İçeriğe Yönlendir

Mondeom Stop Ediyor / Çok Şükür Düzeldi

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Alper, parça numarası yok diyordu Hakan...

Tamam bazen kitler parça numarasını katalogta vermez.

Bunun içinde servise bülten olarak parça numarası gönderirler ve o parça numarası ile istenir parça ana bayiiden.

Bu yüzden dedim abi...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben istiyorum,

Mehmet Kaya istiyordur ama telefonu kapalı, ulaşamadım..

Cem istiyor..

Muhammet istiyor ama emin misin Muhammet.. senin motorda bu sorun olmayabilir...

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ben de istiyorum soru işaretlerimin def'ini arz ederim :)

Bir soru sorsam, bu parçanın arızası yahut arıza sonrası iptal edilmiş olması ne gibi sorunlar doğurur?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir soru sorsam, bu parçanın arızası yahut arıza sonrası iptal edilmiş olması ne gibi sorunlar doğurur?

İptal edilmiş olamaz diye tahmin ediyorum, çünkü bunları tam gazda açıp, rolantide kapatıyor.. Bu olmaz ise Mk3 mondeo düzgün çalışmaz..

Şu anda arızalı ise, şıkır şıkır ses yapar, benimki gibi.. Daha fazla bozuksa, ya tam gazda araç çekmez, yada rolantide stop eder, Mehmet Kaya'nın ki gibi... diye tahmin ediyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu seninkine olmaz... Çakma değil mi seninkinin önü.. ?

Mehmet Kaya ile görüştüm... Parçadan istiyor...

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Benim her bir şeyim ful oricinal abi aşkolsun :)

Bu bana olur gibi geliyor ,aynından vardı ama kaybettim şimdi bunları alıp takarsam eksiksiz olacağım :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Mehmet Kaya ile görüştüm... Parçadan istiyor...

Bir tek senin araban oricinal gerisi hep çakma :p

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Nedense çakmaların her şeyi çalışmıyor senin oricinalin far yıkaması bile tekliyor :p

Şimdi sıra Cem in arabada mı?

Onun da mı tavukları var :D

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Allah kuru iftiradan saklasın, bi ara kapağı kayıptı ama yıkama aldığım günden beri çalışıyor :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Anlatma Cem :p

Seninkilerin çalışması için önce tamponu del adamların kafası bir dışarı çıksın içeride ancak bir kere sıkarlar. :D:p

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hiç çıkıp bakmadım nasıl çalışıyor diye ama bugün dikkat edeyim bakalım nasıl çalışıyor,her camlara su püskürtmemde farlarım da ıslak oluyor ama onu biliyorum :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bu gece forumun her konusunda bu far yıkama videolarından olursa şaşırmayın :D

Emmi hortum bağlasak senin yıkamalara :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hiç çıkıp bakmadım nasıl çalışıyor diye ama bugün dikkat edeyim bakalım nasıl çalışıyor,her camlara su püskürtmemde farlarım da ıslak oluyor ama onu biliyorum :)

İşte buradaki her kelimesi kafaları karıştırıyor... Bizimkiler ilk sıkışta ıslatıyor.. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Cem beye bir tüyo vereyim ;) farlar açıkken kısa kısa basmalarda çalışmaz, uzun basmalarda devreye girer ve farları yıkar, elektrikli bir motor sistemi yok, tamamen mekanik, suyun tazyik gücüyle çalışıyor. :yes: Biraz uzun bir tüyo oldu sanırım :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...