İçeriğe Yönlendir

Htc One Kullanım Deneyimleri

Akan Belen

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Bu samsung insanı delirtir ya. Halen 4.1deyiz. Helal olsun htc'ye. 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

565 MB apdeyt mi olur ya. O nedir? Telefonu sıfırdan mı kuruyoruz?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu samsung insanı delirtir ya. Halen 4.1deyiz. Helal olsun htc'ye.

Eee Mert, haybeye edemiyoruz, şuan kabaca siralama su, 1. One 2. G2 (henüz tam irdeleyemedim) 3. Net değil birkaç model var, ios cephesini katarsak 3. Kesinlikle ip5s, ama 1. asla değil, bunu soyliyim :)
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

565 MB apdeyt mi olur ya. O nedir? Telefonu sıfırdan mı kuruyoruz?

ilkinde becerememişler hala yapmaya uğraşıyor olabilirler :rofl: G2 ve diğerleri

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Heehehee darisi G2 bin basina, sizide gorecegiz bakalim, umarim çok beklemeyiz ;)

ilkinde becerememişler hala yapmaya uğraşıyor olabilirler :rofl: G2 ve diğerleri

Htc one ın officsl facebook sayfasında gördüm. Sanırım Türkiye ye gelmesi biraz zaman alabilir. Sabır diliyorum :)

ABD de vs. Basladida, avrupaya daha gelmedi yada geldi biz siradayiz, yakinda damlar ama...
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

http://shiftdelete.net/htc-one-2013un-en-iyisi-mi-47600.html?ref=promo

İngiltere'nin önde gelen tüketici elektroniği dergisi Mobile Choice, HTC One'ı 2013'ün en iyi telefonu seçti. Ayrıca Samsung yılın üreticisi seçildi. Diğer detaylar haberimizde.
13/10/2013 15:04

İngiltere'nin önde gelen tüketici elektroniği yayınlarından Mobile Choice, yılın en iyilerini belirlemek üzere gerçekleştirilen bir çalışmanın sonuçlarını açıkladı.

20 binden fazla kişinin oyları ve sonrasında yayının editörlerinin değerlendirmeleri sonucunda "yılın en iyi akıllı telefonu" olarak HTC Oneseçildi. HTC One ayrıca, bir telefondaki "en iyi video kamera" ve "en iyi tasarım" olmak üzere iki ödüle daha layık görüldü.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bizim 4.3 güncellemesi haftaya kalmis, 4.3 le beraber sense 5.5 te gelecekmis artik :) yalniz sense 5.5 sadece One ve One Max a gelecekmis :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Gayet mantıklı. Şu küçük flash disklerin girişini microUSB yapsınlar, onlar da güzel olur. Daha iyi :D

Bu da hTC Fetch. :D

Te bu da boomBass

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

geç bunları Mert, 5s e One ve G2 gibileri varken beleş verseler anca bakarım ben, 6s çıksın o zaman yeniden değerlendiriz, o düdük ekran ve çakma andrOS7 ile rakipten bile saymam bunu :)

4.3 ve Sense 5.5 sadece One için yayında, birkaç güne gelir, 675 mb gibi dev boyuttaymış, sense in detaylarının nasıl olduğunu tahmin edin, sense varken diğerlerine bakmam bile :)

http://www.androidcentral.com/htc-one-getting-android-43-sense-55-update-some-european-countries

sense55-new.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

4.3 ve sense 5.5 e geçenlerden bir yorum :)

"dün gece 4.3 lü sense 5.5 li android  stock rom versiyonunu kurdum. 

Zaten yağ gibi akkan telefon ciddi performans artışı var. menüler ayarlar widgetler vs vs akıyor akıyor. 

Daha once yiine anddroid revulation'un custom rom vw one toolbox ile yaptığı editler kendiliğinden gelmiş. 

Hızlı ayar tuşlarını kendiniz editleyebiliyorsunuz falan. 

Galeri de baştan sona yenilenmiş. Etkinlik vidosu oluşturmadaki temaların hepsi gitmiş yenileri gelmiş. O arayüzde değişmiş. O videolara istersen zoe deki sesleride ekleybiliyorsun veya varsayılan müzik yerine kendin de muzik eekleyebiliyoorsun. 

HTC güncelleme desteği vermeyenler utanırlar umarım. 

Android donuyo menulerde takılıyor diyenlerin yatacak yeri yok. "

tarihinde Mehmet Özyürek tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

4.3 ve sense 5.5 e geçenlerden bir yorum :)

"dün gece 4.3 lü sense 5.5 li android  stock rom versiyonunu kurdum. 

Zaten yağ gibi akkan telefon ciddi performans artışı var. menüler ayarlar widgetler vs vs akıyor akıyor. 

Daha once yiine anddroid revulation'un custom rom vw one toolbox ile yaptığı editler kendiliğinden gelmiş. 

Hızlı ayar tuşlarını kendiniz editleyebiliyorsunuz falan. 

Galeri de baştan sona yenilenmiş. Etkinlik vidosu oluşturmadaki temaların hepsi gitmiş yenileri gelmiş. O arayüzde değişmiş. O videolara istersen zoe deki sesleride ekleybiliyorsun veya varsayılan müzik yerine kendin de muzik eekleyebiliyoorsun. 

HTC güncelleme desteği vermeyenler utanırlar umarım. 

Android donuyo menulerde takılıyor diyenlerin yatacak yeri yok. "

e hadi gelsin artık...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

HtcOne dünyasına suan itibarı ile katılmış bulunmaktayım.g2 beni sarmadı

hayırlı olsun, doğru tercih :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Samsungda

ayarlar>ekran>pil yüzdesini göster diye bölüm var. Lg'de de vardır. Yoksa da gösteren programlar var.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

HtcOne dünyasına suan itibarı ile katılmış bulunmaktayım.g2 beni sarmadı

Hayırlı olsun, şuan en iyi olanı almışsın  :good1:

Pil yüzdesini göster yapamadım.

not dosyası bölümü de yok sanırım.yardım bekliyorum

Ayarlar/Güç/Pil yüzdesini göster  hTC One nambır van  :D

ayrıca wi-fi gücünü arttırma: ayarlar/kablosuz/sağ üstteki 3 noktaya bas/Gelişmiş/En iyi wifi performansı

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

4.3 ve Sense 5.5 galiba bu hafta veriyormuş, 3 ay sonrada 4.4 kit kat alacakmışız, esas olay kitkat la olacak sanırım :)

Bu arada One dan sonraki, Windows dalındaki, yeni Number One sanırım belli oldu, artık buna terfi ederiz belki  :)

Ayrıca bununla beraber Sense 6 ile boyut atlayacağımızda belirteyim :)

htc-m8.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Heee :)

Telefonu kapalı şarj et, dolduktan sonra aç ve birdaha şarja bağla, yeşil yanınca çıkar, aha süper dayanır pilin, pil %10 a geldimi şarj et,tam boşalmasın ve 4-5 ayda bir tam boşalt, kendi kapansın ve full şarj et, bunu yaparken telefon bir anda deşarj olmamalı, kendi kapanana kadar aleti zorlama, pil yavaş yavaş boşalsın.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
hTc One Kullananlar Kulübü:

1-Akan Belen

2-Ali Cihangiroğlu

3-Mustafa Çongur

4-Yılmaz Ertek

5-Yavuz Selim Bilgin

6-Umut Karataş

7-Galip Kandemir

Not:Bu konudan sayabildiğim böyle, sanırım eski bir konunuz daha vardı. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu kulüp büyür gider azizim  :D

Eski bir atasözü vardır, malum markaları vs. herkes, hTC yi bilen alır...  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bu kulüp büyür gider azizim  :D

Eski bir atasözü vardır, malum markaları vs. herkes, hTC yi bilen alır...  :biggrin:

Bir discovery, bir note 2 , hatta bir G2 bile olamamamışsınız. :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Onlar da bir hTC One olamamışlar ne haber, One number One hala, üzgünüm ve ufak bir not, donanım herşey değildir.  :rolleyes:

discover ve note2 zaten klasman dışı, hatta samsung sayılmaz bile  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...