İçeriğe Yönlendir

Htc One Kullanım Deneyimleri

Akan Belen

Recommended Posts

Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Virüs programı kullanıyormusunuz cevabınız evet ise hangisini :D

Gerek yok abi, boşuna yorma telefonu.  4 yıldır android kullanıyorum hiç ihtiyacım olmadı. 

Mobile Care kullanabilirsin. Virüsleride tarıyor, hemde çok etkili bir program. 

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ben zoner mobile security kullanıyorum ve çok memnunum, telefonu kasmıyor ve etkili bir program.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Vallahi nazarın değdi, hepsiburada dan aldım demiştimya, akşam bir baktım temin edilemiyor yazmışlar, 1-2 saat sonra sipariş takibe bir bakayım dedim, güm, benim sipariş patlamış, para iadesi yapmışlar bile  :D

Senin aldığın yerden bende verdim, şuan kargoda yarın alacağım  :biggrin:

Bu ürün için dedikleri şu, takılıyken yanlardan telefonu sıkınca gırç ediyormuş, ama adam harbi sıkıyori metal olsa esner zaten, onun dışında milim oynamıyormuş.

Bu arada oyun yükleyeyim dedim, zorlasın diye most wanted, gta vice city, nova3, the room falan yükledim, yüklüyorum, gta da banamısın demedi, oynarken sadece ılınıyor, öyle tost makinası haline dönüşmüyor  :D  ısınınca arkasına biraz üflesen bile soğuyor zaten, nede olsa aliminyum heheheh  :D  :p

gittigidiyordan aldığım ürün (bence) sahte idi. kapak çizik ve çapaklıydı. takar takmaz gıcırtı yapmıştı.

iade atmiştim. dikkat edin !!

Taze haber, bizim kılıflar yine kaldı, spigen bu kılıflarda sorun tespit etmiş (gıcırdama ve kılıfın arka kısmının kamera ve flashı tam ortalamaması sanırım) yeni seri çıkarmışlar, 1-2 gün içinde yeni seri yollayacaklarmış, işte mesajları, tevekkeli hepsiburada da birden yok oldu kılıf....

Ali bey merhaba,

htc one kasalarında tedarikçi firma bir sorun tespit ettiğinden şuan stoğumuzdaki ürünleri dahi müiterilerimize göndermeme talimatı vermiştir. Ürün teslimatında yeni seri ürünleri beklememizi istemektedir. siparişiniz bu nedenle kargoya verilmeyecektir bir kaç gün içinde kargoya verildiğinde bilgilendirilceksiniz.

Saygılar

cenk 

bu mesajı sonra okudum.

hmmm, belki de orjinaldi aldığım ürün. çok gıcırtı yapıyordu ama :)

yok yok sahteydi, çünkü hem çizik hem de çapak vardı...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Olabilir tabii, iyice incelerim artık, peki ekran koruyucu çıktımı içinden, kutusu falan nasıldı?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

İnşallah gelecek olanlar çok gıcırdama yapmaz.Gıcık olurum.İşin kötüsü sanki arka kapak kılıfsız kullanılırsa bir süre sonra kararma yapacak gibi geliyor bana.Kolay çizilecek ve yıpranak gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kararmaz ama çizilme riski var tabii, bu cihazların hepsinde risk var, korkmadan kullanmak için kılıf şart.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Kararmaz ama çizilme riski var tabii, bu cihazların hepsinde risk var, korkmadan kullanmak için kılıf şart.

Bana sanki kararabilirmiş gibi geldi açıkçası.Valla bu kılıf gelsin de olmaz sa cidden paraya kıyıp orjinal birşeyler bakacağım 

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Olabilir tabii, iyice incelerim artık, peki ekran koruyucu çıktımı içinden, kutusu falan nasıldı?

kutusu orjinal gibiydi, hatta bu kadar kaliteli kutudan bu kadar kötü kılıf nasıl çıkar olmuştum.

ekran koruyucu çıkıyor içinden.

Bana sanki kararabilirmiş gibi geldi açıkçası.Valla bu kılıf gelsin de olmaz sa cidden paraya kıyıp orjinal birşeyler bakacağım 

ben siyah aldım, kararsa da fark etmez :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Siyah olunca sıkıntı yok.Yılmaz bey siz şu anda koruyucu kılıf kullanıyormusunuz yada hangisi 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

kutusu orjinal gibiydi, hatta bu kadar kaliteli kutudan bu kadar kötü kılıf nasıl çıkar olmuştum.

ekran koruyucu çıkıyor içinden.

ben siyah aldım, kararsa da fark etmez :)

Gelince iyice bir inceleyeyim bakalım, bir sitede daha satılyor, galiba çin işi çakmalarına denk geldin, hepsinde seri noları aynıymış, gelince bakarız artık, Akan bey senin kılıf gelince seri nosunu buradan paylaşki bakalım, bende yazarım, bakalım ne olucak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Gelince iyice bir inceleyeyim bakalım, bir sitede daha satılyor, galiba çin işi çakmalarına denk geldin, hepsinde seri noları aynıymış, gelince bakarız artık, Akan bey senin kılıf gelince seri nosunu buradan paylaşki bakalım, bende yazarım, bakalım ne olucak.

Bey diyen ağzına biber sürerim senin :D 

Temem hele bir gelsin bakalım da.Daha kargo yok ortada.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D  tamamdır Akan, inşallah bu kılıfta oyuna gelmeyiz, gittigiderde hala başka kişilerce satılıyor, hatalı üretime dair bir bilgide bulamadım nette, sanırım ellerinde bitti yenisini bekliyorlar, bakalım göreceğiz artık, ne yani Spigen bunları arayıp "aman sakın satmayın, hatalı yapmışız hemmen yeni seri yolluyoruz" mu demiş, şüpheli bir durum bence, neyse göreceğiz bakalım yeni seriyi :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

:D  tamamdır Akan, inşallah bu kılıfta oyuna gelmeyiz, gittigiderde hala başka kişilerce satılıyor, hatalı üretime dair bir bilgide bulamadım nette, sanırım ellerinde bitti yenisini bekliyorlar, bakalım göreceğiz artık, ne yani Spigen bunları arayıp "aman sakın satmayın, hatalı yapmışız hemmen yeni seri yolluyoruz" mu demiş, şüpheli bir durum bence, neyse göreceğiz bakalım yeni seriyi :)

Valla haklısın.Aynı ürünü gitti de satışı kapanmış bir yerde daha görmüştüm şimdikini almadan önce.Adama mesaj attım elinizde varmı diye hatta o daha pahalı idi.Evet elimizde var sadece ilan kapalı diye yazmış.Bir terslik var gibi geliyor bana ama hadi hayırlısı 

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

daha önce de yazmıştım ama tekrar yazayım.

gittigidiyorda hatrı sayılır sayıda işlem yapmış bir satıcıdan almıştım.

sahte gibi geldi bana diye mesaj atınca, olur mu öyle şey, resmi ithalatçıyız falan diye mesaj attı önce.

madem öyle ben bunu fabrikasına yolluyorum, ürün çizik, çapaklı deyince de ;

müşteri memnuniyeti açısından geri yollama hakkım olduğunu yazmış ve geri almıştı ürünü.

yani bence de şüpheli bir durum...

Siyah olunca sıkıntı yok.Yılmaz bey siz şu anda koruyucu kılıf kullanıyormusunuz yada hangisi 

ben likteki ürünü aldım, çok memnunum.

çok ince, kaba durmuyor.

ama sadece çizikten korur gibi, darbeye karşı korumaz sanırım.

Link

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Dur şunlara bir mesaj atayım, aldığım yer gamerland bu arada :)  durumu anlatan ve eğer orjinal değilse.... diye bir mesaj atacağım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

daha önce de yazmıştım ama tekrar yazayım.

gittigidiyorda hatrı sayılır sayıda işlem yapmış bir satıcıdan almıştım.

sahte gibi geldi bana diye mesaj atınca, olur mu öyle şey, resmi ithalatçıyız falan diye mesaj attı önce.

madem öyle ben bunu fabrikasına yolluyorum, ürün çizik, çapaklı deyince de ;

müşteri memnuniyeti açısından geri yollama hakkım olduğunu yazmış ve geri almıştı ürünü.

yani bence de şüpheli bir durum...

ben likteki ürünü aldım, çok memnunum.

çok ince, kaba durmuyor.

ama sadece çizikten korur gibi, darbeye karşı korumaz sanırım.

Link

Sert plastik bu değilmi, benimki şeffaf silikon, 2.5-3 mm yaklaşık kalınlıkta ve cuk oturuyor, aslında çokta hoşuma gitti, ayrıca telefon korumada bu tarz kılıflarda en iyisi silikon olanlar, seninki silikon değil sanırım, silikon darbe emer ve çizkten korur, ayrıca esnek ve sıkıcada sarıyor.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Sert plastik bu değilmi, benimki şeffaf silikon, 2.5-3 mm yaklaşık kalınlıkta ve cuk oturuyor, aslında çokta hoşuma gitti, ayrıca telefon korumada bu tarz kılıflarda en iyisi silikon olanlar, seninki silikon değil sanırım, silikon darbe emer ve çizkten korur, ayrıca esnek ve sıkıcada sarıyor.

çok sert değil, kıvırabiliyorum.

ama silikon da değil. şeffafa yakın incelikte.

o sebeple darbeden korumaz diyorum.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Valla ürün bedava sayılır bizim verdiğimiz fiyattan sonra :D 

Ali abi sen bir mesaj döşe bakalım yamuk olmasın sonra.Benim Double Dip Kılıf çok hoşuma gitti ama soyuluyor falan yazmışsın.Türkiye2de pahalı ama yurd dışında yarı fiyata alınabiliyor olmaz sa öyle yapacağım zaten

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

çok sert değil, kıvırabiliyorum.

ama silikon da değil. şeffafa yakın incelikte.

o sebeple darbeden korumaz diyorum.

Korumaz, benim silikon fena değil, nerdeyse belli bile olmuyor, bence sende bir ara edin bir tane.

Valla ürün bedava sayılır bizim verdiğimiz fiyattan sonra :D

Ali abi sen bir mesaj döşe bakalım yamuk olmasın sonra.Benim Double Dip Kılıf çok hoşuma gitti ama soyuluyor falan yazmışsın.Türkiye2de pahalı ama yurd dışında yarı fiyata alınabiliyor olmaz sa öyle yapacağım zaten

:D

spigen dingiltereye baktım, clear olan 17.18 sterlin mat olan 16.99 sterlin yani 53 kaat, oyuna gelme riskimiz var yani, neyse beğenmezsek geri yollarız olur biteer.

http://www.spigen.co.uk/cell-phone/htc/htc-one-case-ultra-thin-air.html#.UhdJH9Kpr0E

dabıl dip iyide çok kabalaştırıyor, bence silikon kılıf al öncelikle...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Valla görüntü olarak da çok şık duruyor açıkçası.Ama bakalım ne olacak.Dediğin gibi olmadı yollar geri yurt dışından alırız :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Valla görüntü olarak da çok şık duruyor açıkçası.Ama bakalım ne olacak.Dediğin gibi olmadı yollar geri yurt dışından alırız :D

Mesajı attım, orjinal değilse diye, bakalım ne yazacak.

Bu arada tekrar yazayım, bak aldığım silikon kılıftan al sende, demedi deme, riskli yerlerde takarsın, görünüm ve kalınlık olarak spigenle %90 aynı gibi, ayrıca üst-alt tam korumalı ve kesinlikle darbeye karşı çok daha iyi koruyor.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Cevap geldi, "merhabalar, sgp resmi tedarikcimizden urun gelmekte ve satisini yaptigimiz 25 urunden sadece 2 tanesinde sorun tespit edildi.

fakat onlarada cok geri donus oldugundan teslimatları durdurdular. sanırım bir kalıp hatası var

bize simdiye kadar gıcırdıma hatası ile geri donus olmustu urun pruzlu diyenler uzerindeki jelatinleri cikarmayanlardır.

yenii gelecekte kesinlikle bir hata olmayacaktır. "

Zafer bey, meğer sen jelatini çıkartamamışsın  :D 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Cevap geldi, "merhabalar, sgp resmi tedarikcimizden urun gelmekte ve satisini yaptigimiz 25 urunden sadece 2 tanesinde sorun tespit edildi.

fakat onlarada cok geri donus oldugundan teslimatları durdurdular. sanırım bir kalıp hatası var

bize simdiye kadar gıcırdıma hatası ile geri donus olmustu urun pruzlu diyenler uzerindeki jelatinleri cikarmayanlardır.

yenii gelecekte kesinlikle bir hata olmayacaktır. "

Zafer bey, meğer sen jelatini çıkartamamışsın  :D 

Benim için çok sorun değil darbelerden koruması açıkça.Bende görebileceği darbe ancak düşme olabilir.Sonuçta memur adamım iş yerinde masa üstünde yatıyor zaten.Birde ekran koruyucu kaliteli olsun istiyorum.Hem korusun hemde görüntüyü bozmasın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...