İçeriğe Yönlendir

Bebek Araç Koltuğu Tavsiyeleriniz

Timur Dizdar

Recommended Posts

Emre Ünal2

Ürün tükenmiş abi.. Fiyat neydi ki?

Kerem fiyatı 379 TL 9 taksit imkanı da vardı.
Yorum bağlantısı

Kerem fiyatı 379 TL 9 taksit imkanı da vardı.

Alınır abi o fiyata. Tam hatırlamıyorum ama Koala, çok meşhur bir markanın yan ürünüydü.. 

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Alınırdı da Kerem kaçırdın bitmiş :) Ben de burada almayı düşünenler için paylaştım, umarım almak isteyen forumdaşlarımız faydalanmıştır.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Alınırdı da Kerem kaçırdın bitmiş :) Ben de burada almayı düşünenler için paylaştım, umarım almak isteyen forumdaşlarımız faydalanmıştır.

Çok güzelmiş. Ben yeni gördüm ama bana ileride lazım, buna 500 de verilir belki tam yatıyorsa?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ugur YAVUZ

Römer King II aldık, emniyet kemeri bağlantılı. Bağlantısı gayet rijid ve kolay. Ayrıca monte edildikten sonra koltuk yatılıp kaldırılabiliyor. Isofix te aynı model için en az 2 kat para ödüyorsunuz. Gerçekten gerekli mi düşünmek lazım. Benim gibi koltuğu bağlayıp 3 ay hiç sökmüyorsanız pek de ihtiyaç değil gibi isofix.

Yorum bağlantısı
Misafir

Römer King II aldık, emniyet kemeri bağlantılı. Bağlantısı gayet rijid ve kolay. Ayrıca monte edildikten sonra koltuk yatılıp kaldırılabiliyor. Isofix te aynı model için en az 2 kat para ödüyorsunuz. Gerçekten gerekli mi düşünmek lazım. Benim gibi koltuğu bağlayıp 3 ay hiç sökmüyorsanız pek de ihtiyaç değil gibi isofix.

Hayırlı uğurlu olsun. İzofixli oto koltuklarıda çok emniyetli koltuklar. Siz tercihinizi isofix olmayanından yana kullanmışsınız. Ama artık isofix araçlarda standart hale gelmeye başladı. Ne kadar güvenlik o kadar iyi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İsa Acar

Jokerde Bebe Confort Creatis Fix ana kucağı (329,00 TL.) bazasıyla (99,00 TL.) beraber indirimde arkadaşlar..

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bu Focus'ta en üst donanımda isofix bağlantısı olmazsa hangi donanımında olur ki?

Delikleri var ama demiri bağlamamışlar. İsofix demiri nereden temin edilebilir?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Serviste 100 lira civarı. Yurtdışı da alternatif ama orijinali olur nü bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Demir
(düzenlendi)

Uzuun bir aradan sonra bu konuyla dönüş yaptım tekrar :)

2 soru var bende de.

1- focus 3 (2014) isofix olması gereken yerde plastik delik gibi şeylerden yok koltuk alt ve sırt sungerini ayıldığında metal bir halka var hemen omudur isofix bağlantısı?

Mevcut koltuk kemerleri takılamaz oldu, araç kemerini kullanacağım ama bu seferde koltuk isofixli değil. En önemlisi koltuk arkadaş mali ve biraz dandik sanırım.

Haftasonu istanbuldayim gözle inceleyeceğim internet fiyatlarına bulursamda alacağım.

Beğendiğim birkaç marka model var.

Fiyatlar 500-800 arası genelde,

Romer, cybex, recaro ilk göze çarpanlar.

Romer bir adım onde gibi internetteki fotolara gore gozume hoş gelme durumuna gore.

Kullananlar tecrübe edenler ne der?

İsofix kesin olacak bir model olması lazım. Max fiyat ta yukarıda yazdığı gibi 800tl.

Koltuk konusunda çok hassasim. Ufaklıkta konunun ciddiyetinin farkında o yüzden kapıyı açar kendi oturur.

Koltukta uyumayı çok sever o yüzden rahatta olmalı.

Neyse uzun lafın kısası tavsiyeler lütfen.

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Uzuun bir aradan sonra bu konuyla dönüş yaptım tekrar :)

2 soru var bende de.

1- focus 3 (2014) isofix olması gereken yerde plastik delik gibi şeylerden yok koltuk alt ve sırt sungerini ayıldığında metal bir halka var hemen omudur isofix bağlantısı?

Mevcut koltuk kemerleri yakılamaz oldu, araç kemerini kullanacağım ama bu seferde koltuk isofixli değil. En önemlisi koltuk arkadaş mali ve biraz dandik sanırım.

Haftasını istanbuldayim gözle inceleyeceğimiz internet fiyatlarına bulursamda alacağım.

Beğendiğim birkaç marka model var.

Fiyatlar 500-800 arası genelde,

Romer, cybex, recaro ilk göze çarpanlar.

Romer bir adım onde gibi internetteki fotolara gore gozume hoş gelme durumuna gore.

Kullananlar tecrübe edenler ne der?

İsofix kesin olacak bir model olması lazım. Maç fiyat ta yukarıda yazdığı gibi 800tl.

Koltuk konusunda çok hassasim. Uzaklıkta konunun ciddiyetinin farkında o yüzden kapıyı açar kendi oturur.

Koltukta uyumayı çok sever o yüzden rahatta olmalı.

Neyse uzun lafın kısası tavsiyeler lütfen.

Bence uygun fiyatlı orta kalite ürünlerden almaktansa malum siteden ikinci el kaliteli modellere de bakabilirsiniz. Koltuklarin kılıfları çıkıp yıkanabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bence uygun fiyatlı orta kalite ürünlerden almaktansa malum siteden ikinci el kaliteli modellere de bakabilirsiniz. Koltuklarin kılıfları çıkıp yıkanabiliyor.

Forumdan birilerinden olursa degerlendirebilirim gibi geliyor. Tanimadigim kisilerin urunlerinin durumu malununuz belirsiz.

Bu dusunceme ragmen baktim ve çorludan birtane ilan buldum. Telefon numarasi yok sanirim mesaj attim detay icin.

Koltuk ve fiyat alinabilir duruyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-anne-bebek-tasima-cybex-pallas-fix-9-36-oto-koltugu-isofix-li-254074818/detay/

Yorum bağlantısı

Forumdan birilerinden olursa degerlendirebilirim gibi geliyor. Tanimadigim kisilerin urunlerinin durumu malununuz belirsiz.

Bu dusunceme ragmen baktim ve çorludan birtane ilan buldum. Telefon numarasi yok sanirim mesaj attim detay icin.

Koltuk ve fiyat alinabilir duruyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-anne-bebek-tasima-cybex-pallas-fix-9-36-oto-koltugu-isofix-li-254074818/detay/

İlan yayından kalkmış Onur. Koltuk gayet iyi bir koltuk. Fiyatta uygun gibi.

Aracında isofix olmayabilir. Ford bu. Koyup koymayacağı belli olmuyor. Plastik delik olmadan da isofix bağlantısı olabilir. Koltuk arasında elini şöyle bir gezdirdiğinde, eline birer karış arayla metal soketler gelmesi lazım. 1 adet değil, 4 adet olmalı sırası ile. Eğer varsa onlar. Foto çekebilirsen daha iyi yorumlanır. 

Yorum bağlantısı
Onur Demir

İlan yayından kalkmış Onur. Koltuk gayet iyi bir koltuk. Fiyatta uygun gibi.

Aracında isofix olmayabilir. Ford bu. Koyup koymayacağı belli olmuyor. Plastik delik olmadan da isofix bağlantısı olabilir. Koltuk arasında elini şöyle bir gezdirdiğinde, eline birer karış arayla metal soketler gelmesi lazım. 1 adet değil, 4 adet olmalı sırası ile. Eğer varsa onlar. Foto çekebilirsen daha iyi yorumlanır.

Baktim baktim sungeri araladigimda demir halkalar var.

Adama ulasamadim donmedide. Mecbur römer bakicam gibi. Cybex sifiri cok para ve onundeki o zimbirtiyla bizimki rahat edemez gibi geliyor. Yatin bakarim artik istanbuldan biseyler. 2.el de bildik birilerinden olmadigi surece cok giresim yok

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bugun Römer kidfix xp isofix sict modelini aldik.

Cybex selutions 2x baktim ama cok iyi gelmedi selutions M ve Q dan sonra. M ve Q larda 900tl uzeri.

Neyse cok baktim elledim vs. Römerde karar kildik.

Araca montaji yaptim daha oturmadi birazdan donus yolunda mecbur binecek gorucez ozaman :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

1 buçuk sene önce İzmir de yetkili serviste montaj dahil 105 lira civarı yaptırdım. Fiyat almak lazım arayıp.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İngiltere'de 12 pound. Yani 50 tl. Buraya getirmesi 20 pound. Yani yaklaşık 90 lira da kargoya veriyorsun :)

Serviste yine aynıysa taktırabilirim. En azından taksit yaparlar.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
ali sendur

e-bebek de %29 indirim var. Özellikle firmanın  distribütörü olduğu urunlerde iyi indirimler oluyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Alınır abi o fiyata. Tam hatırlamıyorum ama Koala, çok meşhur bir markanın yan ürünüydü..

Meşhur bir firmanın yan ürünü değil, kendi gibi fason üretim yapan markalarla aynı ürünü çıkarıp marka basan bir firma. Test videosu falan yoktu en son.
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Meşhur bir firmanın yan ürünü değil, kendi gibi fason üretim yapan markalarla aynı ürünü çıkarıp marka basan bir firma. Test videosu falan yoktu en son.

+100

Yorum bağlantısı
Enis Sever

Yeni doğacak olan çocuklara tavsiyem nunanın isofixli çocuk koltuğu geçen sene koltuğu isofix dahil 450 TL ye e-bebekten almıştım. Çocuk altı ay bir seneden büyükse önce gidip çocuğunuzu bütün koltuklarda oturtup öyle karar verin. Aksi taktirde çok sıkıntı yaşanır. Ben kızım için Be Safe izogr3 modelini aldım. Koltuğun fiyatı şu an 1.700 TL civarında diye hatırlıyorum (isofixli model) ben son zam gelmeden önce 1.350 TL ye temmuzda almıştım. Koltuğun iki tane önemli özelliği var. 1.Oturumu yüksek çocuk etrafını rahat seyrediyor. 2. 3 kademeli yatış pozisyonu var uzun yolda son derece kullanışlıdır. İstanbul-Antalya arasında kızım sadece 1 defa acıktığı için uynadı onun dışında komple uyudu. Bu sebeplerden dolayı şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca Volvoların oto koltuğu markası da be safe dir ve ürün Portekiz üretimidir. Diğer markalar gibi Çin üretimi değildir.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Alp Albostan

Arkadaşlar Mondeo Mk3 'e geçiş yaptığım için 1 yıldır kullandığımız isofix'li koltuk boşa çıktı, Ankara'da kemerli modelle takas yapmak isteyen kimse var mı acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...