İçeriğe Yönlendir

General Mobile Discovery Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Önder Kuru

O zaman bir daha deneyeyim bakalım.

Abi şimdi google-playden indirdim. 6.79 mb. Oyunu açtıktan sonra 869 mb yükleniyor daha sonra. Oyunun yayınlayıcısı EA Sports. Doğru yerden mi indiriyorum?

Çalışıyor mu?

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Dogru abi.

Teşekkür ederim kardeşim.

Çalışıyor mu?

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çalışıyor abi sıkıntı yok. Sanırım ilk yüklemede ben biraz panik yaptım :D

Hasan Basri abime de teşekkür ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
(düzenlendi)

Ne RR'ymiş kardeşim, milleti almaktan vazgeçireceksiniz :D

Şirkette bir abiye 2 tane aldırttım. :D

Benden birkaç gün önce LG l705 alan bir abi vardı benim telefonu görünce aldığına pişman oldu :biggrin:

tarihinde Aydın Sert tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Bugün Kipa'dan annem için bu telefondan aldık. Tamamen buradaki yorumlardan yola çıkarak tavsiye ettim ve annemin de tipinin hoşuna gitmesiyle aldık. Baya bir inceledim ve gerçekten fiyatına göre çok üstün bir telefon. 2 yıl garantisi zaten mevcut. Tavsiye ederim, başarılı bir cihaz olmuş  :bravo:  ;)

Yorum bağlantısı

Rehberde yer alan kişileri nasıl arayacağız? Aranan kişilerden bakınca bu kişiyi ara aktif oluyor ancak rehberde yalnızca mesajlaşma ve görüntülü arama aktif oluyor.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Rehberden ismi bulun ,tek dokunun .Numara gelecek... ismin altında. Tekrar tek dokunun ...arayacak...

Rehberde yer alan kişileri nasıl arayacağız? Aranan kişilerden bakınca bu kişiyi ara aktif oluyor ancak rehberde yalnızca mesajlaşma ve görüntülü arama aktif oluyor

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Rehberden ismi bulun ,tek dokunun .Numara gelecek... ismin altında. Tekrar tek dokunun ...arayacak...

Normalde ismin üzerinde sağa doğru kaydırdığınızda arama yapmıyor mu?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Rehberde yer alan kişileri nasıl arayacağız? Aranan kişilerden bakınca bu kişiyi ara aktif oluyor ancak rehberde yalnızca mesajlaşma ve görüntülü arama aktif oluyor.

Numaranın üstüne basmak gerekiyor..

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Telefon çalarken ters çevirdiğinizde sesi kesiyor...s4 de ki gibi... :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bu telefonun müzik kalitesi nasıl? Kulaklıkta veya ses sistemlerinde deneyen oldu mu ? Ses yüksekliği yeterli mi ? 

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Kulaklıkla ses tatminkar...son ses yapmak istediğinizde telefon sizi uyarıyor...ses kalitesi ve stero uyumu iyi...Ses sistemine bağladım...Bangır bangır...Diz üstünden hiç bi farkı yok...ama onun gibi ses seçeneklerine  henüz ulaşamadım...

Şarkıdan şarkıya direk geçemiyorsunuz...illa geri deyip çalanı durdurmak ve tekrar yeni şarkıyı tıklamak gerekiyor...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Kulaklıkla ses tatminkar...son ses yapmak istediğinizde telefon sizi uyarıyor...ses kalitesi ve stero uyumu iyi...Ses sistemine bağladım...Bangır bangır...Diz üstünden hiç bi farkı yok...ama onun gibi ses seçeneklerine  henüz ulaşamadım...

Şarkıdan şarkıya direk geçemiyorsunuz...illa geri deyip çalanı durdurmak ve tekrar yeni şarkıyı tıklamak gerekiyor...

Uyarı artık zorunlu sanırım abi, bütün telefonlar yapıyor.  

Ses ayarları için seçenekler bölümünde eq ayarı felan olması lazım. Yani olmalı. :)

3. sorun ilginçmiş. Araştırayım bunu. Albüm kapağı resminin üstünde parmağını sağa veya sola sürüklemeyi denedin mi abi ?

Cevaplar için teşekkürler öğretmenim. :flowers: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

başlık eski kalmış ama Dsmart inidirimi ile 579 TL

Gayet  kaçırılmamalı... :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İki tane D-Smart üyeliğim var, değerlendirsem mi acaba ?  :)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Dün Kipa'dan 599 TL'ye aldık. Bugün gazetede gördüm Migros'ta 659 lira fiyat çekmişler :)

Yorum bağlantısı
İlhan Kol

bende bugün telpadan aldım 650 lira .içinden film çıktı ama takamadım mahvettim gittim telefoncuya taktırdım on lira aldı.. :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kesin bulmuştur kullanıcılar ama bilmeyenler vardır belki.. Doğru mu değil mi bilmem ama bir yerde okudum..

General Mobile TRT'ye Bandrol vergisi ödememek için Discovery'de radyo özelliğini yazılımla gizlemiş.Aslında telefonun radyo özelliği var.Radyo özelliğini açmak için öncelikle telefonun menüsünden storeoid uygulamasına girip Ardından FMRADIO yazılı programı indirmemiz gerekiyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Abime de almayı düşünüyoruz da.Zaten kullananlar oldukça memnun.D-smart kampanyasından yararlansak mı acaba.Bir yamuk çıkmaz değil mi garanti konusunda falan.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...