İçeriğe Yönlendir

Bebek Araç Koltuğu Tavsiyeleriniz

Timur Dizdar

Recommended Posts

Erkan Gültekin1

Bu ürün gerçektende güzel ve kullanışlı görmüşlüğüm var ama maalesef aracımda isofix yok diye alamamıştım. İsofix de taktıramadığım için 700 liraya gidip recaro almıştım bende Evren Abi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hüseyin Kasap2

Tekrar Merhaba abilerim hala koltuk alamadım maalesef günde yaklaşık 2 saatimi bu iş için harcıyorum bilgisayar başında ancak bir türlü karar veremedim fakat sonuç olarak birkaç sorum olacak kullananlara ondan sonra kesi olarak alacağım şimdiden teşekkür ederim.

1-http://www.hepsiburada.com/bolenn-hug-multi-safe-oto-koltugu-9-36-kg-gri-p-AILEBLH1230G 

Fiyat:329 tl şu anda bana heyner capsulanın birebir aynısı gibi geldi ithalatçi bir firma vs ulaşamıyorum herhangi bir bilgi yok yorumlarda ise sadece bir olumsuzluk dikkatimi çekti o da "kafa kısmı dar geldi" kullananlar böyle bir durumdan muzdarip mi?

2-www.ozanithalat.com/heyner-capsula-multi-aero-9-36-kg-oto-koltugu.html

fiyat uygun bir fiyat verdiler lakin tek kararsız kaldığım bolenn hug un bunun aynısı olduğu ve kafa kısmının dar gibi durduğu resimlerde 

3-http://www.babymall.com.tr/RMR-2000010779/britax-romer-king-plus-ii-everyday-9-18-kg-oto-koltugu-chili-pepper.html?gclid=CMbtia_xr8YCFQYOwwodxU0CNw

britax römer ancak bu koltuk da bana oldukça boş geliyor diğer koltuklara göre

Sonuç olarak kullananlar tavsiye ederse bunlarda birini alacağım benim için öncelikli olan yatabilmesi teşekkürler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Adac testlerinden yüksek puan almış koltukları tercih edin. Güvenlikten tasarruf olmaz.

Yorum bağlantısı
kadir dedecan

Merhaba arkadaşlar. Ramazan bayramı dolayısıyla yıllık iznimizi kullanmayı düşünüyoruz. Bu nedenlede araçla izne gidecegimiz için bizim kübra bebek için araç koltuğu almayı düşünüyorum. Kızım 23 aylık. Daha önce kullanıp üründen memnun kalan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.

Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar. Ramazan bayramı dolayısıyla yıllık iznimizi kullanmayı düşünüyoruz. Bu nedenlede araçla izne gidecegimiz için bizim kübra bebek için araç koltuğu almayı düşünüyorum. Kızım 23 aylık. Daha önce kullanıp üründen memnun kalan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.

Konunuz birleştirilmiştir. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz..

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Tolga Erdem

Tüm yazılanları okudum çok teşekkür ederim 2003 focusda çocuğum için ve çocuğum 6 aylık ve 8 kilo muhtemelen araca çabuk çıkarılıp ve baglanabilen güvenli cok ucuk fiyatli olmayan bir urun ariyorum bugüne kadarki tecrubelerinizden geri donut bekliyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bende de 2004 Ghia var yazmıştım en başta maalesef isofix olmadığından isofix olmayan koltukları tercih etmek durumundasınız. İstanbul tarafında 2 tane servise sordum takılabilirmi diye ellerinde yokmuş maalesef. 

Benim tercihim recaro oldu. Kolayca sökülüp takılabiliyor. Zaman zaman ufaklı dedesinin aracında gezintiye çıkıyor o sırada hemen sök tak yapıyoruz basitçe oluyor. Ben bizim ufaklığın hep yatarak uyuyacağını düşünüyordum bu yüzden hep yatar pozisyonda koltuklara baktım ama yanılmışım yolda dik ama hafif arkaya yatık olduğunda bile mışıl mışıl uyuyor bu da bana doğru tercih yaptığımı düşündürüyor.. 

Kolay gelsinn..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Bende de 2004 Ghia var yazmıştım en başta maalesef isofix olmadığından isofix olmayan koltukları tercih etmek durumundasınız. İstanbul tarafında 2 tane servise sordum takılabilirmi diye ellerinde yokmuş maalesef.

Benim tercihim recaro oldu. Kolayca sökülüp takılabiliyor. Zaman zaman ufaklı dedesinin aracında gezintiye çıkıyor o sırada hemen sök tak yapıyoruz basitçe oluyor. Ben bizim ufaklığın hep yatarak uyuyacağını düşünüyordum bu yüzden hep yatar pozisyonda koltuklara baktım ama yanılmışım yolda dik ama hafif arkaya yatık olduğunda bile mışıl mışıl uyuyor bu da bana doğru tercih yaptığımı düşündürüyor..

Kolay gelsinn..

Ürünü nereden aldınız ve fiyatı neydi ?

Koala kullanıyoruz arkadaşlar da kullanıyor. Çok memnunuz. Ruberın yan ürünü.

Biz bunu geçen sene 299 TL aldık.

http://koalabebek.com/urun/id/2/ino-plus.html

Nereden almıştıniz
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Aman Allah'ım ne kadar pahalı bebek ürünleri :shok:

Fena yükselmiş.
Yorum bağlantısı

Tüm yazılanları okudum çok teşekkür ederim 2003 focusda çocuğum için ve çocuğum 6 aylık ve 8 kilo muhtemelen araca çabuk çıkarılıp ve baglanabilen güvenli cok ucuk fiyatli olmayan bir urun ariyorum bugüne kadarki tecrubelerinizden geri donut bekliyorum

2 yıldır Kraft Encore kullanıyoruz. Memnunum. Fiyatı ortalama 400-500 Tl sanırım.

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Ben koltuğu e-bebek unalan mağazasından almıştım 750 TL'ydi geçen yıl bir kampanya vardi 250 lirada hediye ceki vermisti. Zaten o ara aldigim koltuk piyasada 650/700 lira arasında geziyordu. Bende isofix yaptirsam 150 lira gibi bir masrafım olacağını düşünerek en kaliteli budur dedim ve aldım. Mehmet abinin dediği koala marka da listemdeydi de o gün ellerindemi yoktu vs öyle bir sebepten vazgeçmiştim. Yoksa koala da yatma özelliğide mevcut..

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çocuk ve bebek ürünlerinin hepsi çok pahalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Aslında ben de bunu söylemeye çalıştım Murat abi. Allah, imkanı olmayanların yardımcısı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

sorma abi sorma varya hiç tık kuruş inmiyorlar 5 para etmiyecek şey okadar palıki 

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Bu ithalatcisindan alma işi de.mantikli. Yaz aylarinda ekstra vergi uygulaması ile 300 tl lik mama sandalyesi en ucuz 450 tl olacak sekilde güncellendi. Gidip tek tek deneyeyim kampanya kovaliyim daha süremiz var nasılsa.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Valla haberleşelim ya bizim de biraz zamanımız var. Ana kucağı, araba koltuğu, bebek arabası, karyolası, başka neyi var çok tutabilecek?

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Ben de tek eksik araba koltuğu kaldı ona da 1 ay civarı daha vaktim var geri kalan hersey de yardımcı olurum nerde uygun:-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bakabildiginiz kadar magazaya bakin ve dolasin bazen en olmayacak yerde enteresan fiyatlar cikabilir. He benim karsima Okan Tansel cikti orasi ayri ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...