri öyle düşünmek istemiş sadece :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

Ben sadece okuduğumu yazdım:)Belkide % 100 dana eti yazan firmaların yalanıdır.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

%100 dana veya dana eti yazması önemli değil dananın neresini kullandıkları önemli bence.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Korktuğun özel bir yeri var mı?

Hepsinin danayı tamamladığını düşünürsek ve %100 dana kavramına uyduğu varsayımıyla yola çıkarsak bir de üstüne et giren eve dert girmez dersek var tabi olmaz mı :D :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Güzel kıvırdın.

Yüksek risk taşıyor gel de kıvırma abi :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

%100 Dana ile %100 Dana Eti konusunda yazdıklarınızın hiçbir gerçekliği yok, birileri öyle düşünmek istemiş sadece :)

Sucuğu, senden alacağız artık kardeşim.. Kargo falan uğraşacaksın ama bu kadar da kahrımızı çek artık..

Bu kadar şeyi okuduktan sonra ben inanmadığım sucuğu yiyemiyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sucuğu, senden alacağız artık kardeşim.. Kargo falan uğraşacaksın ama bu kadar da kahrımızı çek artık..

Bu kadar şeyi okuduktan sonra ben inanmadığım sucuğu yiyemiyorum..

Bir kayserili vede sucuk sever olarak beni sucuktan soğuttularya,bunları yapanın yatacak yeri yok diyorum.

Yorum bağlantısı
Altay Aydın Sever

bugun nutella da sağlıksız çıktı gazete ve internette haberlerde geçiyor kime guvenecez bakalım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

bugun nutella da sağlıksız çıktı gazete ve internette haberlerde geçiyor kime guvenecez bakalım

Ne utanmazlarmış bunlar yahu,dünya markası olmuşlar yaptıklarına bakın şunların. :bambam3:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sağlıksız diye değil benim bildiğim yanıltıcı reklamdan ABD de kalori bombası diye tanıttığı ürünün o şekilde çıkmamasından ötürü kavanoz baş 4 dolar ceza ödeyecek.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Doğruluğuna emin olunmadan burada marka açıklanmasına karşıyım aslında suistimale açık bir konu sadece forum için değil genel olarak fırsatçıların söylenti çıkarması için müsait bence emin olmadan burada belirtmemekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Ne utanmazlarmış bunlar yahu,dünya markası olmuşlar yaptıklarına bakın şunların. :bambam3:

Nutella kaliteli bile yapılsa zaten içerik olarak yine sağlıksız. margarin ve kakao karışımı ? Biraz da fındık.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Doğruluğuna emin olunmadan burada marka açıklanmasına karşıyım aslında suistimale açık bir konu sadece forum için değil genel olarak fırsatçıların söylenti çıkarması için müsait bence emin olmadan burada belirtmemekte fayda var.

Bu konuda hem fikirim tahir seninle,konuyu açan benim fakat 3-4 yerde araştırdıktan sonra açtım burda bu konuyu,iş gıda oldumu çok çok dikkat etmek gerekiyor.

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...