İçeriğe Yönlendir

Triger Kayışı Değişimi

Ruhi Gökhan

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Triger+bilyalar kardeştir, onları ayrımayın hep beraber değişin,

Yorum bağlantısı
Timur Dizdar

triger kayışı-v kayışı-bilyalar ve ufak parçalar-körükler-debriyaj luk marka değişti.2004 focus 73.000 km.de değiştirdim.daha önce triger seti değişmemiş.parçalar 300 tl tuttu.işçilik 100 tl verdim.özel serviste yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

Biraz fazla ucuz olmamış mı ;) sadece debriyajı kaça değiştiriyorlarmış acaba?

Yorum bağlantısı
Timur Dizdar
Biraz fazla ucuz olmamış mı ;) sadece debriyajı kaça değiştiriyorlarmış acaba?

luk marka 170 tl.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Çok ucuz gerçekten.. Triger + şanzıman indirmeye 100TL bedava valla..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tanıdık ustalar yapıyor nerdeyse bu tip işler için 100 lira standart oldu..Ben henüz 50-100 liradan fazla işçilik vermedim.Arkadaşın aldığı fiyatlarda normal yalnız ben körükleri anlamadım ne körüğü?

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

bizim cem usta var, triger değişiminden para almıyor :p

hastalık işte

Yorum bağlantısı
İbrahim Ömeroğlu

Hayırlı olsun iyi yapmışsınız da trigiyer değiştirmek için erkenmiş biraz daha zamanı varmış. Baya da ucuza gelmiş hakkaten.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ömer Gürgen

trigerde dayco rulman ve v kayışında ina kullanmıştım geçen yıl.

Yorum bağlantısı
Toprak Ağaoğlu

özgür bey bizim burda sanayide 60 tl işçilik dediler parçayıda istedigin yerdeen al takalım dediler ama güvenemedim. sanayide triger seti ve işçilik 170 tl tuttu ama kafama yatmadı ve garantisi yok bu işin.

yarın bende serviste degiştittircem ve fiyat uygun geldi bana 320 tl dediler servis ve parça garantisi verdiler. ben servise yaptırmanızı öneririm bu işin şakası yok sonuçta ufak bir hata yüksek bir maliyete yol açabilir.

atalarımız boşuna dememiş.

ucuzdur vardır bir illeti pahalıdır vardır bir kerameti :)

Yorum bağlantısı
Emre Erdoğmuş

geçen ay, dayco marka triger, v kayışı, bilyeleri takım olarak değiştirmiştim. hepsi set olarak 130 tl tuttu. ankarada şaşmazda erol ustaya yaptırdım 100 tl işçilik verdim, total 230 tl ye mal oldu. işçilik olarak 75'e de yapan var. ancak erol usta işinin erbabı olduğundan başkasına götürmüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Türe

2004 Focus 1.6 Comfort aldım. Orjinal 64.000 km de aldığım aracımın Z rotları değişti ve usta trigerini kontrol etti. Kayışın aşınmamış olduğunu, 10.000 km sonra değiştirmemizin iyi olacağını söyledi. Triger hakkında o kadar bilgi kirliliği var ki; ustama güvendiğim halde diken üstünde kaldım. Kullanım klavuzu yok. Bende diğer markalardan Volkswagen Caddy 1.9 TDI nin klavuzuna baktım. Yıl sınırı telaffuz etmeden 120.000 km de değişeceğini söylüyor. Ama Focus'u sorduğumda 4 yılda değişir diyen de var 5 yılda değişir diyende. Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ilk gelenlerde 5 yıl 120 bin der makyajlılarda 5 yıl 90 bin

Yorum bağlantısı
Onur Gündüz

benimki 90 bin kmde degismis, suan araç 100 bin de, sanirim çelik bilye varmis bunlarda (fiesta)

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın

bende geçen hafta ivedik organizede özgür ford servise değiştirttim.dayco triger kayışı,continental v kayışı ve bilyalar toplamda 225 ytl verdim.aparat kullanmadılar,önce baya tırstım ama sorunsuz bi işçilik oldu.oraya baya çok taksici gidiyor o yüzden de ilgimi çekmişti zaten.işçilikleri iyi görünüyor

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Nuri Başer

Selamlar..

90k bakımında triger değiştirmedim.. 110-120k civarı değiştirmeyi düşünüyorum.. uygun fiyatlı bulursam daha erkende değiştirebilirim.. önerilerinizi bekliyorum.. Teşekkürler..

İnternette INA markalı ürünler var.. 130-150 TL civarı fiyatlı..

1- orjinali ne markadır? bu ürün (INA) nasıldır?

2- fiyatı nasıl? (250 isteyen de var 130 isteyende)

3- nerede taktırmalıyım? işçilik nekardar tutar?

4- V-kayışı tek başına değişirmi? (bilya ve sap. makarası hariç) benimki hayli eskimiş, klima açarken korkuyorum :flowers:

Yorum bağlantısı
Salim İmamoğlu

Orjinali daycodur.Gergi bilyası ve avare bilyası ile birlikte set olarak değişir.V kayışı tekdir.Kontrol edilir.Gergisi ve bilyaları gereken değişir.Sürpriz olarak size devirdaimde çıkabilir. :flowers:

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Orjinali daycodur.Gergi bilyası ve avare bilyası ile birlikte set olarak değişir.V kayışı tekdir.Kontrol edilir.Gergisi ve bilyaları gereken değişir.Sürpriz olarak size devirdaimde çıkabilir. :flowers:

Dayco kayışın markası diye biliyorum.. makara ve bilyanın markasıda daycomu??

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...