İçeriğe Yönlendir

Mondeom Stop Ediyor / Çok Şükür Düzeldi

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Serkan Danış

Evet sanırım öyle, bende öyle saniye cinsinden hesaplamadım da, kısa kısa basınca far yıkamalar devreye girmiyor, sanırım o da far yıkama sistemine suyun ulaşması için gereken zaman kadar bir süre olsa gerek... :unsure2:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Arabamı inşaat sahası yakınına parkettiğim için genelde 5 sn kadar basıyorum,bundan olsa gerek farlarımın yıkanması..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet sanırım öyle, bende öyle saniye cinsinden hesaplamadım da, kısa kısa basınca far yıkamalar devreye girmiyor, sanırım o da far yıkama sistemine suyun ulaşması için gereken zaman kadar bir süre olsa gerek... :unsure2:

Yok öyle değil.. farklı bir şey var bu yapıda...

Far sistemindeki motor çok güçlü bir motor... Basmayı canı isterse sistemi anında dolduruyor :)

Arabamı inşaat sahası yakınına parkettiğim için genelde 5 sn kadar basıyorum,bundan olsa gerek farlarımın yıkanması..

İlk basmada sorun yok.. kesin yıkıyor zaten.. Sorun devamında Cem..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hakan sağolasın..

Pahalı bir parça olduğu için manifoltu değişmeyecektim, şıkır şıkır ses yapıp duracaktı... Sayende arabanın değeri 1000 lira artacak :D

Bizim borcumuzu TL cinsinden söyleyip, hesap numaranı da en garantisinden gönderirsen, paranı gönderelim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

+emmiye değer artışı üzerinden %25 vergi koydum :D :D :D

Koymuşsundur... makamın müsait :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İptal edilmiş olamaz diye tahmin ediyorum, çünkü bunları tam gazda açıp, rolantide kapatıyor.. Bu olmaz ise Mk3 mondeo düzgün çalışmaz..

Şu anda arızalı ise, şıkır şıkır ses yapar, benimki gibi.. Daha fazla bozuksa, ya tam gazga araç çekmez, yada rolantide stop eder, Mehmet Kaya'nın ki gibi... diye tahmin ediyorum...

Abi tarif ettiğin gibi bir durum oldu bugün rampada araba stop etti keskin virajda dönerken ister istemez yavaşladım. Sonra rampalarda dip gaz yaptığım halde aracımı doğan şahin solladı desem gülmezsiniz değilmi :) Araçta 4 kişiyiz ve şahin boş :)

Bu arada bir dipnot:

Mehmet Kaya'yı aradım, neredesin dedim... Piknikteyim dedi :p

Abi pikniğe gittik doğru. Ben bugün bende yükseklik korkusunun hadsafada olduğunu anladım o Döngel Mağaralarını görünce ayaklarım titredi :) Ama etin dibine vurdum :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Etten dolayı vurduysan değer :D Merak etme. Senin canın sağolsun. Emmi demiş ya makamın müsait. Bende diyorum konumun müsait (Paris )

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1- Abi tarif ettiğin gibi bir durum oldu bugün rampada araba stop etti keskin virajda dönerken ister istemez yavaşladım. Sonra rampalarda dip gaz yaptığım halde aracımı doğan şahin solladı desem gülmezsiniz değilmi :) Araçta 4 kişiyiz ve şahin boş :)

2- Abi pikniğe gittik doğru. Ben bugün bende yükseklik korkusunun hadsafada olduğunu anladım o Döngel Mağaralarını görünce ayaklarım titredi :) Ama etin dibine vurdum :)

1- İyi işte yaa.. parçayı aldık 15 güne elinde olur...

Haa Hakan... bu parçaları nasıl göndereceksin bize, ne zaman geleceksin sen... Hadi benimki idare eder de, sen gelene kadar Mehmet hoca şanzımanı indirir :D

2- Yorum yok... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

30 Haziranda geleceksen, düğünde alırım senden...

oradan kargoya gerek yok... Ama gümrükte ne dersin bilmem :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hele bi de foto koy bi %20 daha çakarım :D :D :D

Et resmini çekmeye vaktim olmadı :( Ama piknik resimleri face yükleniyor :) Mağaraların resimleride.

1- İyi işte yaa.. parçayı aldık 15 güne elinde olur...

Haa Hakan... bu parçaları nasıl göndereceksin bize, ne zaman geleceksin sen... Hadi benimki idare eder de, sen gelene kadar Mehmet hoca şanzımanı indirir :D

2- Yorum yok... :D

Onun çözümü kolay :) En azından sorun belli. Gerşi yarın ben bir servise gideyim ne diyecekler.

Ben nasipse 30 haziranda gelirim. O gün ST'nin oğlanın sünneti var. Ona teslim ederim :D Ondan alırsınız :p Ya da kargo margo bakarız bi yoluna :)

OUVOUV daciamı o gibi olacak ama OUV OUV ben bu işi şenlikten önce çözerim inşallah. Çünkü şenlikten sonra Ankara gezim var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Eyvallah. Bekleyeceğiz elimiz mahkum ne yapalım. Allah razı olsun sen olmasan sürünürdük Türkiye'de.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Canın sağolsun. Sen geldinde yapmadım mı kardeş. Beni kimse mangalla korkutamaz. Onlar basit işler. Bugün 10 dan 16:30 kadar sadece yarım ekmek arası yerken oturmuşum sen düşün gerisini yaklaşık 50 kişi vardı. Ben severim mangal yapmayı. Gel gör kardeş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Biliyorum canım benim. Bak Servet Abi ile Ahmet Kiriş arasınada girmiyorum :D Onlarda dayı yeğen gibiler :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ablası arasına girdim. İlk gördüğü yerde beni infaz edecek :D

Zaten şenlik benim son şenliğim olabilir :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ne diyecem, selamün aleyküm diyip geçecem :D Çantama mı bakacaklar :D

Pardon,3 senin brokratin kimliğin vardı demi. :)

Hadi hayırlısı bakalım :) Ama emmiyi fena yapacam :D

Eee, yine ne yaptım :D

Ablası arasına girdim. İlk gördüğü yerde beni infaz edecek :D

İyide, Ahmet Kiriş ablasına 90 kiloyum diyordu, sen 130 kilo olduğunu belgeler tarzda resim yüklemişsin... Bence de sana başka otel bulalım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ahmet Kiriş ablasına 90 kiloyum diyordu, sen 130 kilo olduğunu belgeler tarzda resim yüklemişsin... Bence de sana başka otel bulalım :D

Abi nerden bileyim yalan söylediğini :D Suç benim mi. Ama sağlığına kavuşunca bana dua edecek ama o dua öbür tarafta işime yarar artık :D

Parçanın şenlikten önce gelmesini isteme sebebim ne sanıyorsunuz. Dünya gözüyle son kez aracımı düzgün çalışır vaziyette kullanayım.

Zaten Niğde'deki Emniyet amirinin yanınada bu yüzden uğrayacaktım :D

Gerçi şenliğe gelmemekte mantıklı ama ölümü göze alıp geliyorum Emmi. Benim güvenliği sağlayabilirmisin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet geçmiş olsun, inşallah bir an önce çözülür şu sorun. yoksa mazallah şanzımandan önce kafayı indirecen bir yerlere gibime geliyor. :)

Abi o sorun olalı çok oldu. Ben öyle herşey için kendimi artık fazla üzmüyorum. Önceden olsa çok takıyordum. Ama artık çözümü olan ( sorun bulunursa) sorunlar sağlık haricindeki sorunlar fazla üzmüyor ama sorunu bulamayınca ona sinir oluyorum :)

Ben şanzumanla ilgili problem olduğunu düşünmüyorum :) Onu çok iyi anlıyorum. Aynı sıkıntıları ben de yaşadım. Beyne kadar değiştim.

Kiriş'e karşı hayır :D

Onda sorun olmadığını herkes hem fikir. Şanzumanın çok şükür saat gibi çalışıyor maşallah. Sorun araç D konumda stop ediyor ve o halde hareket etmeye devam ediyor. Bundan bir sorun oluşak diye düşünüyoruz. Yoksa Evren Bey test etti şanzumanı çok beğendi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1-Düzeltmeleri yaptır yamaklarına :D Yeşil pesport var :D

Tek elle dondurma yerken böyle yazılıyor :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kiriş'e karşı hayır :D

O cüssesinin altında pammık gibi kalbi var :yalakalıkyapmayaçalışanadamyalakalığısmiyle:

Tek elle dondurma yerken böyle yazılıyor :p

Abi maraşdondurmamı :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...