İçeriğe Yönlendir

Bebek Araç Koltuğu Tavsiyeleriniz

Timur Dizdar

Recommended Posts

Erkan Gültekin1

Valla harikaymis.. Fiyat bilgisi varmı.?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Valla harikaymis.. Fiyat bilgisi varmı.?

0-18 kg olani 1500 TL civarinda.

Ustune biraz daha koyup Taunus alinabilir :)

U

tarihinde Hakan KARAA tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

800 e kadar bulunabiliyor. 4 yad do tadı yükseltici ile devam edilip bu kardeşine geçer, Allah nasip ederse biz öyle düşünüyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Valla o fiyata bulabiliyorsanız fiyat güzelmiş gerçektende ben beğendim..

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

tek kelimeyle fevkalede bir ürün ahmet kardeşim alım yaptığın veya fiyatı uygun bulduğun siteyi banada yollarmısın 3 . canavara almam lazım bende olanlar aynı mantık sadece iki şey eksik birincisi kapıya dönmesi ikincisi büyüdüğünde takılan o ek aparat 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

tek kelimeyle fevkalede bir ürün ahmet kardeşim alım yaptığın veya fiyatı uygun bulduğun siteyi banada yollarmısın 3 . canavara almam lazım bende olanlar aynı mantık sadece iki şey eksik birincisi kapıya dönmesi ikincisi büyüdüğünde takılan o ek aparat 

Dimi okan abi sende o dönme işi daha büyük ihtiyaç, hadi bizde bir tane var uğraşırız :)) Ama senin bu modeli kullanman lazım ..

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Dimi okan abi sende o dönme işi daha büyük ihtiyaç, hadi bizde bir tane var uğraşırız :)) Ama senin bu modeli kullanman lazım ..

Valla erkanım dönme onnumara birde benim 3. yolda düşün artık 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Akgül

öncelikle herkese teşekkür ediyorum Allah kimseye kaza bela vermesin 

cybex sirona modeline bende çok baktım ancak ayak kısmındaki plastik kısım bi süre sonra çocugun oturmasını engelliyor çocuk bacaklarını toplayarak oturmak zorunda kalıyor o parçayı çıkartırsanızda ciddi tehlike oluşturuyor ama 800tl çok avantajlı bir fiyat 

öndeki yastığa zaman içerisinde alışacağını düşünüyorum evde ufak alıştırmalar yapıyoruz biraz daha büyüdüğünde sorun olacağını zannetmiyorum servisten isofix için parça siparişinde bulundum 110tl +20tl işçilik istediler lifecard çıkarttım sitede yazana göre %35 indirim yapmaları lazım ama bakalım önümüzdeki hafta içi taktıracağım bu parçaya para vermek ciddi anlamda can sıkıcı bu arada :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hüseyin Kasap2

Merhabalar kızıma oto koltuğu almak istiyorum aracımda isofix var lakin bizim ki ne zaman arabaya binse hep uyumak istiyor yorumları okudum ancak hatrı sayılır miktarda geriye doğru uyku pozisyonuna yatan pek yok galiba artvinde olduğum içinde bakamıyorum zira burda hiçbirşey yok acaba gerçekten yatabilen önerebileceğiniz var mı saygılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Merhabalar kızıma oto koltuğu almak istiyorum aracımda isofix var lakin bizim ki ne zaman arabaya binse hep uyumak istiyor yorumları okudum ancak hatrı sayılır miktarda geriye doğru uyku pozisyonuna yatan pek yok galiba artvinde olduğum içinde bakamıyorum zira burda hiçbirşey yok acaba gerçekten yatabilen önerebileceğiniz var mı saygılar

Ben olabildiğince youtube'da video izlemiştim. Hep yatanlara baktım fakat bir gün ebebek'e gidince orda bir kampanyayla yatmayan bir model ama dayanıklı sağlam bir marka recaro aldım.. Rahat edemez sanırım uyuyamaz vs diyordum ama fena halde keyifte.. Buda bizim EGE'nin uykudan önce ve sonraki hali..

ZDOQba.jpg,

BMy6pg.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ben indirme bindirme güvenliği açısından koltuğu sağ tarafa bağladım. 

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Ortada olunca bu bindirme işi zor mu olur acaba?

Ortada denedim, indirip bindirmek çok zor oluyor. Ayrıca çoğu araçta arka koltuk ortası yüksek koltuk sağlam durmuyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ortada denedim, indirip bindirmek çok zor oluyor. Ayrıca çoğu araçta arka koltuk ortası yüksek koltuk sağlam durmuyor.

Teşekkür ettim, aynadan kontrol amacıyla sormuştum.
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

orta kısıma çocuk koltuğu bağlanmaz  :angry: kim çıkardı bunu hiç bir güvenlik açıklaması yok sağ veya sol yana bağlanır eğer çocuk izlenmek istenirse bir kamera bir ekran iş çözer olmadı çocuk izleme aynaları var dikiz aynası o aynayı görüyor o aynada çocuğu  ;)

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

orta kısıma çocuk koltuğu bağlanmaz :angry: kim çıkardı bunu hiç bir güvenlik açıklaması yok sağ veya sol yana bağlanır eğer çocuk izlenmek istenirse bir kamera bir ekran iş çözer olmadı çocuk izleme aynaları var dikiz aynası o aynayı görüyor o aynada çocuğu ;)

Ben çıkardım, sadece meraktan. Hem daha ortada koltukta yok, koltuğu kullanacak çocukta. Sadece ön hazırlık yaza misafir gelecek.
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ooo gözün aydın Selçuk bey.Allah analı-babalı büyütsün.

Çok teşekkür ederim Hamza Bey, darısı olmayanlara inşallah.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ben çıkardım, sadece meraktan. Hem daha ortada koltukta yok, koltuğu kullanacak çocukta. Sadece ön hazırlık yaza misafir gelecek.

Oy maşallah kardeşim ALLAH sağlık sıhat içinde kucanıza almayı nasip etsin.şindik ortaya koltuk bağlanmaz bu kati ;) ve tavsiyem bu konu sayfalarını incelersen nasıl kotuk alınması gerkti ve nedenlerini paylaştım en az iki yaşına kadar aracın gidiş yönün ters bir koltuk seç evet bu ürünler maliyetli lakin çocumuzdan değerli değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ve aslında uzmanlar 4 yaşa kadar ters gitmesinni sağlıklı oldunu beyan ediyor.ki bir çok ülkede bu kanunlarla destekleniyor cezası ağır

Amin.Şu dünyada insanın neyi eksik olsa gözü onda kalıyor.Mevlam kimseyi çocuksuz bırakmasın.

Amin kardeşim Yüce rabbim bahşetsin tüm çiftlerimize 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Oy maşallah kardeşim ALLAH sağlık sıhat içinde kucanıza almayı nasip etsin.şindik ortaya koltuk bağlanmaz bu kati ;) ve tavsiyem bu konu sayfalarını incelersen nasıl kotuk alınması gerkti ve nedenlerini paylaştım en az iki yaşına kadar aracın gidiş yönün ters bir koltuk seç evet bu ürünler maliyetli lakin çocumuzdan değerli değil

Amin çok teşekkür ederim.

Aynen öyle koltuk hiç önemli değil, zaten alacağım da ama bu sağdan yada soldan çarpmalarda darbe alır mı diye ortaya bağlamayı düşünmüştüm.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

sayfa 5 incele kardeşim  nedeni için evet o bir risk lakin şimdi bazı ürünler var yandan çarpmaları absort etmek için bazı çıkıntılar yapıyorlar.ortada bağlantılardan kurtulma olasılığını düşünürsen öne fırlar önde destek olmadı için basınç yükü artar gibi bir araştırma okumuştum 

ben bu ürüne baylıyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Şimdi tapatalktan giriyorum bilgisayardan girince ayrıntılı incelerim, çok teşekkür ederim ilgin için, iyi akşamlar.[emoji4]

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kasap2

sayfa 5 incele kardeşim  nedeni için evet o bir risk lakin şimdi bazı ürünler var yandan çarpmaları absort etmek için bazı çıkıntılar yapıyorlar.ortada bağlantılardan kurtulma olasılığını düşünürsen öne fırlar önde destek olmadı için basınç yükü artar gibi bir araştırma okumuştum 

ben bu ürüne baylıyorum 

Okan abi bunu gördüm dediğin gibi çok güzel ve güvenlikli ancak bizimki sıkılıyor tersten gitmek istemiyor birde fix 2 yi denedik o da öyle bu concorde markası nasıl acaba ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...