İçeriğe Yönlendir

Honda 1,6 Dizel Görücüye Çıkıyor.Fotolar sayfa 6 da...

Misafir

Recommended Posts

Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Tamam, honda sorunsuz falan ama bu da çok tipsiz bence. Ultra kaba bir iç tasarım gibi görünüyor fotograflardan. Ben şahsen bunu alacağıma dizel otomatik yeni i30 alırdım. Fiyatıda en üst donanım dizel otomatikte dahi bundan uygundu en son baktığımda.

hyundai_i30_tr%20(21).jpg

YENİ i30 1.6 CRDi ELITE 59.330 TL 58.130 TL YENİ i30 1.6 CRDi ELITE OTM 62.230 TL 61.030 TL

Zamlandırmışlar. Ama aynı fiyat bununla. :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

sendeki :pilot: zaten 80 den sonra ne ışık yanıyor ne de zeminle temasın kalıyor :mamba: röno da esp yi neden standart yapmaz anlamam

Önemli olan, üstün pilotajla yer temasını sıfıra indirip yakıtı düşürmek.

Vesile ile tutunma özelliğine güvenmeyen, fren desteği ile hayatta kalmaya çalışır, reno bu konuda fordu yerle yeksan eder.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

132'ye sınırlandırma koydum diyorum abi, hız sınırını aşmam ben.

Bravo ama ilkim şartlarını da, arada unutmamak gerek ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

sendeki :pilot: zaten 80 den sonra ne ışık yanıyor ne de zeminle temasın kalıyor :mamba: röno da esp yi neden standart yapmaz anlamam

Renault, tüm binek araçlarında ESP'yi standartlıştırdı. Ancak Kangoo'da koyduğu ESP de tırt zaten. Maalesef aracın yerle teması kesiliyor.

Yeni kasa Kangoo'da mıncıklayacaklarını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

132'ye sınırlandırma koydum diyorum abi, hız sınırını aşmam ben.

o yolda hız sınırı 132 tamam, ama kurallarda yol durumuna göre hız düşürülür der.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Önemli olan, üstün pilotajla yer temasını sıfıra indirip yakıtı düşürmek.

Vesile ile tutunma özelliğine güvenmeyen, fren desteği ile hayatta kalmaya çalışır,

şu vesileyi bana göndersene, benim arabanın tutunma özelliğine güvenmiyorum bu aralar, kıçı başı ayrı gidiyo :D :D :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

şu vesileyi bana göndersene, benim arabanın tutunma özelliğine güvenmiyorum bu aralar, kıçı başı ayrı gidiyo :D :D :D

Yenge duymasın :bambam::jedi::punish::bambam3:

:p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Ben Ankara - İstanbul'u yalnızken 80 km/s 'yle giden adamım. Annem dayanamıyor diye bu hızda gidiyorum :)

tekken bende senin gibi giderim murat, ama yağmur-kar-mıcır gibi tutunmamı etkileyen bir şey varsa yolda, gerekirse 30 la bitiririm yolu...

Yenge duymasın :bambam::jedi::punish::bambam3:

:p

ssssssssst... :fisir:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ekonomi yapcam derken lastikleri ısıtmadın, betona döndü. Işıklarda deli gibi kalkanları takip et, o vakit tutar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Ekonomi yapcam derken lastikleri ısıtmadın, betona döndü. Işıklarda deli gibi kalkanları takip et, o vakit tutar :)

hiç sorma, lastik dedin de aklıma geldi, gelirken bi tane bayatlamamış çıkma 205x55x16 primacy hp getirsene :D

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

sedanının malzeme kalitesi çok kötüydü. bunun da öyle demek. Golf bunların yanında başka sınıf gibi.

Yorum bağlantısı

Gelecek olan CR-V den,kısa bi fragman atıyorum :D

Başka isteme,atmıyacam :D

Zamanı gelince,onlarıda atacam :) Fotolarla beraber :p

Kendi videonu çekemedinmi hala...bize tanıtsana bu arabayı... :)

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Bugün Vag grubu test günümüzdü arkadaşlarla :) Audi-Seat-Skoda-Vw geniş kapsamlı testler yaptık.bir ara zamanım oldukça kapsamlı yazılarımı yazıcam :)

Full led çok fena birşey,bi-xenon falan halt etsin yanında :) Çok ama çok beğendim fakat leon için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil.Konuyu kirletmeden ufak bir video koyayım :)

Benim takıldığım konu LED farlar... Xenon olsun normal ampül olsun söküp takıyoruz falan da bu led'ler de patladığında yada arızalandığında değişim için uzmanlık gerektirmeyecek her yerde bulunabilecek cinsten mi? Ayrıca hep diyoruz "sisler sarı olur" bu leon led kullanmış sislerde bu tez de mi çürüyor acaba?

Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Bu yeni Honda'ları görünce aklıma şu deyim geliyor: Evlat olsa sevilmez! :D

Honda bir motor yapmışsa eminim çok güzel yapmıştır ama araba çok çirkin! Eski kasayı niye kurcaladılar diyor insan tipine baktıkça. Fakat herşeye rağmen, kesin çok satacak..

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bende beğendim.Gözüme hoş geldi birde canlısını görmek lazım...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Benim takıldığım konu LED farlar... Xenon olsun normal ampül olsun söküp takıyoruz falan da bu led'ler de patladığında yada arızalandığında değişim için uzmanlık gerektirmeyecek her yerde bulunabilecek cinsten mi? Ayrıca hep diyoruz "sisler sarı olur" bu leon led kullanmış sislerde bu tez de mi çürüyor acaba?

50. 000 saat ömürleri var. Mercedes'de bozulan çıktı bu güne kadar bir tek. (tasarım hatası, ısıyı yok edemediler ). Sisler için illaki sarı olacak diye bir kaide yok. Tek şart, yerden en fazla 40 cm yüksekte olmalılar ki sis yoğunluğu altından ışık yayılabilsin. ( sis bulutu hiç bir zaman yere temas edemez )

Yorum bağlantısı
Hakan Kozanoğlu

Bazi kisimlarda malzeme kalitesinde eksiklik hissedilse de arac bence olmus.japonlarin yeni nesil araclarini begenmek ford ve golf kullanicilari icin belki cok zor ama ozellikle motor ve yol sesi konusunda bu arac resmen benzinli hissi verdi.en azindan benim icin motor sesi onemli bir kriterdi.

honda tr malesef ust versiyonlarini getirmedi.O araclarda deri koltuk bi xenon kararan aynalar ...gibi ozellikler tabiki mevcut .fazla kar edememe endisesi diyorum bu ise.

Forumda bir kac mesajda gordugum, japonlarin dizel motorda iyi olmadiklari dusuncesi ise tamamen komik.

dizel motorlar otomobiller disinda bircok yerde kullaniliyor.isuzu ve kubota gibi dizeller agir hizmet dizelleri olarak dunyada essiz olarak gorulur ve traktor-is makinesi gibi kullanim yerleri vardir.

Saygilar.

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

#285 Süper bir anlatım ve görsellendirme olmuş. Kimin emeğiiyse ellerine sağlık valla.

Kendi açımdan hala C sınıfı dizel alacak olsam ve 60 civarı param varsa Kia Cee'd den başkasını zor seçerim diye düşünüyorum. Bu detaylı iç mekan fotoğraflarından sonra da bu duygum perçinlendi açıkcası.

Arka görünümü bence çok hoş, asıl sıkıntı önde. Yeni Auris'e çok benzettim ve pek hoşuma gitmedi ön görüntüsü. Çok tutulacaktır o ayrı :)

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Tanıtım fotolarında sunroof vardı ama Türkiyeye gelirken onu da mı çalmışlar! :nea:

Yorum bağlantısı

Bu araça o paralar verilmez, o fiyata neler var. Araç şık ama Hakan (kurt) abimin dediği gibi fiyat çok çok yüksek.

Yorum bağlantısı

Abi yeni geldim,izmirdeydim :)

Cevaplayayım.

Ortalama yakıt tüketimi yok demişler ya?

Kesinlikle satış danışmanı bilmiyor :s

Birazdan gidip ortalamanın fotosunu çekip atıcam buraya.

Zaten yol bilgisayarı,sedan civicle nerdeyse aynı,bi kaç ekleme dışında.

Yani duvar kağıdı,radyo kanal göstergesi,ortalama tüketim nerdeyse aynı sedanla.

Econ modu açıkken,ani gaz tepkilerini almıyor araç,Amaç; ekonomik kullanım olduğundan.

Zateen econ modu açıkken ara hızlanmalar,dip gazlar econu tersine çevirip,daha fazla yaktırır.

Econ modu kapalı iken,kullanmak(agresif) daha mantıklı ve ekonomik olur.

ama zaten benim araçta da sabit hızda anlık 2,5 ile 3,5 arası gösteriyor o yolda...ben bir şey anlamadım. çocuk niye yok dedi bilmiyorum.

örneğin benim araçta ankaraya giderken 90 la 3-3,3 litre gösteriyor, 90 ı geçmezsem ankaraya varınca ortalama atıyorum 4,3 oluyor. bu araç ankaraya 90 la giderse, tahminim 3,5 gibi olur ortalaması...o zamanda 90 la anlık 2 yada 2,3 gibi göstermesi lazım ki, bu ortalamayı tuttursun. hakanın dediğine inanıyorum, mutlaka vardır ort. tüketim...

Bilmiyordur :)

Bunun için sana,birazdan foto atıcam abi :)

showrooma çıkıcam :)

arka koltuk katlama düzeni ve yeni yakıt deposu yerleşimini anlattılar mı?

Abi tek hamleyle,arka koltukları komple kaldırabiliyorsun...

Yorum bağlantısı

Şimdi çektim.

Bu 100 km ortalaması.(yok dedikleri)

Bu arada araç geldiği günden beri,sıfırlanmadı.

Çok yakarya hani bu araba :)

mgdk3.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Dijital olarak Anlık yakıt yok demişlerdi.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...